Çok önemli bir sorum var bayanlar ve jinekolojik bilgisi olanlar lütfen güncellemeye bakar mısınız?

Güncel kısmını okuyup ciddi cevaplar verirseniz sevinirim :)

Güncellemeler:
9 gün önce regl dönemim bitti. 5 gün kadar önce iki kez kahverengi leke geldi. Bugün banyodan çıkar çıkmaz yapışkan bir kan geldi. Belki 5-6 damla kadar ama dediğim gibi yağışkan bir sıvıyla birlikte geldiği için net karar veremiyorum. Daha önce böyle bir şey olmamıştı ancak 6 yıl önce çikolata kistim tek ilaç kullanımıyla bitmişti o dönem kan değil sadece kahverengi leke gelmişti. Kist tekrar etmiş olabilir mi? Yoksa önemsene birşey değil midir?
Hamilelik ihtimali yok çünkü bakireyim.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• miy miy konusan, karsindakinin beynini yiyen, sikayet eden, mutemadiyen namemnun, tek basinayken yarim kalan ancak bir iliskisi olunca varlik kazanabilen kadin turu. ama isin komik tarafi bu kadinlar onlari tamamlayan eerkekler icin her seyi yaparlar ve yanliz kalan onlar diil yukaridaki ozelliklerin tam tersine sahip olanlar olur. zaten kim hayat adil dedi ki...

0|0
    0|0
    • Çok özür dilerim ama yukarıda yazdıklarınızı hak edecek ne yaptım anlamadım. Umarım yanlış yazmışsınızdır

En İyi Kız Görüşü

• Burdan teşhis yaptırma kendine çok sakıncalı. Git doktoruna kontrolüne herşey belli olur.

1|0
    0|0
    • Teşhis yapmak için değil de doktor korkusu var işte biraz :)

• Şöyle düşün ciddi bir şey varsa ve bunu ertelersen daha kötü sonuçlar doğurabilir. O yüzden yen korkularını bir an önce doktora git

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hamileliği düşündün mü? Nadiren olur ama hamilelik döneminde de bazen regl olabilirsin böyle bir şüphen varsa eğer bir değerlendirmeni isterim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...