Neden hep çiçek alınan taraf kadınlar?

Neden hep kızlara çiçek alınıyor? Neden kızlar erkeklere çiçek almıyor?

Neden hep çiçek alınan taraf kadınlar?

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilime çiçek alıp vermistim ben kızmıym diye tartsmstı benle oysa sadece benim icimden gelmisti , ve o ben kız oldgm halde hiç çiçek almamıştı şimdi düşün bakalım niye sadece erkek çiçek alır :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bana almayana almam. Feminizzzztler nerdesiniz. Burada ayrımcılık var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kadınlar çiçek gibidir , çiçek kadınlara özgüdür :D :D

0|1
    0|0
  • erkeklere götürsen bu ne la gay miyim ben adımızı çıkaracan bir daha alma derde ondan. hem erkek naapacak gider salata yapar ondan...

0|1
    0|0
  • Ben de almiyim bana da alınmasın

0|1
    0|0
  • Çiçek almayı gereksiz goren cinse bide hediye olarak çiçek almak saçmalık :) çiçek kadınlarla özdeşleşmis mesela bir erkeğe sütyen alır mısın almazsın :)

1|1
    0|0
  • Ben alıyorum eski erkek arkadaşıma gül almıştım hatta. Yakın arkadaşıma kaktüs, bence kafada bitirmek lazım olayı bence öyle bir şart yok :)

0|1
    0|0
  • Sana çiçek alsam garipsemez misin şimdi dfvlfn

0|1
    0|0
  • İstersen tek taş yüzüğü de biz alıp önünüzde diz çöküp evlenme teklifi yapalım

0|1
    0|0
  • Ben sevgilime alırım da o garipseyebilir. Yoksa sorun değil benim için. Bir ara bunun hayalini bile kurmuştum ya ☺️☺️

0|1
    0|0
  • Hasta olup hastaneye düşerseniz alırız

0|1
    0|0
  • Artik kim dusunmusse bunu... Ama erkeklere alinacaksa baska sey alinsin cicek pek iyi durmuyor 😀

0|1
    0|0
    • şu an aklıma geldi ve sordum :/

• Oyle gelmis oyle gidecek hesabı ama soylede bakinca cicek kadinin elinde daha uyumlu duruyo

0|1
    0|0
  • kadınlar narin bir çiçektir diyen bir erkekse almalılar kadınlarda almalı ya ne romantik :DD

0|1
    0|0
  • Çünkü erkekler çiçektir uzun saçlı çocuk

0|1
    0|0
  • ben sana çiçekte alırım, evlenmede teklif ederim. ya ben aşık oldum sana farkıma var artık

1|1
    3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...