Efendiyim diyen erkeklerin neden muhabbetleri sıkıcı?

Hepsi aynı değildir belki ama genel tabloya bakınca kendini '' ben efendiyim '' diye etiketleyenlerin muhabbetleri sıkıcı sanki konuşacak bir şeyi zor buluyor gibiler.
Ya da bana öyleleri denk geldi?

0|0
6|55

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Efendi olsada efendi olmasada aynı kafada değilseniz herkes sıkıcı gelir. Önemli olan aynı dili konuşabilmeniz.

Misal sallıyorum ben uzay konularını severim sen magazin, ben sinema severim sen diziyi, ben belgeseli severim sen kitabı, ben rock severim sen hiphop gibi bu şartlar altında ne konuşabiliriz ki?

Bir diğer durum ise efendiyim diyen adam daha oturaklıdır bu yüzden şebeklik yapmadığı için sıkıcı geliyordur muhtemelen.

2|0
    0|0
    • Aynı dilin sürekli konuşulması da sıkar. Dil muhabbet de bir zamandan sonra ilişki içerisinde tüketilir.
      Olay şebeklik değil, biraz eğlenceli biri de olabilmesi.

• :) Aynı dili konuşamadığınız sürece anlaşamazsınız ki nasıl olacak? Devamlı farklı şeyleri konuşarak eğlenceli hale gelmez birazda yaşamak gerekir ortak şeyler paylaşmak gerekir.

Ben sadece sizin muhabbet sorunuza cevap verdim bir muhabbetin eğlenceli hale gelmesi için ortak şeyler yapılması gerekir.

• '' Aynı dilin konuşulmasına hiç gerek yok '' demedim. Diğer dediklerinizi de anladım iyi geceler :)

• Efendilik hos sohbeti olmayanlarin maskesidir cogu zaman.

2|0
    0|0
  • sen onun bir sevgilisi veya kocasi ol ozaman efendi olan bir insanin yakinindakilerine nasil deger verdigini anliyacaksin... efendi olan bir erkek mesafesiyle efendi olur, nerde ne konuscagini nasil davrancagini gayet iyi bilir. Bence cocuklarla beraber vakit gecirirken bir gozlemle sonra goreceksin muhabbetlerinin hicde sikici olmadigini. Tabi karakterde karakdere degisir bazilari cok iyi rol yapiyor.

0|0
    0|0
  • Konuşmaktan hoşlanmadıkları için.. Çok konuşan insan da sıkabiliyor bazen. Kafa zikiyor.

Bu işin ayarını yapabilen çok az insan var onları bulursanız kaybetmeyin.

0|0
    0|0
  • Tamam efendisinde eğlenceli de ol be abi cidden sıkıcı🙈

2|0
    0|0
  • Ben Fransız murebbiyeler tarafından yetistirilmis nezih İstanbul beyefendisiyim

Aksine sohbet fevlakenin fevkinde:) thema gecesi gibi adamim :/

0|0
    0|0
  • ya bazen sohbet seni icine ceker yani bundan zevk alirsin ama bazende tam tersi olur sohbet seni sarmaz
    bence bu onunla ayni tarafa bakabiliyormusun yani ondan elektirik alabiliyormusun mhim olan bu ;)

0|0
    0|0
  • sana öyleleri denk geldi muhtemelen

bunların çok nedeni olabilir
    tutuk kalmaları
    utangaçlık
    frekansınızın aynı olmaması gibi

0|0
    0|0
  • Ben de efendiyim derim kendim için. Yani ilgi alanım dışındaki veya boş muhabbetler hakkında konuşamıyorum. Kimisi beni sıcak bulur kimisi bulmaz

0|0
    0|0
  • efendi kalıbına giren erkeklerin konuşacağı konu sayısı bellidir. bu yüzden geniş havuzu yoktur. ama diğerlerinin alanı efendi erkeğin konuşma alanını da kapsar bu yüzden konuşma havuzu daha derindir. laf cambazı gibi kullanabilirler. mevzu budur.

