1 Senedir işsizim?

18 yaşındayım okumadım. işsizim yatıyorum sürekli çalısıp araba almak istiyorum ama ne iş yapacağım?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibiydim once kucuk islerden basla cevre edin o zaman imkanlarin daha cok gelisiyo ama sabir onemli asgari ucretle basladgm magazaya mudur oldum simdi ama baya zamanimi aldi

0|1
    0|0
    • garsonluk felan işi bulsam. calısıcamda deneyim isdtiyorlar

• allah razı olsun. ben biraz çabuk yoruluyorum uzun süredir calısmadığım için ama. mecburum calısmaya artık cok sıkıldım böyle. tipimde fena değil iyi çabuk ısınrı insanlar zorlanırmıyım acaba?

• Eger magaza isi filan bulabilirsen her daim bakimli ol guleryuzlu ol bu sekil bayan musteri cekersin patronlarin yararina olur bu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgin olan ya da yapabileceğini düşündüğün bir iş var mı? ilk olarak part time olarak garsonluk yapabilirsin mağazalarda çalışabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum bende uzun zamandir issizim ve surekli evdeyim. Bu nedenle ortamimda yok senin soruyla pek ilgisi yokta sitedekilere soruyorum takildigim bir konu var kafamda issizim diye gorunce durumum aklima geldi sanada sorsam dogdugundan bu yana dusun ama bunu. Bazilari hatta bircogu kisi birine asik oldugunu dusunuyor bastan, sonradan anliyorki sadece hoslantiymis diye dusunuyor. Hic hayatinda dogdugundan beridir boyle birsey dusundun nu birine karsi veya hicbir an birinden hoslandigin zamanlar bile asik oldugunu sevdigini dusunmedin mi? Bunu iyi okuyup anlayip ve dusunup Allaha inancin uzerine dogru cevapla dostum. Allaha inancin uzerine sordugumdan aman yanlis cevap verme cok buyuk gunah olur ama eger dogru sekilde cevaplarsan beni 1 yildir icinde bulundugum ikilemden kurtarmus olcaksin ve gerekirse bir an once psikolga gidicem buyuk sevaba girersin nolur yardim et dostum

0|0
    0|0
    • bir insanın tipine aşık olamassın aslında o sadece hoşlantıdır davranışlarına olabilirsin. briaz karmaşık yazdığından tam anlayamadım daha açık yazarsan cevaplarım adamım

• En kisaltarak soruyorum simdi. Dogdugundan buyana hic asik oldugunu dusunup baslarda, daha sonra hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu? ya da sadece en fazla hoslanti mi hissettigini dusundun birinden hoslandigin zamanlarda bile. Yalniz şu an ki dusunceni sormuyorum birinden hoslanirken hic asik oldugun dusuncesini bir an bile dusundurebilen bir kiz oldu mu dogdugundan beridir. Cok karisik dostum insallah anlatabilmisimdir. Bunu Allaha inancin uzerine dogru cevapla dostum insanlara sormam gerekiyor

• Simdiye kadar kendini herhangi biseyde gelistirmediysen is normal fiyatlarda is bulman imkansiz anca kendini gelistircegin bir meslek secip belli sure cirak maasina razi olcan

0|0
    0|0
    • komilikten felan başlasam olmazmıki

• Kuaforde basla kendi isini kurmak istiyosan maliyeti en dusuk o :)

• ben 24 senedır ıssızım kanks ^^

0|0
    0|0
  • Güvenlik sertifikası al ö. g. g ol.

0|0
    0|0
  • Dilencilik yap

0|0
    0|0
    • calısmak istiyorum sen yap dilenciliği :D

• Ben calisiyorum zaten ama dilenciler benden fazla kazanıyor o yuzden dedim. :)

• Mesleğin ne

0|0
    0|0
    • yok meslek işte

• valla şuanlık yok. askere kadar para biriktiririm. açıktanda okurum

• Geçiciyse sıkıntı yok madem okuyacan

Yükleniyor...