En yakın arkadaşlarınızla nerede ve nasıl tanıştınız?

Biz annesi babası çalışan ikisi kız biri erkek 3 arkadaşız dolayısıyla erkenden kreşe başlamak zorunda kaldık kreş anaokulu ilkokul ortaokul ve liseyi hep beraber okuduk üniversitede de hepimizin yolları ayrı şehirlere düştü ama hala ve daima en yakın arkadaşlarım olarak kalacaklar. Peki siz en yakın arkadaşınızla ya da arkadaşlarınızla nerede ve nasıl tanıştınız?

0|1
77|55

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• en yakın 2 arkadaşım var biri ilkokuldan beri arkadaşım 14 senelik diğeri üniversiteden 3 senelik arkadaşım. Üniversite de il dışı okuduğum için aynı ilde ve yakın ilçelerde oturduğumuzu bilmeden bir dostum oldu kendisi ilk sene yakındık şu an aynı işi yapıyoruz gözüm kapalı güvendiğim bir dostum.

1|0
    0|0
  • Hiç arkadaşım yok

1|0
    0|0
  • 4 yaşındayım. Babam beni okulun bahçesine götürdü oynamaya. O da ordaydı babasıyla oynuyordu. Geldi birden yanıma doktorculuk oynamayı biliyor musun dedi. Bilmiyorum dedim. Peki sinemacılık? dedi. Biliyorum dedim ama babam önümüze top atınca top oynamaya başlamıştık :D 15 senedir arkadaşız kardeşiz :D o benim canım ciğerim her şeyim ya iyiki var

1|0
    0|0
  • Çocukken mahallede top oynarken ve bazıları da okuldan çıktı

1|0
    0|0
  • Üniversiteye başladığımın ilk senesi gittiğim yurtta oda arkadaşıydık. 2 sene beraber kaldık, şimdi hala görüşmeye devam tabiki. Adamın dibidir =)

1|0
    0|0
  • Ust komsum olur kendisi.4 5 yasinda mahallede beraber kumla oynarken tanismistik. şu an 19 yasindayiz.15 yillik dostum olur kendisi. Zaten ailesiyle ailem aile dostu

1|0
    0|0
  • 6. sınıfta tanıştık, ben sınıfa yeni gelmiştim, bu da gözüme çok saf göründü dedim yürü bahçede yürücez o da hiç bir şey demeden gelmişti falan dedim bu adamın dibi dfjfddf

2|0
    0|0
  • wc de işerken

2|0
    0|0
  • tüm arkadaşlarımı sildim bir tane bile yok artık. ohh kafam rahat..

1|0
    0|0
  • Arkadaşım yok

1|0
    0|0
  • Liseden arkadaşım. Senelerdir arkadaşız, okul saatlerimiz uymasa da birbirimize saatlerce beklemek zorunda olsak da haftada iki üç gün buluşmadan yapamıyoruz

1|0
    0|0
  • aynı mahalla de aynı tarihte doğduk 10 temmuz oda öyle ailelerimiz komşudur hatta bebekliğimizden beri hep aynı okullara gitik tek fark ben üni ye gittim o gitmedi ama hala beraberiz bazen o bize ben onlara giderim bir ara babam hatta ben bu cocugu nüfusuma alacam derdi :D

1|0
    0|0
  • Okulda mahallede

1|0
    0|0
  • Okulda tanıştım.

1|0
    0|0
  • İşyerinde işe başladığım zaman tanıştım

1|0
    0|0
  • mahallede maç yapıyorduk orda tanıştık 😀

1|0
    0|0
  • Henüz tanışmadım.

