Benden üc yas kücük olmasi cok mu kötü?

birinden hoslanmaya basladim. o da benden hoslaniyor ama ondan üc yas büyük oldugum icin tek tarafli oldugunu düsünüyor. yasitlari gibi degil. olgun biri. ama onun yasinda kücük cocuk dedigim kuzenlerim var benim. cok tuhaf.. sizce ne yapmaliyim?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ona tek taraflı olmadığını hissettirecek bir girişimde bulunmalısın. Onunla konuşmak için sen adım atmayı deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • ondan üc yas büyügüm ama?

• Aşıksan yaşın bir önemi yok bence. Büyük olduğunu biliyorsun o da biliyor ve zaten sen büyük olduğu için senden çekiniyor. İlk adımı senin atman daha doğru olur.

• Anladım biriniz 19 biriniz 16 yaşındaymış zaten, ileride dediğin tarih önümüzdeki hafta çarşamba falansa o pek sorun olmaz. Ama diğer türlü diyorsan pek uzun köklü bir beraberlik yaşayacak yaşlarda değilsiniz daha zaten.

En İyi Kız Görüşü

• Birbirinizi seviyorsanız ve anlaşıyorsanız bence üç yaş küçük olması çokta sorun yapılacak bir şey değil. Olabilir.

1|0
    0|0
    • ama o daha 16 yasinda. hareketleri, konusmasi, davranislari cok olgun ama

• ilerde sorun olmaz mi ki yas farki?

• Sevdikten sonra sorun olacağını sanmıyorum. Yeterki siz inanın. Her şeyin üstesinden gelirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim 16 yasinda 23 yasinda sevgilim vardi
    17.5 da 24 ve 22 yasinda sevgilim olmustu kafa yapim anca onlarla uyusuyordu. Aslinda bir kac puruzleri oluyor yoksa iliskide ciddi sorunlar yok.

0|0
    0|0
  • kötü evet.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Evet kötü

0|0
    0|0
  • önemli bir detay değil bana göre

0|0
    0|0
  • kadınlar daha çabuk yaşlanıyor erkeklere göre o genç kalır sen yaşlanırsın ilerde

0|0
    0|0
  • yaşlarınız kaç?

0|0
    0|0
  • yaş uyumunda ziyade, ten uyumu önemli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaç yaşındasın acaba?

0|0
    0|0
  • Bence gayet doğal hatta kadının büyük olması bereket demektir bunu unutma.

0|2
    0|1
  • Kotu bence 😐

0|0
    0|0
  • Sorun olacagini sanmam

0|0
    0|0
  • Sen 28 o 25 filan olsaydı sıkıntı yok derdim ama bu çocuk daha.

0|1
    0|0
Yükleniyor...