En Yüksek Boşanma Oranına Sahip İl Antalya Olmuş?

Antalya'yı İzmir ve Muğla izliyormuş.
Bu şehirlerdeki boşanma oranları neden bu kadar yüksek sizce?

İnsanların tahammül sınırları mı düşük?

Kimseye hakaret etmeden cevaplarsak sevinirim..

Güncellemeler:
arkadaşlar şu şehrin insanı şöyleymiş böyleymiş demeyin sadece mantıklı açıklamalar bekliyorum gerçek sebepler. Yok rusları görmüş falan filan değil biraz akılcı olalım...
...

0|0
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir aile, mutlu bir aile dünyada insana bahşedilen bir cennettir.
    Aile yapımız yavaş yavaş erozyona uğruyor. Aile yapımız her gün dejenere olmaya devam ediyor.

2|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ozgurlukcu bir yasam surdurdukleri ve evliligin getirdigi dogal kisitlamalari kaldiramadiklarini dusunuyorum

4|0
    0|0
  • Doğrudur.

1|0
    0|0
  • Sözde ileri görüşlülerin oturdugu yer oluyor buralar. Aldatmalar , her türlü ahlaksızlık bu illerde çok normal karşılanıyor BAZI kişiler tarafından. Hehalde ondan

1|1
    1|0
  • Antalyada yaşayan biri olarak çevremde gözlemlediklerimi söyleyeyim burada eşine sadık kalmak zor iş birdefa gözü dışarıya kaymayan yok hiç yapmadim diyen en az 2 rus bayanla yatmistir evli olmasina ragmen eglence mekanlari vs turist dolu hal boyle olunca bizim elemanlar da rahat durmuyor tabii Bir yerden sonra ahlak sükut ediyor tabii

1|0
    0|0
  • şu boşanma işi çok sinir bozucu evlenirsem boşanmamk için baya uğraşırım ben bence

2|0
    0|0
    • evet çok sinir bozucu.. Bunun için biraz uğraşılması lazım zaten her tartışmanın sonunun boşanmaya gittiği zamanlardayız

• Rahat bir il olduğu için , Dışarı da güzel/yakışıklı biri gördüklerinde eşlerinden soğuyorlar , kadınlar zaten çıplak gibi.

1|0
    0|1
  • Allah o ruslar in varya bitirdiler memleketi.

2|0
    0|1
  • Özenti nesiller orda daha çok.

1|0
    2|1
  • Genelde sahil kentlerde yaşayan insanlar biraz rahatına düşkün. Özgür yaşamayı seviyor. Kısıtlamalar evliliği bitiriyor diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Kizlar güzel aldatma oranını arttiriyor sahil kesimi millet açık geziyor. libido tavan yapiyor millet aziyor azan birine saldırıyor.

1|0
    0|0
  • insanlar seks üzerine evlenirse hayatlarını çıkarlar doğrultusunda birleştirirlerse. dik başlı olmaya devam ederlerse boşanmalar artar. bende antalyalıyım evlenirsem boşanmam yani :D boşanmaların sebebide aldatmalar.

1|0
    0|0
  • Sıcaktan bunalıyorlarsa demek ki.

1|0
    0|0
  • bir sürü tatile gelen oluyor onları gören vatandaş boşanıyo :D

2|0
    0|0
  • Turistik bölge olmasi bir etken olabilir

2|0
    0|0
  • amcam görüyo rusu eve gelince görüyo kezbansu yu

1|0
    2|0
  • başı İzmir çekmesi lazım :D kızlarına güven olmaz

1|0
    0|0
  • bayanların çalışma oranı yüksek olan iller maddi boyut açıkçası

1|0
    0|0
  • Evlenmek için evleniyorlar, sonra olan çocuğa oluyor.. Hakaret etmeyelimmi ! Topunun..

1|0
    2|1
  • Kadınlar açık saçık içki vs yüksek insanlarin göz dışarı kayiyo

1|0
    2|1
  • Ahlak edep terbiye sinirlari dusuk cunku

1|0
    0|0
  • Çok şaşırdım Antalyaya... Tam aşk şehri aslında..

