Kızın biri fena yapıştı bana?

BahtsızMedeni
Kız çok fena musallat oldu arkadaşlar kafayı yiyeceğim. Millet sevgili sanacak. Soğuk davranıyorum, iğneliyici konuşuyorum daha çok yapışıyor.
Ne yapmam lazım kızın benden soğuması için? Kalp kıracağım artık ama hemen ağlamaya başlıyor, o zaman da dayanamıyorum teselli etmeye çalışıyorum. Sonra da "Ayyy canıııım" falan deyip sokulmaya çalışıyor. Tam kalbini kıracağım, teselli de etmeyeceğim sonunda. Ama o zaman da adımı çıkar okulda. Aynı sınıftayız ve sınıf çok kalabalım değil. Sürekli yüz yüze geleceğiz.

Bir fikir verin. Kalbini kırmadan soğutmak istiyorum onu kendimden.
Kızın biri fena yapıştı bana?