Alevileri iğneleme çabası?

Bizim insanımız kulaktan dolma şeylere körü körüne inanır ve araştırmaya, gidip yerinde görmeye tenezzül etmezler ve bu bilgisizliğine rağmen sizi yargılarlar Biz aleviler Düşünce özgürlüğü bilincini vurguluyoruz daima.. kimsenin görüşü kimseyi baglamaz Mesele insan olmak.. mesele insanların birbirini yargılamadan yasayabilmeyi öğrenebilmesi.. farklı kültürler ve inançlar altında barış içinde yaşam mücadelesidir mesele.. Karakter önemli her ırkın her cinsin iyisi kötüsü vardır arkadaşlar genelleme akımından vazgeçin arkadaşlar yeryüzünde iki türlü insan vardır iyiler ve kötüler bu kadar.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Seni cok iyi anliyorum bos ver takilma insanlarin dedkilerina

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mezhep sevmem. Hepsi gereksi. z

0|0
    0|0
    • Senin düşüncenede saygı duyuyorum kardeşim sevmek zorunda değilsin:)

• yok yani İslamı bölmekten başka bir şey de yapmıyorlar.

• Katılıyorum kardeşim aynı yere cıkan luzumsuz yol ayrımları.. ama inanmayanada saygı duyuyorum:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı şey Türklere , Kürtlere ve diger tüm ayrım yapabilecekleri her duruma yapıyorlar beş parmağın beşi bir değil o yüzden kötü olmayan üzerine alınmasın kimsenin ağzını kapatamiyoruz maalesef cahillikten boş konuşuyor millet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aleviler dinsizdir. Aleviler kendi annelerini bacilarini becerirler. Aleviler turban takmaz yolludur. Aleviler munafiktir muslumaniz derler camiye gelmezler. Aleviler kizilbastir allah diye muma dua ederler. Aleviler sapkindir dans ederek ibadet ediyoruz derler.

Kabe tavafi
    Azhab suresi
    Feto cemaati
    Cumadan cumaya gelen tayfa
    Turban takip alta tayt giyen tayfa

Ama onlar musluman biz degiliz. Degilim, siz muslumancilik oynamaya devam edin

0|0
    0|0
  • Düşüncesi veya inancı ne olursa olsun, bir insana "Siz böylesiniz" diyenlere bakın, emin olun kendileri öyledir. Kişi kendinden bilir işi dedikleri de bu zaten.

0|0
    0|0
  • kesinlikle katıyorum sana kardeşim ırkçılık gibi birşey bu önemli olan insan olabılmek diğer insanların goruşlerine dusunceleri saygı duymak

0|0
    0|0
  • Igneleyenleri de Hosgoruyoruz...

0|0
    0|0
  • ırkçı ve faşist zihniyetler anlamaz

0|1
    0|0
  • Aleviler tarihin protest akımıdır.. Sevilmemesi normal yobazlar ve faşistler tarafından..

0|0
    0|0
  • Boşver kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...