1|0
    0|0
  • Evlilikleri evcilige çevirdiler bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ailenin kutsalligi olayı doğuda boşanma dediğin zaman bir duyacaksın o aileyi dağıttırmazlar pek ama batı da gelişen teknoloji ve batıdan gelen şu hiçbir şeyi affetmem ben bağımsız ve özgür bir bireyim kafası ufak tefek şeyleri düzeltmek yerine kaldırıp atıyorlar

2|0
    0|1
  • hak ve özgürlüklerinin farkında insanlar çünkü :)

bizim ortalama türk insanı hakkı ve özgürlüğü kısıtlanınca veya elinden alınınca, bu normal sanıyor kol kırılsın yen içinde kalsın diyor. ve bunu başarılı evlilik olarak adlandırıyor.

hak ve özgürlük deyince bide çok ekstrem uçları düşünenler var :) en basit türkiye örneği : türkiyedeki kadına ve çocuğa şiddet, kadın cinayeti, ailesine bağlı kalmak zorunda erkekler veya kocasına bağımlı kadınlar.

1|0
    0|0
    • teşbihte hata olmuş : hak ve ö. deyince insanların düşündüğü ekstrem uçlar çıplak yağmurda koşma fantazisi gibi şeyler. ama benim dediğim paragrafın sonundakiler.

• 1. sebep aile kültürü çok eksiktir bizim oralarda. Herkes karşı çıkar ama bayramdan bayrama görüşülür ki hal böyle iken bile dedikodunun çiğliğin hakkından gelinmez. Yemek kültürü yoktur pek bu sahil yerlerinde aile masaları kuran sayılı kimseler vardır.
    2. sebep ailede herkes sahil kesimleri olunca çalışmaya gider çocuklar öylesine büyür. Kiminin annesi kat temizliğinde kiminin ki felan yerde çalışır. Çalışmak iyidir ama çocuk da arada ölece sorumsuz ilgisiz büyür.
    3. sebep erkekler hep yabancı kızları hayal eder. Evdekine terör estirir. Ama evdeki de o turist gibi açık sacık giyinsin de bir görsün gününü... Evdeki ne yapsa kabahatlidir.
    4. sebep ise hayat gerçekten çok pahalıdır bu yerlerde... Her eve yıldırım gibi düşer rahat rahat tatil yapabilen insanların derdi. Onlarda gezip eylenmek ister ama ne yazıkki yapamaz.
    Başıma gelmedi ama ben de bir sahil kesiminde yaşıyorum ve bunları gözlemledim. Ama korkmayın böyle insanların içinden çok daha kalitelileri de çıkıyor. Herşey nasip kısmet...

1|0
    0|0
  • Artk kimse kseye minnet etmyor etmekte istemyor. Annelermiz zamaninda nelere katlanms halada katlaniyrlar ancak yeni nesil artk katlanmaz cnku herks kndi ayaklarnin uzernde durabliyr ben kimseye mecbr deglm gbi dusunyor tabi bunun yaninda sorumsz olan erkeklern pskolojik skntisi olan erkeklernde anneleri tarafinda "evlenirse duzelir" fikriyle evlendrilip kisa zamanda bosanmalarida cabası arkadasim.

1|0
    0|0
  • Bence bu mekanlarda güzel kızlar ve tatil yerleri çok olduğu için insanların gönlü kayabiliyor olabilir. Özellikle Antal'ya da cidden ciddi ilişki diye bir şey yok

1|0
    0|0
  • antalyaya gitmişseniz bilirsiniz. minişort ve eteksiz dışarıda gezeni dövüyorlar. bu ortamda uçkuruna sahip olmak gözünü sakınmakta zor olsa gerek. bide rus bombardımanı varki oran normal bence :D

1|0
    0|0
  • Talep çok demek ki :D

1|0
    0|0
  • eskiden , izmirdi.. liderliği kaptırmış

1|0
    0|0
  • Hayret İstanbul degil

1|0
    0|0
  • Antalyada rus cok gözleri kayiyor insanlarin. Izmirde cok acik ve daha genis olduklari icin kaybediyor. Muglayida bilmiom aga.

1|0
    0|0
  • Birinci sebeb maddi refah ikincisi yabancı uyruklu zilliler 😡 Parayı çok bulan kişiliksiz erkek musveddeleri şaşırıyor napıcagını

1|0
    0|1
  • Madalyonun tersine bakmak lazım birde

1|0
    0|0
  • Çünkü anadoludaki kadın dayak yesede susuyor batıya gittikçe insanların tahammül sınırı biraz daha azalıyor

1|0
    0|0
  • Malesefki öyle, daha çok turizm bölgesi olmasından kaynaklı diye düşünüyorum... üzücü :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...