Honda cbr 125 motor anlayan?

1 Sene çalışıp aylık bunun için para biriktiricem. 7 bin 8 bin tl civarı 2. elleri yaşım 18 ehliyetim yok ama alırım. gezmelik motor yapacağım. işede gider gelirim. 2. el alımda cezası felan var mı sorgulatsam çıkarmı? birde nasıl motordur

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Honda cbr kullandım rahat sürüşü vardir görüntü olarakta guzel 😀😀ne zamandir suruyorsun ona göre bir kac tavsiyem olucak

0|0
    0|0
    • ben yeniyim 3 ay ybr 125 sürdüm sadece.

• alıcam teşekkürler. tabiki önce tekrar iş bulmam lazım :D

• Hahah hadi bakalim 😄 "Umudun rüzgara eşlik ettiği;güneşli bir günde, tutkumuzu sürmek temennisiyle.."

En İyi Erkek Görüşü

• 125 cc ile başlanmam güvenlik açısından güzel ancak

sırf görüntüsü iyi diye 125 cc'lik motora o kadar para saymazdım ben olsaydım

bence 2 bin tl'lik çin malı ne olduğu belli olmayan bir motorla tecrübe kazandıktan sonra

en az 250 cc'lik güzel bişey bakman daha iyi olur

cbr 125 zaten bir başlangıç motoru biraz öğrendikten sonra hemen satmak isteyeceksin öğrenirken belki motoru devireceksin ve krenajları kırılacak

tavsiyem uyduruk bir çin malı ile biraz tecrübe kazandıktan sonra

en azından bir cbr 250 veya gücün yeterse yamaha r25 alman

bunlar seni uzun yıllar götürür hemen sıkılmazsın

0|0
    0|0
    • 8 bin tl biriktiririm ancak bir senede. onada cbrden baska motor etmıyor. hemde güzel bir motor ybr almak istemiyorum herkesde var. 250 cc içinde amatörüm daha ehliyetim bile yok

• sen bilirsin ancak o 8 bin tl'nin 2-3 bin tl'sine 2. el binilecek bir motor alıp
      trafik ve sürüş tecrübesi kazandıktan sonra onu satıp yine cbr 125 alman daha mantıklı

cbr 125 başlangıç için iyi ancak devirince canın yanar çok pahalıdır plastik aksamı
      satarken değer kaybı olur

Motorun tipini şeklini sorun etmem diyorsan

3-3,5 bin e honda cb 125e alıp 1 yıl onunla trafikten zaman geçirdikten sonra satar
      yine başka motor bakarsın
      hem o zamana kadar para biriktirmiş olursun direk 250 cc bişeye geçersin

250 cc'ler arasında en iyisi yamaha r25 şu an

Kızlar Ne Diyor 1

• Motor sağlamda ikinci alırken cok dikkat etmek gerekiyor bu tarz motosikletler ile genelde acemilik atiliyor.
    Kmsiyle oynanmış mı?
    Kazası var mı?
    Rodajı nasıl yapılmış?
    Nasıl kullanılmış?
    Bunlar önemli Bazıları kazalıda olsa kaza kaydi olmayabiliyor.
    Boyanmış ve parcaları degışmiş motorlar suphelidir genelde.

0|1
    0|0
    • Birde motoru almadan once tanıdik bildik ya da güvenilir bir ustaya baktirmak istedigini söyle mümkünse onun önerdiği biri olmasın.

• yok bilen arkadaşım ustaya götürür benle gelir yani.

• Tamam o halde şimdiden hayırlı olsun. Tekerin düz bassın.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...