Yolda 2 Kişinin Kavga Ettiğini Görseniz Ne Yaparsınız ?

Akşam ara sokaktasınız ve sizden başka kimse yok 2 kişi birbiriyle kavga ediyor. Ne yapardınız ? Ben gidip ikisinede biber gazı sıkıp polisi arardım :D Olmadı birazda ikisini ben döverdim 10 yaşından beri kickboxcuyum boşa gitmesin :D

0|0
15|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya şu sporcuyuz diye birilerine vuramamamız saçma ya kavga ayırsak suçlu oluyoz valla

0|0
    0|0
    • Sendemi sporcusun :D

• Sağol :D senin var mı erkek dövdüğün falan anlatsana ya özelden mesajlaşalım :D

• Birkaç keree yavsayann falan olmustu öyle şeyler işte :D

Erkekler Ne Diyor 35

• Bismillah, hayr et Allahım deyip dalarm ama dövmeye değil ayırmaya, sakinleştirmeye ve doğruyu anlatmaya.. Dikkatli olmak lazım kimileri yalandan kavga ediyor safın biri gelip bizi ayırsın da soyalım diye. Allah yaşatmasın dikatli temkinli olmalı.. Herşeye bir an da zıplamamalı. Gözün kesmiyorsa destek alacaksın emniyetten..

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yapan yan kesicilerde çok :D

• Dünyanın özellikle İstanbul gibi büyük metropollerin binbir türlü hali var. O nedenle insan böyle yerlerde yürürken bile aklından sürekli teoriler üretiyor. Zamanla buna alışıyorsun. Sonra bir bakıyorsun ki yıllar sonra roman yazmaya başlamış ve meşhur olmuşsun. Tedirginlik, paranoya başka hangi şehirde insanı böyl meşhur eder ki? :D :D

• belki biri saldırıya uğruyor ve kendini savunuyor
    dışarıdan kavga gibi gözüküyor

iki tarafın bir nedenden dolayı karşılıklı olarak birbirine girmesi ayrı

bir adama saldırılması ayrı

0|0
    0|0
  • Kaçarım.. Hiç bulaşmam..

0|0
    0|0
    • En iyisi ama haksız yere dayak yiyorsa biri yazık belki ölecek orada

• Kickboxcusun ve biber gazı mı sıkıyorsun :))

Eğer dayan yiyen kişi bir kadınsa müdahale ederim. Ha iki erkekse hiç bulaşmam yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
    • EVet biber gazı taşırım :D Benim dışarıda birisine vurmam suç ama biber gazı sıkmam suç değil :)

• Vay be :D türkiye gibi bir yerde bu kadar tecavüz olaylarından sonra bunu yapmaları çok ironik. Neyse benim için sıkıntı yok bileğimlede hallederim gerçi :D

• Bilek iyidir çakı çakı ver azına azına :)))

• karışmam

0|0
    0|0
  • Uzak dururum... Kozlarını paylaşsınlar.

0|0
    0|0
  • İzlerim

0|0
    0|0
  • Çeekirdek alıp izlerdim

0|0
    0|0
  • Ben hızlı yürüyen adamım, yanımda kim varsa yavaş yürü mk* der, geçer giderim.

0|0
    0|0
    • Rüzgar gibi geçerim ürperirler diyorsun :D

• "erkek görüşü" yazan yerde nerdeyse hiç bir erkek görüşü olmaması garibime gitti.

0|0
    0|0
  • ayırırdım

0|0
    0|0
  • Döner tekmemin tadına bakar. ikisinide döver çöpe atarım, üstlerinede işerim ülke pislikten temizlenir. şizofrenmodoff#

0|0
    0|0
  • Niye ugrasayimki

0|0
    0|0
  • polisi ararım benim işim değil o kavgaya karışmak

0|0
    0|0
  • Misir alır izlerim

0|0
    0|0
  • Ben yolda kavga ederken sen gelsen ve bana vursan bilmiyorum ama seni cumhurbaşkanı bile elimden alamazdı kuzum. Bendeki şiddette erkek kadın ayrımı yok <3

0|0
    0|0
    • Emin ol tek yumrukta bayıltırım seni :D

• muay thaici ve mma ci ile müsabakam olmuştu. 1 dk sürmemişti :D

• O iki kişiyi yanlarına gider lütfen sarılın öpüşün ve barışın derdim ve dünyayı sevgi bahçesine çevirirdim. :)

0|0
    0|0
  • Biz kickboxcu degılız :D karısmam yoluma bakarım banane öldürsünler bırbırlerını :D

0|0
    0|0
    • Kickboxcu olsanda karışman gerekmiyor zaten öylesine dedim :D bir dövüşçü dışarıda kavgaya müdahale ederse silah yerine geçiyor senin başın yanar yani :D

• Öyle öldürücü silah olarak geçiyor çünkü dövüşçünün yumruklarıda elleri mühürlü oluyor :D

• hiç karışma suçlu bile çıkarsın
    bir de kickbox tamam işte sen tam suçlu çıkarsın.

