Kesinlikle uzak dururum dediğinz insan tipi? daha doğrusu insan kafası türü?

ben en başta dincilerden kesinlikle uzak dururum. bunlardan sonra yine bunlardan farksız olan futbol manyaklarından. kız erkek farketmez

Güncellemeler:
...
,,,,,,,,,

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür yoksunu kendini beğenmiş beyni gelişmemiş yobaz tiplerden kesinlikle uzak dururum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yobaz dinci egoist insanlardan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• on yargilariniz muthis gercekden, bence insanlar etik olmayan ahlak disi davranislar iceren insanlardan uzak durmali. Hem dindar olup hemde futbol manyagiyim ama kufur kufre dusen insanlardan uzak durmaya calisirim. Allah diyip ilimi elini tersiyle iten cahil insan surusundende uzak dururum. Ilim evren diyip Allah a hakaret eden insanlarada Allah akil fikir versin derim bu onlara sart. Insan bu ama aldigi her nefesine sukretmeyip nankorlukde ustune tanimaz.

Bence insanlar onyargilarini kirip yanlisa yalnis demeli ama yanlis edepsizlik "ozgurluk" diye tanimlandikca dunya cok pis bir yere donusuyor. Turkiyede bu durumdan farksiz.

0|0
    0|0
    • ön yargıyla alakası yok. din kafası bana ters. futboldan da nefret ederm. olay bu.

• işte sen yeteri kadar araştırmamışsn diye bizi de kendin gibi sanarak konuşman da kusura bakma ama bana gıcıkca geliyor. neden şu neden bu diyecegnize, bence siz başka pencereden bakın. futboldan da dinden de aynı nedenle nefret ederim. ikisi de sürü yönetim şekilleridir. vs vs araştırılıp araştırılıp varılan gerçekler.. ben sporu sever ve müthiş bir saygı duyarm. ama sporu futbolu degl. gerçek spor dallarını :)

• ilk cumlen ne kadar net olmasada dini sevmeye bilirisin ama saygi onemli bence. Sanirim yonetim kelimesine karsi bir nefretin var ozaman. Biraz agir kacabilir bu yuzden kusara bakma ama bence bir kafandaki beyine bak ve vucudunu nasil yonettigini sen parmaklarini hareket etmeden etmeni nasil sagladigini arastir ve ogren. Insan vucududan tut dunya duzeninde cogu sistemler yonetilerek isler. Bir firma yonetimsiz bir firma olamiyacagi gibi bir futbol kulubude yonetimsiz baskansiz menejersiz isleyemez. Takimin oldugu yerde onu yoneten bir kisi mutlaka vardir. Sanirim daha cok birsey sporlardan hoslaniyorsun tenis gibi. Ki bu gayet normal anlasilan daha cok bireysellige onem veren birisisin. Ama her birey bile vucudunun icinde bir yonetim sekli vardir... bu kacinilmaz.

• dincilerin yoğunluklu olduğu bir semtte yaşıyorum hepsi aynı değil fakat söylediklerinde gerçeklik payı büyük.

1|0
    0|0
  • Dincilerden uzak içkici şarapçı lara yakin ol emi güzel kızım hadi yol al.

0|0
    1|0
  • Kova burclari

0|0
    0|0
  • Geri kafalı, cahil, bağnaz insanlardan...

0|0
    0|0
  • Geri kafalı insanlar.

0|0
    0|0
  • şımarıklar

0|0
    0|0
  • Tip olarak bakmıyorum ama gördüğümde bana negatif enerji veriyorsa asla yaklaşmam

0|0
    0|0
  • Elhamdulillah Müslümanız. Sen uzak dur. Bizden sana hayır gelmez bacım.

1|0
    0|0
  • ben sadece cahillerden uzak durmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Cahil insandan uzak duracaksın.

0|0
    0|0
    • cahillikten kastın? çünkü bu kavramı belirlemek o kadar da basit bir iş degl. cahil kesimden görünüp ya da öyle davranış sergileyp kafası iyi çalışanlar da var..

• eğitim doğar dogmaz girilen bir süreçtir. en azından biz iletişimciler böyle tanımlarız. eli kalem tutup bilmem kaç üniversite bitiren bilgisiz içi boş insanların sisteminde yaşarken, eğitim almaya okuma yazma ögrenmeye fırsatı olmamış ama hayatı iyi gözlemlemiş insanları es geçmek bence saçma olur. bu yüzden bu kadar uzatmm. neyse tşkler yorumun için.

• Bunların hiç birinden nasibini almamış kişilerde cahil oluyor işte. Kızım sana söylüyorum , gelinim sen anla

• 6 milyar insanin kesin bir 5bucuk milyari zarar.

0|0
    0|0
  • Yalancı Insanlardan

0|0
    0|0
  • Her erkekle sarmaş dolaş samimi olan kızdan uzak dururum

0|0
    0|0
  • yobazlar çok bilmişler egoistler

0|0
    0|0
  • İcinde Allah korkusu olmayan insandan uzak dururum

0|0
    0|0
  • Gozu oynak insanlar :)

0|0
    0|0
  • Net kız erkek ortamı yapmak için yalanan tayfa...

0|0
    0|0
  • Dincilerden niye uzak duruyorsun merak ettim

0|0
    0|0
  • Yalancı

0|0
    0|0
  • yalan söyleyip pişman olmayan insanlardan

0|0
    0|0
  • Dinciler ak particiler chp ciler mhp ciler. Hepsinden uzak dururum solcular sagcilar komunistler fasitler makinistler hepsinden uzak durucam

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• katılıyorum örümcek kafalılar cahiller

1|0
    0|0
  • Bagnaz ve dar goruslu olanlardan, Ataturk ve Cumhuriyet karsitlarindan.

1|1
    0|0
  • bu saydıklarınla beraber ikiyüzlü riyakar insanlardan uzak dururum

1|0
    0|0
  • Dinci kafası öğk... neyse zayn , einstein hepsi mslmn. s. s biz mökemmeliz tüm kafirler gebersin nihahah

0|0
    0|0
  • Seriatciyim.
    Uzak dur benden!

0|0
    1|1
  • kadınları delik olarak gören erkeklerden uzak dururum. ama baaaaayan derlerse yelkenlerim iner hemen veririm ona. o nasıl afrodizyak dolu bir kelimedir öyle :D bakar mısınız baaaaayan offf derken bile tahrik oldum :D

0|0
    0|0
  • egoist

0|0
    0|0
  • 1. Gericiler
    2. Egoistler
    3. Vicdani olmayan insanlar
    4. Kendinden gucsuz olani asagilayan hor gorenler
    5. Bir seye bagnazca inananlar
    6. Asiri dindarlar

0|0
    0|0
  • Asiri dindarlar, yani daha din hakkinda bilgisi olmayip cevrensinden duyduklariyla atip tutanlar. Kendini begenmis insanlar, cok bilmisler ve aptal insanlardan uzak dururum.

0|0
    0|0
  • Egosunun esiri olan insan.

0|0
    0|0
  • Bilmedigi halde bildihini sanil konusan cahil filozoflr

0|0
    0|0
  • yalaka.

0|0
    0|0
  • Sinsi ve dinsizlerden

0|0
    0|0
  • egoist, yalancı ve insanları kullananlar

0|0
    0|0
  • Ben herşeyi bilirim tarzındaki insanlar. Aslında en aptal da onlardır.

0|0
    0|0
  • Egoist, yalanci, fazla ozguven sahibi olan, kompleksli insanlar mumkunse benden birkac kita uzakta yasasin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...