Evinde yılbaşı ağacı olan kaç kişiyiz?

bakalım kaç kişiyiz.. not: özünüze dönün diye saçmalaycak arap kültürünü özü sanan salklar cevap yazmasn

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yılbaşı ağacında ne var ayol :D gülüyorum buna çok bizde herkese istediği hediyeler alınır ihtiyacı olduğu şeyler. karşı çıkanların parası yok ondan :D ya da çok cimri

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• İşsiz insan meseleleri. Ne oluyor o ağacı süsleyince yani :D Büyüyün azıcık lütfen.

5|2
    1|0
  • Peki sen sacmaladiginin farkindamisin? Aral özentisi değilim türküm ama türklükte yılbaşı diye bisey yok haberin olsun... He bide hindiye niye turkey dediklerini de bir arastiriver

3|0
    1|1
    • türklükte olan neyi yaşatıyorsn bugun merak ediyorm? benim özüm kültürün dedign şey arap kültürü

• Bence de okuma ağır gelir sana zaten. Yazılı olan yasinla konustuklarinin arasında çok uçurum var. Bilmemek ayıp değil ogrenmemek ayıp madem türklüğü secip savunuyorsun hakkını ver bari neyse kirdiysam af ola iyi geceler.

• Çam şart mı ben armut ağacı dikeceğim.. he kim öküz kim, kim kimin sırtına bindi, kim kiminle şey ediyor belli değil. ortalık zavallıların soruları ile dolu...

2|1
    1|0
  • Yılbaşı ağacı giremez benim evime (: (:

3|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • Çam bulamadım bahçedeki kiraz ağacını söktüm kış günü bir işe yaramıyo zaten

1|0
    0|0
  • bizde var 15 yasında almıştım hala duruyo güzel renkli bir şey,

1|0
    0|0
  • Bende yok olmadihic bu yasima bu kadar

3|1
    0|0
  • evde ağaca karşıyız, ama çiçek böcek var.

3|1
    0|0
  • Yılbaşında çam ağacı almaya gerek yok bahçede kesilmemiş çam ağacı var :)

Ha yılbaşında süslermiyim o anki ruh halime bağlı kar yağarsa düşünebilirim :)

0|0
    0|0
  • Sen neye inanıyorsun

1|1
    0|0
  • Yilbasi agaci degil onun adi. Yilbasi da noel degil. Yilbasi kutlamak da noel kutlamak degil. Noel, 31 Aralik'tan birkac gun once... Kavramlari karistirmayalim.

0|1
    0|0
  • Arap'ı da sevmem , Neo-germenleride. Eğer çok ağaç süslemek istiyosan dilek ağacına çaput bağla. Arap kültürü özümüz değil, gavur kültürü hiç değil.

0|0
    0|0
    • sen öyle yap işte. başkasına karışma. benim lafm kendileri de araplarn yani başkalarnn kültürünü yaşarken ona buna laf edenlere

• Niye susledigini bilerek susluyorsan sknti yok

1|0
    0|0
  • Palamut var bende olurmu? 😳

0|1
    0|0
  • Agac kesmiyor amerika avrupa kulturunu ozu sananlar gibi degil arap kulturude umrymda degil millete arap diye laf atip kendi bati kulturune kapilmis insanlarda var

1|0
    1|0
  • gavur özentisi

3|0
    1|1
  • Türk kültüründe var mı noel ağacı?

4|2
    2|1
    • türk kültüründe kurban bayaramı da yok ona bakarsan

• Ondan öncesi ile ilgili yazılı kaynak yokken senin kahin olman lazım ne vardı yoktu diye :) ya neyse sen islamı arap dini sanmaya devam et Allah hidayet nasip eylesin.

• ondan demiyelm senin bildignden diyelm. gök tanrı insancının da türklere başkalarndan geçtiğini bilecek kadar geliştirmen gerekiyor bence. neyse hadi uzatma

Kızlar Ne Diyor 6

• 1. olarak başlık iyi güzelde sonrasındaki ön yargı kaç kuruşluk insan oldugunu gösterir başkasının düşüncelerine saygın yoksa burdada başkalarının senin görüşüne saygı duymasını bekleyemezsin cünkü öyle bir durumda sen he durumuna düşersin . 2. hayır yok ve hiç bir zamanda öyle bir özencim olmadı bunun ne dinimle nede inancımla nede ÖZÜMLE bir alakasıda yok gereksiz görüyorum ...

0|0
    1|0
    • başkası dedign sen gibiler işte. sizin yorumunzu saçmalamanızı duymak zorunda deglm. kendinize saklayn düşüncelernizi

• tamam kes de başka paylaşmlara git.

• hayırdır zorunamı gitti

• Ev değil de hastanenin yemekhanede köşesine buyuk bir tane koymuslar 😁

1|0
    1|0
  • O yilbasi agaci degilki😄 Christmas tree o burada

1|0
    1|1
  • Ağacı dikmiş daha ne olduğundan habersiz. Noel ağacı olmuş yeni yıl ağacı he allam.

1|0
    1|0
  • Dogruları kendinde biliyorsun da zoruna mı gidiyor işine mi gelmiyor orasını bilemeyiz..

1|2
    1|0
    • Yaaa 🙈🙈 bir utan bir yüzün kızarsın yuh. İkimizin bilmesi yeter az önce olanı ben gizliyimde senin şovun kime susmayi bile bilmiyosun

• Yorumunda geçen boş şeyleri savunmak kısmını bu soruyu soran sana iade ediyorum.

• sana daha çok yakışıyor. hadi yoluna gizlicik.

• Gavur ozentisi

3|4
    2|1
Yükleniyor...