Hanımefendi/beyefendi, sigaranızı durağın dışında içer misiniz lütfen?

Bir otobüs durağında sigara içtiğinizi düşünün. Durakta duran bir kız rahatsız bir şekilde bu soruyu soruyor.
Tepkiniz ne olur?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• kimse benim zevkimden dolayı sağlığını etkilemek zorunda değil ister açık hava ister kapalı alan olsun biri rica ettiği zaman özür diler biraz uzakta içerim

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özür diler ve uzakta devam ederim.
    Hatta utanır söndürürüm.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• içmem içirmem de = )

içiyor olsam da kimseyi rahatsiz etmemeye çelişirim
    içmiyorum da zaten =D

2|0
    0|0
  • Özür dileyip, durağın dışına çıkarım.

1|0
    0|0
  • Sigara içmediğim için sıkıntım yok. Hiç kimsenin de bir otobüs durağında sigara içmesini anlayışla karşılayamam. Gerekirse cezai yaptırım uygulanmalı...

2|0
    0|0
  • Birisi o şekilde rahatsız olduğunu belirtirse utanır söndürürüm, uzakta da içemem sanırım o an.

2|0
    0|0
  • Buna genelde dikkat ederim. Sigara içeceksem durağın birkaç adım ilerisinde içer, sonra durağa geçerim. Böyle bir durumda da özür dileyerek uzaklaşırım. Hoş, duraklarda sigara içmek yasak zaten.

1|0
    0|0
  • Kusura bakmayın der uzakta içerim

2|0
    0|0
  • Özür dilerim

1|0
    0|0
  • sigarayı atarım direk

1|0
    0|0
  • bence kız haklı rahatsız olduysa seni uyarmış işte ne var bunda? benim elimden gelse şu otobüste sigara kokanları gazete kağıdıyla döveceğim ama işte yapamıyorsun.

1|0
    0|0
  • tabi kusura bakmayın der başka yere geçerim ya da atarım

1|0
    0|0
  • Kufur etse daha iyi

1|0
    1|0
  • Özür diler ve durak dışına çıkarım

1|0
    0|0
  • Hiç böyle bir davranışta bulunmadım. Hep dışarıda içtim. Saygı mabında. Aynı masada oturduğum biri bunu dese hadi ordan oradan derim tabi orası ayrı.

0|0
    0|0
    • Ama rahatsız oluyor. Kimseyi rahatsız etme hakkınız yok.

• Dışarıdaki arabaların çıkardığı pislik onun ciğerlerini daha çok kirletiyor. Otobüste soluduğu havanın % 20 si insan derisi olacak. Benim sigarama laf atacak. Düne kadar rahatsız olmuyorlardı yani. Arkadaşımsa nazıma katlansın o kadar ona bir zararı yok dışarıya göre. Tanımadığım birine böyle davranmam tabi. Astımı falan varsa sıkıntı olabilir.

• Takmam heralde

0|0
    2|0
  • kibarca rica ederse. istediğini yaparım. yok artis artis konuşursa gıcıklığına suratına üflerim dumanı

0|0
    0|0
  • Sigarayi sondururum

0|0
    0|0
  • Duragin üstüne bile cikarim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabii ki rahatsız ettiğim için özür diler, uzaklaşırım fakat insanlar çok hassaslaştı. Armudun sapı, üzümün çöpü. Uçan sineğin rüzgarından üşür oldular resmen. Nedir yani bu tahammülsüzlük anlamıyorum. Bu konuyu tenzih ediyorum bu önemli bir konu tabii

1|0
    1|0
    • Sigara ve alkole tahammül edemiyorum ne yazık ki. Hassas bir midem var. O an kusmam daha kötü olur sanırım.

• Durak bildigimiz durak ise ve orada sigara içmek yasak uyarısida yoksa orada sigara içebilirim.
    Gelip bana bunu derse yüzüne şööylee bir bakar , başımı ceviririm. Rahatsızsa kendi gidecek.

0|0
    3|1
  • Sigaraya karşı biri olarak haklı bulurum o keyif yapacak diye neden oksijen almamı engelliyor?

1|0
    0|0
  • Buna benzer birşey yaşamıştım bankta tek otururken o kadar boş yer var yanıma oturdu bir kız ve söndürmemi istedi kaba bir dille. Bende dumanı ona üfledim, kaçtı 😄

0|0
    3|0
  • Valla zaten yasak

1|0
    0|0
Yükleniyor...