Kadinin erkekten büyük olmasi cok mu kötü sizce?

kac yas olabilir size göre aralarinda? üc yas cok mu fazla?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım 1990 eşi 1987 doğumlu gayet mutlu ve bir çocukları var. Takmayın fazla. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu aralar çok genel oldu bu. bence kadının erkekten büyük olması toplumsal bir tabu. iki insan birbirinden hoşlanırsa yaş sadece bir sayı olmalı. birbirlerini mutlu ediyorlarsa "elalem"in ne düşündüğü çok da önemli olmamalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• benim eski kız arkadaşım benden 5 yaş büyüktü ayrıldık. ama bizimki farklı nedenlerden dolayıydı yaşla alakası yoktu.

0|0
    0|0
  • tabikisi fazla

0|0
    0|0
  • evet kötü

0|0
    0|0
  • Yo şahsen ben 35 yaşlarında bir garı arıyorum bulamadım

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • 1 2 yaş var ise kötü değil

0|0
    0|0
  • ya o kac yasında olduklarına gore degısır. sımdı ben 25 yasındayım gıdıpte 28 yasında bı kızla bırlıkte olmak ıstemem. ama ben 45 yasına gelmıssem o zaman 3 yasın pekte onemı olmaz. yas buyudukce aradakı farkta buyuyebılır bellı bı mıktarda

0|0
    0|0
  • ben kendimden 15 yas büyük biriyle cıkmıstım sorunda olmadı

0|0
    0|0
  • yaş farkına göre değişir ;)

0|0
    0|0
  • bence kadının yaşı küçük olmalı çünkü kadın erkege göre daha çabuk yaşlanır çöküş yaşar yani aranda 3 - 5 yas olması gerek bence tabi

0|0
    0|0
  • kafalar uyuşsun yaş dediğin yalancı tarih notu

0|0
    0|0
  • kaç yasında olduklarına baglı

0|0
    0|0
  • isterse 30 yaş olsun anlaştıktan sonra sıkıntı değil

0|0
    0|0
  • ne kötü ne iyi

0|0
    0|0
  • kötü ilerleyen zamanlarda öyle

0|0
    0|0
  • 2 3 Yaş Büyük Olması Sıkıntı Olmazda Hani 6 7 Yaş Sıkıntı Gibi.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Fark eder mi nefes alsın yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hoslanqbilir evet ama daha sonra kadina yetmetecek soyle yetmeyek kadin erken olgunlasir erkekse gec ve dusunce ypilari ortusmedigini goreceklrr birbzaman sonra cunku erkegin bir konu hakkinda dusuncesi kadinin 5 yil onceki dusuncesi kadin uzerine bes yil daha koymus o dusynceden bile daha dogru dysunceler icinde olaya bakis acilari bile farkli olacak ve su var ki yine ileriki yaslrda kadim bazibsayfalari erken kapatacak erkek gec :) bilmem anlatabildim mi bende benden kucuk biriyle cikmistim sevmostim ama sonrasi tam bir israf zaman israfi kadin kucuk olup alimli olmali

0|0
    0|0
  • Bence kötü ama halam 2 sene önce evlendi kocasından 3 yaş büyük gayet uyumlu bir çift oldular. Gene de ben kendimden küçüğe bakmazdım.

0|0
    0|0
  • (bayan) kuzenimin sevgilisi kendisinden 3 yaş küçük. kız minyon hiç belli etmıyor yaşını. iyi de anlaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Bence erkek buyuk olmali😕

0|0
    0|0
  • karısı büyük olan zengin olurmuş derler ama...

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle berbat birşey kendimden 20 yaş büyük adamla olurum. 1 yaş küçük erkekle olmam !!

0|0
    0|0
  • bence değil ben kendimden 3 yas küçük biriyle konuşuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...