Kadının Geçmişi, Erkeğin Geleceği?

Bugün duyduğum bir söz üzerine düşüncelerinizi merak ederek bu soruyu sormaya karar verdim;

Kadının Geçmişi, Erkeğin Geleceği ?
Kadının geçmişine, erkeğinse geleceğine mi bakılır?
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmis gecmiste kalir. Ve gecmis eger gecmiste kalmiyorsa, bir gelecek olmasi oldukca zor hatta imkansiz. O yuzden, partnerler birbirinin gecmisini merak etmemeli ve onunla birlikte yeni bir sayfa acmali. Kadini erkegi yok bunun. Hic kimse masum degildir...

1|0
    0|0
    • Gerçekten çok haklısın 👍

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Genelde öyle olur

1|0
    0|0
  • bir insanın geçmişi beni ilgilendirmez... merak ederim ama sorgulamam yargılamam ... bos muhabbete girer ... sonucta gecmısınde ben yoktum... tanıstıgımız an ve sonrası benı ılgılendırır ... ama gelecek konusunda nötr düşünüyorum ...

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. bir erkek her haltı yedikten sonra bir ilişkiye başladığında uslanırsa geçmişi unutulur. Ama erkek kadının yaptıklaırnı kabul edemez. Sindiremez içine.. Şimdi bana ait olan dudaklar zamanında kimleri öptü diye düşünmesi bile yeter.. Bu toplumun yapısından törelerimzden gelir.. Doğruluğu kişiden kişiye değişse de doğrusu budur..

1|0
    0|0
  • Kadinin hem gecmisine hem gelecegine

1|0
    0|0
  • her insanın geçmişine bakarsın.
    erkeği kızı yok. yaşadığı hayat yapmış olduğu seçimler hatalar demiyorum çoğu şeyi tercih ederiz seçer yaparız...
    gelecekte ne olacağı meçhul ama geçmişte herşey ortada..

1|0
    0|1
    • Çok mantıklı

• Mantık hataların önüne geçer , akıl ise geleceğe yol olur..
      Mantık bir işi yapmanda kılınan karar, akıl ise o kararı uygulayan bir güçtür..
      mantığa uygun aklıma ters..
      zekam darma duman şu an :D
      kısaca duygusallığın yanında mutlaka akıl lazım..

• Tam anlamıyla doğrudur ancak bazı canım kızlarımız anlamaz bunu.

1|0
    0|0
  • Evet gerçekten öyle oluyor genelde.

1|0
    0|0
  • kadın geçmişi çok önemli

1|0
    0|0
  • Ikiside külliyen salakça.

1|0
    0|0
  • Bu sözü söyleyen su katılmamış maldır

1|0
    0|0
    • Her türlü yoruma açık bir söz

• tespit süper... aynneeeennn... KADININ GEÇMİŞİ, ERKEĞİN GELECEĞİ... bir ilişkiyi ölümsüz yapabilmenin yolu bu ikisinden geçer yani formülü şu temiz geçmiş+temiz gelecek=ÖLÜMSÜZ AŞK kötü geçmiş+kötü gelecek=BOŞANMA DAVASI...

1|0
    0|0
  • Kadının da erkeğin de geçmişinin temiz olması makbuldür. Gelecek ise sana ve şartlara bağlı olarak şekillenir sadece.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...