Çarşının pkk mesajı?

Çarşı öldürülen bir pkklı nın fotoğrafını paylaşıp barış gelsin gibi şeyler paylaşmış twitter hesabından ama ben bıktım artık ya yemin ediyorum bıktım şu futbola siyaset sokmasalar olmaz ya yıllardır birbirinden farklı karakterde herkesin tek çatı altında toplanıp eğlendiği bir futbol vardı maçlar vardı onun içinede soktular siyaseti a. k trabzon başkanıda bir ara siyasi açıklamalar yapmıştı zaten tayyipi falan övmüştü ben tayyipçiyim demişti ne alakaysa bizene a. k... aynı şekilde fenerbahçenin taraftar grubuda çarşıya sallamış onlarda siyaset yapmış. Ben beşiktaşlı olarak enayi yerine konmaktan bıktım bugün melih gökçekte çarşıya karşı bir tweet atmış şimdi ülkeyi yönetenler bunlar herşey bunların elinde zaten. Geçen seneki gs nin aksaray ziyareti sonrası ligde nasıl birden bire yükselip şampiyon olduğunu biliyorsunuz. Beşiktaş bu kdr iyiyken şimdi bunlar şampiyon yapmazlarsa ne olacak? sokucam siyasetinizi bir yerede sokmayın arkadaş ben taraftarın enayi yerine konmasından bıktım taraftar eşek gibi her maça gidiyor umutlarla ama sahada futbol adil değilki ne şikeler ne siyasi olaylar dönüyor baştaki godomanlar kimi isterse onu şampiyon yapıyor. Yok herşey sahada oynansa hakkıyla olsa herşey ne güzel olur ama sonunun baştan belli olduğu olaylar beni sinir ediyor senelerdir Beşiktaşın ne hakları yeniyor zaten. Lanet olsun siyasetlerinede şikelerinede paralarınada Allah hepsinin belasını versin biz artık adil temiz sadece futbolun olduğu futbol istiyoruz !!! Yıllardır bir eğlencemiz vardı bunlarında içine sıçmayın zaten ülkenin normal gündemi karışık herkes birbirine kanlı bıçaklı olmuş zıt kutuplarda sağcısı şu takıma solcusu şu takıma komünüstü şu takıma diye ayrlmasın artık. Yeter şu lanet olası iki yüzlü entrika dolu siyasetinizi Futbola sokmayın. İçimi döktüm gençler gece gece rahatladım valla :D Siz ne düşünüyorsunuz bu tür olayların önüne nasıl geçeriz?

Güncellemeler:
Güncell

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...