Koyu sağcı bir Müslüman olarak soruyorum Türkiye'de neden Ateistler Müslümanlardan daha ahlaklı, namuslu ve aydındır?

Koyu sağcı bir Müslüman olarak soruyorum Türkiye'de neden Ateistler Müslümanlardan daha ahlaklı, namuslu ve aydındır?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• müslümanım diyenlerin yarısı lafta müslüman. ibadet değil karakter olarak diyorum. yalan dolan iftira hırsızlık bilmem ne. sadece namaz kılmayı müslümanlık sananlar var ki herseyden önce iman kalpte olur dilde değil. aslında ateistler daha ahlaklı değil bizim "sözde müslümanlarımız" daha ahlaksız. yoksa gercek anlamda dinin gereklerini yasayan bir insandan daha güzel birşey olamaz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi biri olmadığını düşünüyorum. dediğin gibiysede bildiğin çok şey yok

0|0
    0|1
    • O kadar çok şey var ki. Türkiyede müslümanım diyenlerin en az %70 inde zina, hırsızlık, gıymet hepsi var ya.

• Ben zaten İslama dil uzattım mı?

• müslümanlar dedin müslümanları dini islam değilmi

Kızlar Ne Diyor 2

• karakterle alakalı bir şey dinle alakası yok

0|0
    0|0
  • senin koyu sağcı olduğuna inanmıyorum.
    Gerçekten koyu müslüman olan birisi ülkemizdeki insanlar çoğu zaman sıkışınca ibadete yöneldiklerini geriya kalan anlarda kafalarına göre davrandıklaırnı bilir.
    Her ateistinde çok ahlaklı olmadığını onlarında kendi içlerinde gruplara ayrıldığını gerçekten gözlemleyen insan bilir.
    Senin gerçekten koyu müslüman olduğunu sanmıyorum bilinçli sorulmuş bir soru bu.

1|1
    1|1
    • Ben zaten koyu müslümanım demedim müslümanım koyu sağcıyım dedim. sağcılık yalnızca ümmetçilik/dincilik değildir. Zaten bu ülkede müslümanlar anca işleri düşünce veya gösteriş olsun diye ibadet ediyorlar. %70sinde zina, hırsızlık, gıybet var ayrıca ister inan ister inanma

• yanılıyorsun işte dini bilen adam böyle konuşmaz hadi şimdi kendi düşüncelerini yaşa
      biz tecavüz eden erkeklerler geriye kalanları bir tutuyr muyuz? hayır
      ne saçma düşünce bu böyle
      iyi yahudi çıksın müslüamnım desin sende inan hadi be

• He he Türkiyenin %90 ı zaten müslüman değil yahudi

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok öyle bir yagma pampa.. Namus, ahlak. aydınlık neresinden bakıyorsun kaç ateist tanıdın yahu bikere ateistlik nedir uln git öküze tap bişeyler yap hangi aydın benim atam maymundur der. Sen benim tanıdıgım imansızlsrı görsen insanlıktan sogurdun..

0|1
    0|0
    • Sen de benim tanıdığım Müslümanları görsen soğurdun.

• alakası yok

0|0
    0|0
  • Allah'ın vermiş olduğu beyini kullanarak desem anlarmısınız yobazlar?

0|0
    0|0
  • müslümanların çoğu dindar değil dinci olduğu için.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Bunlar münafık yavşaklar.

• eeorasi kisilikten demek ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...