1|0
    0|0
  • b*k var gibi hep dersanedeki rakiplerim oldular kendileri ama iyi çocuklar severim kerataları. Hatta artık iş kurmayı planlıyoruz o derece geliştirdik dostluk işini :D

1|0
    0|0
  • şu an en yakin arkadaşım ile askerde tanıştım. Ve haftada 3 kere buluşuruz is saatleri ters olmasına rağmen. #Dasdfghjk

1|0
    0|0
  • @alaricsaltzman kanka sanırım Murat'ın hayattaki tek kıyağı oldu bizi tanıştırmak :D

1|1
    0|0
  • Bir dost meclisinde tanıştık o gün bu gündür candaşız

1|0
    0|0
  • Çocukluk, askerlik, cezaevinden birer arkadaşım var yatıyorlar canları sağolsun gardaslarimin

1|0
    0|0
  • sınıfta kopya çekerken tanıştık

1|0
    0|0
  • Doğar doğmaz tanıştık

1|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım olmaz.. Yakın arkadaşlarım olur

1|0
    0|0
  • mahallede

1|0
    0|0
  • İlkokul ve lise de.

1|0
    0|0
  • Şuanlık lisede aynı sınıftaydık

1|0
    0|0
  • Liseden bir arkadaşım aracılığıyla.

1|0
    0|0
  • Oyle biri yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 76

• Nasıl tanıştığımızı hatırlamıyacak kadar küçüktüm ☺
    Hiç o olmadığı bir zaman dilimim yok.
    Ve olmayacak da.
    Birde kuzenim / doğuştan sahip olduğum dostumdur.

1|0
    0|0
  • Okulda tanışmıştım. Başta ne saçma kız bu böyle yaa diye düşünmüştüm. Sonra ben de saçma olduğumu kabullendim ve sonsuza kadar birbirimize trip attık <3
    Son-

1|0
    0|0
  • Anaokulunda oyuncak bebeğimi kırmıştı. Ben de onun kumandalı arabasını. Oyuncak sayesinde kavga ederek tanıştık işte :D

1|0
    0|0
  • @__Victoria__ kullanici adino bin bir turlu engellerle yaziyomy ya bobregim kadar sseviyom karetayi :**

1|0
    0|0
  • Aynı yerde oturuyoruz ikisiylede on beş yıldır falan hayatımdalar yani :)

1|0
    0|0
  • Mahallede üni ve lisede

1|0
    0|0
  • Tesadüfen, bir arkadaşımın arkadaşıydı. Sonra bir baktım canımdan öte canım olmuş.

2|0
    0|0
  • Lisede tanıştım 4 yıllık arkadaşım. 😊

1|0
    0|0
  • lise de.

1|0
    0|0
  • Biri ile Kral oyundan tanıştım.
    Tee 7 yıl önce.
    Sanal dostluk :)) daha buluşamadık 😪

Biri okulun ilk günü sınıf belirlenirken hadi sende bizim sınıfa gel demiştim. Sonra zaten bizim sınıftanmıymış bilmiyorum öyle geldi yanın boş mu dedi, boş dedim. Oturabilir miyim dedi. Lise dönemi. Otur ne olacak sende dedim :D

Bir diğer yakın arkadaşımın yüzüne oha sen bizim sınıfta mısın? Ben niye görmedim dedim. Ve sevmiyordum oda beni :D şu an seviyoruz ama. İşim düşünce tanıdım sevdim.

Diğeri işte ilk hoşgeldin diyenlerden.

Biri eski sevdiğimden nefret eden kardeşim dediği insan.

Biri beni dövmüştü :'( dövenle nasıl dost oldum la?

Sürekli okul ve il değiştirdiğim için.. Ayrıca asosyal biriyim.. Yakın arkadaş maşallah... Dost öyle değil tabi.

