Çok sinirliyim?

sürekli sinirleniyorum. en ufak şeyde bile bağırıyorum. örneğin birisi istediğim bişeyi yanlış yere koyacakken çok bağırıyorum. ve beni sinir eden insanlar olunca veya benim bir özelliğime itiraz edecek olusa o an şiddetli bir şekilde sinirleniyorum sinirlenir sinirlenmez gözlerim doluyor. artık o kadar sinirlendim ki çaresizlikten gözlerim doluyor ve ağlıyorum. aşırı sinirli ve asabiyim. delirttiler ya beni. saldırma gibi bir durum yok. sadece insanlara zarar vermeden oturup bir köşede ağlıyorum.. psikolojik bir bozukluk olabilir mi?

Güncellemeler:
birisiyle kıyaslandığım zaman aşırı derecede sinirleniyorum ya
he he cevaplar vermeyin.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş kac?

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım

• hayır çoğu kez sinirliyim ben. ve asla pişman olmadım. içimde büyük bir kin besliyorum. gücüm yetse öldürücem. nefes almalarını istemiyorum.

• Ozaman bir poskologa görün 😉

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir psikiyatriste gorunmen gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlen gecer :)

0|0
    1|0
  • Risale i nur oku 13 ciltlik bir kitap eğer düzenli okursan çok rshatlarsın

0|0
    1|0
    • ya yobazlık yapma burada yürü git !

• Bak sen cidden yobazsın ya.

• Neyse cevap verme uğraşamıycam siz yoz yobaz cahilleriyle

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle bir yapın mı var yoksa böyle olmanı tetiklemiş bir şeyler mi var? Çünkü eğer doğuştansa yapabileceğimiz pek bir şey yok gibi... Ama sonradan kazandığın bir şeyse üstesinden gelebilirsin. Ayna karşısına geçerek kendinle konuşman işe yarayabilir örneğin... Kendine sürekli sakin olman gerektiğini hatırlat ve çevrendeki insanların seni sinirlendirebilecek kadar önemli olmadıklarını düşünmeye çalıs. Umarım kısa zamanda kurtulursun bu sorundan, sinirlerini durup dururken yıpratıyor olman iyi değil :)

0|0
    0|0
  • Psikytri ye gitmeniz tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • aynı durum bendede var ve beni tek mutlu eden çikolatadır sırf bu yüzden 10 kilo aldım ama yinede kilolarımla mutluyum :)

1|0
    0|0
  • Bu soruyu buraya sordun da cevapları görünce iyice dellenmeyesin

1|0
    0|0
Yükleniyor...