Kız da ya da erkek de farketmez, sizce tattoo olmalı mı olmamalı mı?

Kız da ya da erkek de farketmez, sizce tattoo olmalı mı olmamalı mı?

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tattoo ya tdk yi actim baktim rastlayamadim uzgunum

0|0
    0|0
    • İngilizce olanı aç by cahil

• Başıma çok geldi öyle o yüzden önlem almaya başladım bende 😊 Anlatmaya çalıştığımız şeyi açıklayınca ikimizde, sorun kalmıyor. O yüzden engelleme gibi eylemlere gerek yok diye düşünüyorum

• Tabiki ne guzel ya bu saatte sapiklar disinda boyle adamakilli konusacak birilerinin olmasi 😀

En İyi Kız Görüşü

• ben dövme seven biriyim 4 dovmem var. hele ki bir erkekte dövme çok hoşuma gidiyor.. tabi only god can judge me gibi kanka kanka dövmeler değil..

0|0
    0|0
    • Onlar artık kamyon arkası yazıları gibi oldu ya 😂

• aynen.. geçen canım annem yazanı gördüm höh dedim yolumu değiştirdim.. tamam anneni seversin resmini çizdir ne bileyim doğum tarihini yazdır bişi yap ama CANIM ANAM dövmesi nedir ya..

• Yakında babam sağolsun filan yazan da çıkarsa hiç şaşmam

Erkekler Ne Diyor 22

• Tatto dendiginde elit duruyo ama bence hos degil

0|0
    0|0
    • Dövme yazdığım Zaman saçma sapan kıllatan insanlar bar. Tattoo orjınal adı ve böylece kimse saptırma amaçlı bir şey paylaşmıyor

• her yerinde olmamalı

0|0
    0|0
  • O ne tarzım değil bir görüntü

0|0
    0|0
  • Bende var mesela, herkesin hayatına kimse karışmasın arkidişler romalılar. İnsanın kendi stilini zevkini ruh halini gelecek beklentilerini vs. vs. çoğaltılabilir duruma göre yansıtan bir sanattır. Her şeyden önce bir sanattır. Herkes anlayamaz ya da güzel bulmaz.

0|0
    0|0
    • Bende seviyorum bende de var ve bana kalsa şu resim attıklarım çok zar duruyor

• Bence kendini kötü hissettirebilecek başlıklar atma buraya bu konuda. Senin vücudun ve senin hayatın. Dövme sizce nasıl dersen insanlar kötü yorumlar yapabilir ama sizce nasıl bir dövme modeli daha yaptırmalıyım desen daha motive edici ve belki işe yarar fikirler ortaya çıkabilir. Hayatta en önemlisi bu, kendi hayat tarzını zevklerini başkalarının eleştirilerine göre yönlendirme. Naçizane fikrim.

• Yoo Nasıl desem buradaki sorumun kendimle alakası yok yani kötü hissettirebilecek bir tanındık. Benim düşüncem zaten belli; ben severim ve yaptırmaya da devam ediyorum. Benim esas merak ettiğim zaten insanlar dövme hakkında ne düşünüyor 😊

• Bence olmalı ama çok fazla değil 1-2 tane özellikle bayanların ayak bileğindeki dövmeleri çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • İtici bence

0|0
    0|0
  • kendi tercihi..

0|0
    0|0
  • Olabilir de böyle komple kötü duruyor.

0|0
    0|0
  • Hayır olmamalı

0|0
    0|0
  • kız güzel beyaz tenliyse olmalı

0|0
    0|0
  • meslegim geregi imkansiz ama cok isterdim bence olmali

0|0
    0|0
  • bu ne lan? istanbuldaki alt geçitler gibi her tarafında ayrı şey yazıyor :D

0|0
    0|0
  • Vücudunu harita gibi yapmadıkdan sonra olmalı

0|0
    0|0
  • dövme desene tattoo ne kardeş

0|0
    0|0
    • konuşma ortamında da oluyor bu, dövme dendiği zaman çoğu insan 'dayak' anlamında saçma espirilerde bulunuyor. Tattoo yu özellikle yazdım ki öyle saçma şeyler gelmesin.

• haha mantıklı :D bence kişinin kendi seçimidir bendede var laf eden olursa tersler geçerim

• Tattoo'dan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • olmamalı ömür boyu cenabet gezersiniz yoksa :)

0|0
    0|0
  • kızlarda olmalı :D

0|0
    0|0
  • gunah gızım yanacaksnz la olmasn be ya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmalı bence.

0|0
    0|0
  • günah günah

0|0
    0|0
  • dövme yazsana tatto özenti

0|0
    0|0
  • zengin işleri bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Olmamalı.
    Her şeyin orjinali makbuldür.

0|0
    0|0
  • Yakışır bence

0|0
    1|0
  • Böyle tarzım değil duruyor benim küçük küçük 3 tane dövmem var modeli de güzel ve orjinal kim gördüyse fotoğrafını çekmek istedi, bakan aşık oluyor falan vücudun bir bölümünü kaplatmak kadar kötü gözüken bir şey yok...

0|0
    0|0
  • Tercih edilirse olabilir.

0|0
    0|0
  • tatto ne yahu yeni yeni icatlar

0|0
    0|0
  • Abartmamak surecinde olabilir.

0|0
    0|0
  • Olmamalı sanırım... Olursa da abartmasın :)

0|0
    0|0
  • Yakışıyorsa ufak bişe yapilabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...