0|0
    0|0
  • 14 yıllık dostumla ailelerimiz sayesinde. Tabi sonra o il değiştirdi. Yılda bir iki kez görüşmememize rağmen yanımdaki arkadaşlarımdan daha çok hayatımın içinde :)

1|0
    0|0
  • Bebekmişiz hatırlmıyorm

1|0
    0|0
  • Kafami yarmisti benim oynarken :)) annem isteydi onun annesi dikiş attirmaya götürdü. Bu garibimde korkudan ahıra saklanmış koydeydik ozaman :)) yarali kafamla onu aramistik heryerde.. ya bak ariyim bir sesisini duyayim ozlemisim

1|0
    0|0
  • ciddiyim burada tanıştım ona bir konu hakkında yardımcı olmak için konuşmaya başlamıştım :) dostum oldu kendisi.. hikayemiz çok farklı D: 4. yılımız oluyor a dan z ye beni bilir. ve yakınımdaki çevremdeki arkadaşlarımdan daha yakın bana. :)

1|0
    0|0
  • Ben senin anlattığın en yakın arkadaşları dost olarak adlandırıyorum. Ben en yakın arkadaşımla 4 sıfının 2. yarısında tanıştım başkabir okuldan gelmişti. Tenefüste gidip zorla ağzına tutku tıkamıştım o zamandan bu zamana dostuz ailesi de 2. ailem. İnşallah hep böyle kalır

1|0
    0|0
  • @pasaklıprenses anlat bakalım😄😄

2|0
    0|0
  • Bizde 2 arkadaşız ana sınıfında beraberdik ama konusmuyoduk 1. Sınıfta kavga ettik ben çirkeftim o çizgili defter getirmis kareli olcakti sonra ben bağırdım kareli olcaktıı diye o da ağladı ben özür diledim sonraki gun o benden silgi ben ondan kırmızı kalem istedim sonra arkadas olduk hic ayrılmadık ortaokul lise falan karma oldu yine ayrılmadık hala arkadaşız :D

1|0
    0|0
  • İsmi Mete 😇 Ortak bir arkadaş grubumuz vardı en sesizi oydu sonra bir gün sahilde karşılaştık bir baktım aynı kafadayız koskoca 24 saati beraber geçirdik en yakın arkadaşım oldu ahaha böyle işte

1|0
    0|0
  • Ben en yakın arkadaşımla ilkokul 1. sınıfta tanıştım. Şimdi ikimizde üniversitedeyiz. Senelerdir bir kere bile tartışmadık ve birbirimize hiç kırılmadık. Artık arkadaştan da öte kardeş, gerçek dost, sırdaş olduk birbirimize. Bir sürü arkadaşım var ama sadece 1 tane dostum kardeşim sırdaşım var. O benim canım, iyiki var :)

1|0
    0|0
  • @kezotoles reeldekilerden daha iyi bir dost valla. Burdan tanıştık iyikide tanışmıyız cigerim ya benim asjs 💖

1|0
    0|0
  • Kuzenim en yakın arkadaşım

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum sanırım ama okulda tanıştık

1|0
    0|0
  • Aynı durum sizinle 😊 anaokulundan beri tanıyorum

1|0
    0|0
  • Lisede

1|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşım

1|0
    0|0
  • Birtane arkadasim var onunlada calistigim is yerinde tanismistim 8 yıldır en yakin tek arkadasim dostum..

1|0
    0|0
  • Okulda sınıfımıza şarkı söylemek için gelmişti. Seneye aynı sınıfta olduk. Sonra evlerine taşındım. Sonrası belli zaten. Öbürü ile sıra arkadaşıydık. Hiç konuşmazdım. Sonra kaynaştık.

1|0
    0|0
  • üniversitede kafede ikiz kardeşimle birlikte otururken masaların hepsi hepsi doldu olduğu için bizim yanımıza geldi öyle :)

1|0
    0|0
  • Su an kusuz ama 9. sinifta tanismistik

1|0
    0|0
  • bir gün sitede dışarıya çıktım bir erkek basketbol oynuyordu selam bende oynayabilirmiyim dedim kabul etti tanıştım çok yakın olduk dostum kendisi ve hala görüşüyoruz biraz sıkıntı oluyor kız arkadaşı aşırı kıskanç ama olsun her zaman dostum o benim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    46
Yükleniyor...