Sizce böyle yapsam doğru olurmu?

Benim annem İzmirde şuanda ayın 23ünde gelcek benimde yarın 3 tane sınavım var yarın bitiyo yanı sınavlar bende sabahları evde tek kalıyom akşam ananeme gidiyom bu saatlerde ananemlede kuzenim kalıyo benle dalga geciyolar beni konusturup konusturup gülütolar biseyler okutuyolar tvde yazanı okusana diyolar bazen anlamıyom yanlış okuyom gülüyolar ben yarın sınavlarım bitiyo demiştim ya sınavlar bitince bu evden kaçmayı düsünüyom ananemle kuzenim uyurken gece evden kacmak istiyom çünkü mutsuzluktan ölürüm burada kalırsam sizce yarın gece bunlar uyurken İzmir arabasına binip evden kaçsam annemin yanına gitsem doğru olurmu o yaptıgım?

• Evet gece annanenle kuzenin uyurken kaç kalma orda
    20% (2)20% (1)20% (3)Oy Ver
  • Hayır yapma çok tehlikeli
    70% (7)60% (3)67% (10)Oy Ver
  • Benim başka fikrim var (görüş belirtin)
    10% (1)20% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk anneni ara söle bunları onun görüşünü al.
    Pat diye olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok mutsuzsan kaç ordan ama annene haber vermeden kaçma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• anneni ara bir konuş sınavların bittiği için karışmaz zaten gider biraz rahatlarsın sonra tekrar dönersin o kadar büyütülecek bir olay da değil açıkçası sınav stresinden dolayı aşırı tepki veriyorsun muhtemelen

0|0
    0|0
    • Aynen stres var tabi 3 tane sınav var üst üste bide ama olay bu kadar degil yaaa durum çok karısık

• Hahahaha :D iyi geldi dediğin ama bira sevmem :D olay bu kadar olsa bal kaymak ama çok daha kötü karısık ve özel olaylar var

• bildiğim kadarıyla vereceğim tavsiye bu kadar

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...