Hic ucaga bindiniz mi?

Ucakla seyahat ettiniz mi? Hic ucaga bindiniz mi? Ucak korkunuz varmi?

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Konyaya bir ziyarete gitmistim donuste ucakla geldim fakat bu ilk ucaga binisim olacakti. Cok heyecanliydim. Cam kenari ve en onden bilet denk geldi ya da bileti satan kizla iyi bir sohbetimiz olmustu o bilerek verdi bikemiyorum. Yanimdaki yolcu heyecanlanma sakin ol vs dedi. Anlasilan korkmuyor ve defalarca ucakla seyehat etmisti. Ucak kalkti ve ben camdan disariyi seyre koyuldum sakindim.. bir ara sagimda yani yanimdaki yolcuya goz attim ve kendimi zor tuttum kahkaha atmamak icin... sikica tutunmus ve gozleri kapaliydi. Ilk ve son ucakla seyehatim bu oldu.😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilk kez iki hafta once bindim bilet alinmadan oncw korkuyodum ama bana sormadan ucak bileti almislar ben de dusundum olecegimiz an zaten belli yani ucaga bindiginde daha erken olcen diye bir sey yok bunu biz belirlemiyoruz dedim kendi kendime ve bindim iyiki de ucakla gelmisim 8 saat yolu cekmedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Hayatımda bir kez uçağa bindim oda yan 3lüde bir bayan vardı. Uçak tribülansa girdi kalktıktan hemen sonra ben zaten tırsmaya başladım. kadın bebeğini unutup bağırmaya başladı ben 30 kez uçağa bindim ilk kez böyle oluyo bu uçak düşecek imdaaaat !!! Diye. ya zaten tırsıyodum abla oldu mu yaptığın demeye kalmadan bebeği düşüyordu aldım kendi koltuğuma kucağıma. Aynı Zaman'da ablaya da teselli vermeye çalışıyorum. Millet sesini kesmiş bakınıyo neyse hostesler geldi camı kapadı 10 dakika içinde bitti tribülans sonra inerken bide oldu o kadar. Uçak durduğunda ablaya bebeğini verdim kolumdan tuttu korkuttum değil mi seni diyo bide. ya uçak hayatımı bitirdin ablacım. Bide onunla yetmemiş gibi bebeğine göz kulak oldum havada 😳 Odur budur Bida uçağa binmedim. Konu açılmışken anlatayım dedim 😊✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️

1|0
    0|0
  • ucaga cok bındım hem yurt ıcı hemde yurt dışı ama mecburıyettten yoksa korkarım ucaktan

1|0
    0|0
  • Mecbur kalınca biniyorum ya. Yoksa gemi.

1|0
    0|0
  • Geçen ay bindim

1|0
    0|0
  • evet bindim 😀

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Yok daha nasip olmadı.

1|0
    0|0
  • çok fazla yolculuk ettim uçakla korkmam, korkacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • bindim yok

1|1
    0|0
  • defalarca bindim

1|0
    0|0
  • Bindim

1|0
    0|0
  • Iki ayda bir falan biniyorum kalkista korkuyorum biraz

1|0
    0|0
  • uçakla yolculuk yapmak on numara istanbuldan hataya gitmiştim askere

1|0
    0|0
  • airbus a 320 tavsiye :D

1|0
    0|0
  • Çok bindim ama uçmadım.

1|0
    0|0
  • bindim korkulcak bişe yok la

1|0
    0|0
  • Ewet askere ilk gidiş ve askerlik bitişi dönüşte bindim..
    Yükseklik korkum var normalde, camdan aşağıya bakamam ama uçakta bu sorun olmuyo deneyin bence çok güzel..
    İlk binişte biraz basınca maruz kalıyo insan ama sonra alışıyo..
    Türbilans da bir ayrı güzel oluyo :)))

0|0
    0|0
  • Çook bindim.

0|0
    0|0
  • bitli bir piyade olarak Sakarya - Van arası 3 kez kargo uçağına bindim tıkış tıkış hemde, sürü pisikolojisinin verdiği rahatlıkla havada hoplaya zıplaya gidip geldim bir kaç kez, teskereyi aldığımda özel uçağa bindim ve iniş kalkış hariç hiç uçakta olduğumu hissetmedim ha bu arada aklıma gelmişken YAŞASIN ÖZGÜRLÜK...

0|0
    0|0
  • Cok bindim de pek sevmem. Gemi yolculugu severim ben.

0|0
    0|0
  • 1 sefere mahsus evet askerlik için, izmir-samsun arası ^-^

0|0
    0|0
  • Sıkıldım uçaktan ondan artık araba ile dolaşıyorum :)

0|0
    0|0
  • Evet uçakla yolculuk yaptım :)

0|0
    0|0
  • 6 kere bindim gayet zevkli :)

0|0
    0|0
  • bulutların üstünde uçmaktan kim korkar ki :)

0|0
    0|0
  • Alışırsın zamanla o korku değil sadece bir heyecan oluyor )

0|0
    0|0
  • 60 - 70 olmuştur sanırım. Otobüse binmekle neredeyse aynı fiyat günümüzde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...