Soğuk yapılı biriyim?

Ben soğuk yapılı bir insanım insanlarla konuşurken hep mesafeli davranır im. Aslında hiç öyle biri değilim ve olmakta istemiyorum bu duruma alismistim fakat çevremdeki insanlar neden böylesine diye sorup duruyorlar bende haliyle taktım tabi. Diyorumki keşke bende herkese sıcak davranabilsem çok sıcak biri olsam diye. Ama insanlarla konuşurken korkuyorum cekiniyorum sanki beni iten bişey varmış gibi neden b öyle nedeni ne sizce? Küçüklügum den beri yapım böyle haliyle değiştiremiyorum ugrasmam hiç aslında değişmek için çünkü çok korkuyorum. Nedeni ne dir sizce böyle korkmamin? Artık bu yapım kemiklesti çünkü bende

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı öyleyim

1|0
    0|0
    • Çok zor dimi böyle olmak

• Galiba😄sogugum ya bir de

• Off off ya varya kendime kızıyorum aslında ne kadariyi biriyim a birilerinin yanına geldiğimde sus pus oluyorum bir anda

Erkekler Ne Diyor 12

• Neden böylesin insanın konuşası gelmiyo

1|0
    0|0
  • aynen bende oleyım kanks

1|0
    0|0
  • kendini kandırıyosun

1|0
    0|0
    • Merak ettim neden b öyle düşündün gerçekten 😊

• :) bilirim iç resmini çek at

• Bana mesaj atarmis in ben atamiyorum da

• Değişme sende ama yüz ifademi değiştir mesafeli olmak ayrı bisey somurtkan olmak ayrı. insanlarla konuşurken az mimiklerini oynativer ve Gülümse :) soruyu sorarken bile aşırı ciddiyet varr o kadarina gerek yok sonuçta devlet bakanı değilsin hoş şimdiki bakanlar vatandaştan daha gevşek ama neyse

0|0
    0|0
    • Sorduğum soru sıkıcı bir soru haliyle gelecek halinde yok yani 😊

• Gulecek halim

• Gel gel ne olursan ol yine gel demiş mevlana :))

• Cunku sen, sen bir...

0|0
    1|0
  • Ee nolmuş.

0|0
    0|0
  • Kötüsün ozaman

0|0
    0|0
    • Nerden cikariyosunuz böyle şeyleri bir anlasamiyorum tamam kendime iyi demiyorum ama dış görünüşe göre yargılamak çok yanlış bişey kimseye karşı çok kötülük düşünen biri olmadım hiç bir zaman kötülük yapsam bile kötü düşünerek yapmadım

• Çekingen bir yapım var diyorum senin anladigim ne. Sıcak insanları da görüyoruz her gün yalakalık tan başka yaptıkları bir halt yok

• Yav tosun ben sadece soruyu okuyorum kızma hajsjshaja

• Balık burcu musun yoksa :)

0|0
    0|0
  • Seni tanıyabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Bu sana bagli degistirebilirsin bu ozelligini bence bu bence umursamama ozelliginden geliyo kendini sanirim geri plana atiyosun cogu zaman bu kotu bisey degisebilirsin kesinlikle.

0|0
    0|0
  • eskiden böyleydim sanırım biraz değiştim. hep içinden bir ses çok yakınlaşma diyor. ama dinlememek lazım oda bir insan en fazla ne olabilir ki. kendimi zorlayarak farklı ortamlara girerek insanlarla daha fazla konuşarak aştım biraz

1|0
    0|0
    • Evet banada diyor resmen yakınlaşma yakınlarından bişey olucak gibi kötü şeyler. Ama yakınlaşma ya korkuyorum çünkü daha önce denemedigim bişey çünkü

• Valla herkes birilerine dert anlatıyorlarsa bilemem çünkü kimse bana derdinden bahsetmedi hiç. Bende kimseye bahsetmedim şu zamana kadar acmadim kimseye içimi kimse çektiğim sıkıntıları bilmiyor her şeyim gizli hayal kırıklıkları m pismanliklari im falan

• derdinden bahsetmesi için arkadaşlıktan çok dostu ya da kardeşi gibi görmesi gerekebilir, yani bide karşılıklı tek tarafta hep kendisinden konuşmaz bana göre, halbuki çok sevdiğin bir dostun olsa bir kısmını anlatsan rahatlayacaksın ama olsun zamanla olur bende çok az anlatıyorum kendi dünyamı daha çok dinleyiciyim biraz yapı meselesi, sorunlarını dinlemek isterim zaten gizliyiz dök içini biraz seni yargılamam

• Yengec burcu musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...