0|0
    0|0
    • Beni taciz etti derim birşey olmaz merak etme :D hem şaka yapıyorum zaten gidipte kimseye şiddet uygulamam ben sokakta. kokoş görünümlüyüm hatta :D

• asıl o görünümlülerden korkacaksın ya :)

• liseli paylaşım.

0|0
    0|0
  • kavga izlemek benim için bir zevktir

0|0
    0|0
  • Geçenlerde oldu öyle bişey. Ayırmaya çalıştım. Olmadı. İkisini birden dövdüm :D

0|0
    0|0
  • Yakin bir zamanda mevzu olcak bizim gelirsen cok makbule geçer :D

0|0
    0|0
    • Sokakta kimseye birşey uygulamıyorum :D kimse karışmadıkça. Polis olucam zaten mevzulara karşıyım :D

• yakınlarda bakkal market falan ararım çerez için

0|0
    0|0
    • İkiside toplanıp seni döver bu sefer :D

• Gider ayırırım

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Teke tekse kenardan izlerim eşitsizlik varsa bende girerim hatta fark çoksa adam toplar gireriz :D

0|0
    0|0
    • ahaha yedek oyuncu :D

• tabiki aksiyon ayagımıza gelmiş polis olayı dağıtana kadar keyfini çıkarırdım :D

• seni hiç iki kişi birden becerdimi

0|0
    0|0
    • sen iki kişinin spermlerinin birleşimi sonuçtamı doğdun yoksa :D

• Beni ilgilendirmez. Yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • yolumu değiştiririm uzaklaşırım ordan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

• patlamış mısır veya kuruyemiş bulma şansım varsa izlerim yoksa banada sararlar diye uzaklaşırım :D

0|0
    0|0
  • İş başa düştü o zaman bileğime kuvvet :D

0|0
    0|0
  • ikisinide döverdim sonra kaçardım

0|0
    0|0
  • Niye sen kim olursun ki?

0|0
    0|0
    • Derkenn?

• Yav he sen git de erkekleri falan dövmeye devam et buralarda oyalanacapına fjffjf

• Ben kimseyi dövmemki :D Birisi beni rahatsız ederse savunurum sadece kendimi senin sandığın gibi dışarıda mevzu kovalayan bir tip değilm canısı :)

• bişey yapamam. yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir hacıt sakata gelmemek lazım.

0|0
    0|0
    • :D Gel benimle kimse sana birşey yapamaz canım :D hem arkadaşın hem koruman olurum

• Polisi ararim

0|0
    0|0
  • bir kolumla diğerini diğer kolumla diğerini tutar ayırırdım aralarına girip ama erkekse karısmazdım

0|0
    0|0
  • polisi arardım baktım is kötüye gidiyo bende girerdim araya.

0|0
    0|0
  • polisi ararım gelip alsınlar :)

0|0
    0|0
    • Polis gelene kadar bitmezse iyi :D

• Ben ağladım :( Sonra da polise döven adamların plakasını verdim, inşallah cezalarını çekmişlerdir.

0|0
    0|0
  • polisi arardım yani, neden olmasın?

0|0
    0|0
  • İzlerim 😂

0|0
    0|0
  • Bende tekvandocuyumda o iki kişi erkekse ve elini kolunu tutarlarsa bakalım ne yapabiliyorsun :D

0|0
    0|0
    • Ben sokakta kimseye şiddet uygulamam zaten ki eğer birisi taciz falan etmeye kalkarsa döverim ondada 5 kişi olsun isterse hiç farketmez 3 kişilik hırboları dövdüğüm olmuştu beni sıkıştırmaya kalktıklarında :D He elimi kolumu tutarsada bayıltıcı tekme atabiliyorum onun zararına olur :D

Yükleniyor...