1|0
    0|0
  • kendimi herhangi bir etiketle sınırlandırmadım hiç ama çevre genelde efendi olduğumu belirtir. biride bana sıkıcı ve monoton dedi.
    napalım yani herkes aynı düşünmek zorunda değil

0|0
    0|0
  • bende efendiyim fakat sohbetim boldur :D senin denk geldiklerin traş çıktığı için olabilir mesela :D biraz daha ararsan bulursn :D

0|0
    0|0
  • Doğrudur. efendi oldukları için skıcılar. şahsen bnde öyleyim knuşucak pek bişey olmadığından efendilerdir zaten. yaşamış görmüş olduğu için çoğu şeyi, soğuk kanlıdırlar

0|0
    0|0
  • Mizah , dürüstlük ve iq ile doğru orantılıdır zira doğru konuşanı 9 köyden kovarlar sonra adı olur ahlaksız varsın öyle olsun :)

0|0
    0|0
  • haklısın cinsellik konusmayınca sıkıcı oluyoruz değilmi? ya da yalan dolan sallamayınca sıkıcı oluyor

0|0
    0|0
    • İlk zamanlarda cinsellik konuşan erkeğe yol verilir

• Ilk zaman yalan dola sallama konusur sizinde hosunuza gider son zaman mi cinsellik konusmali?

• diğer erkekler gibi yav... şak değildirler

1|0
    0|0
  • Fırlama olsa beğenmezsiniz, Efendi olsa bir bahane bulursunuz...

1|0
    0|0
  • Bu tarz insanların frekansları herkesle uyuşmaz. Muhabbet konusunda ondan dolayı size pek hoşsohbet gelmemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • ben efendiyim diyen erkek efendilik rolü yapıyordur. efendi olduğunu söylemez bir erkek, gösterir...

1|0
    0|0
  • ben efendiyim yerine göre :) ama her ortamda ilgiyi bir şekilde çekiyorum. istemeden de olsa olaylar bende bitiyor. sanırım biraz araştırmak ve yaşamak diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Efendiliğimizden kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Çünkü siz pic erkeklerden hoslaniyosunuz

0|0
    2|0
  • Konu sudue esasında ortak paydaları her ıkı taraf uretemıyorsa sohbet omaz bunun Ben Efendiyim ya da Ben çok eğlenceli briyim demnmesiyle bir alakası yoktur.

0|0
    0|0
  • Hic bizaman demedim 😂

0|0
    0|0
  • Pek efendi sayılmam, o yüzden sıkıcı kategorisinde değilim :D Ayrıca sıkıcı tayfasından uzak duruyorum :D

0|0
    0|0
  • "Efendi"likten anladıkları şey yanlıştır onların.

0|0
    0|0
  • ben serserıyım ınan bak gerçekten

artık muhabbetler bu sekılde başlayacak ((:

0|0
    0|0
  • erkek adam az konuşur öz konuşur sende az muhabbet et az muhabbet cok ozlem nasıl

0|0
    0|0
  • Yani her insan konuşmayı sevmiyor kimisi dinlemeyi seviyor. dinlemeyi seven insanlarla da başbaşa kalnca adam surrkli dinleyici takldgi için konuscak bir b. k bulamyor bence o yuzden olabilir

0|0
    0|0
  • Ruhları konuşuyor ondan olmalı sanırım..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 5

• Bütün erkekler karın ağrısı sizofrenk baş dönmesidir tatlım, bu erkekler afedersin ama her b*k u yer sonra ben efendiyim die de geçinirler koluna kasarı takarlar ama namuslusuyla evlenmek isterler... bu erkekler fedakarlık nedir bilmez canım, hamurları odun değil mi zaten... ayrıca bu erkekler ken aralarında karı kız araba ya da futboşdan başka sey konusmazlar... hepsi aynı tastan yapılma.. tabi böyle olmayan erkekleri tenzih ediyorum

1|0
    0|0
    • Bu dediğin profil de bir sürü erkek var.
      Tüm erkeklere aynı b*k diyemiyorum sonuçta eşcinsel olmadığım için onlardan hoşlanıyorum. Sadece belli bir kitleyi eleştirsek daha mantıklı geliyor bana.

• efendilik uğruna cinsel dürtülerini bastırıyorlar ve karşı cinse ilginç gelen özelliği kapalı konuma getriyorlar. maksat abaza görünmemek. bu yüzden kadınların ilgisi azalıyor. dengeyi kurmak lazım...

0|0
    0|0
  • Evet sıkıcı oluyor o tipler bir süre sonra bayıyorlar

1|0
    0|0
  • efendiyim mi hmm kaç uzaklaş ordan bence :D

1|0
    0|0
  • aslında konuşucak çok şey vardır fakat onlar efendidirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...