Sizce kadinlar neden beni kiskaniyor?

Sitede nasilim diye sordugum her soruda erkekler beni cekici bulurken kizlar "ayaklaerin 45 numara"(aslinda 39) "Bacaklarin kalin, cunku erkeksin" "memelerin yok" "transsin transsin transsin" deyip duruyorlar.

Bunu fark eden erkekler de "kizlar seni kiskaniyor cunku onlardan daha kadinsin" diyor zaten.

Beni begenen erkeklerin yorumuna tek tek "bu kişi trans amaaaa :/ " yazan şizofrenler görüyorum hep :D

0|1
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• sen kaç yıl önce fiziksel görünüşünü değiştirdin

2|1
    1|1
    • Cok guzel bir bakis acisi valla:) tesekkurler

• Görüş sahibine katılıyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• burada kızlar seni kıskanmaz...
    abaza erkeklerin gelip sana yazılması kızları rahatsız eder. kendileri daha güzelken senin rağbet görmen onlar için rahatsız edicidir.

5|2
    2|0
    • Cogundan daha guzel olmam rahatsiz edici. Ustelik testosteron salgiladigim halde

• kesinlikle öyle bir şey yok... sitedeki en çirkin kızlardan birisisin maalesef. eğer ki güzel olsaydın söylerdim iyisin diye ama dediğim gibi diğer arkadaşlar sana nazaran çok daha güzel oldukları için tepki gösteriyorlardır kıskandıklarını hiç ama hiç zannetmem :)

• Abaza kesımin dediğine mi inanıyorsun yani? Orda yorum ypan kızlar hiç değilse dobra dobra söylüyorlar.
    Abazalar bacak görmesın !

6|0
    2|1
  • 5|0
    1|0
    • Komik ddgil ki

• Sence utansam cikip gururla aciklar miyim? Ben tramessi tro gibi kelimelerin asagilayici veya alay kelimesi olarak kullanilmasindan rahatsizim. Yoksa ben de önümdeki hatalı organdan dolayı kalem etek giyemiyorum:) bununla da dalga gecebiliyorum. Kendimle dalga gecmeyi de cok severim. Ama kendi disimda bazi kelimelerin alay kelimesi yapilmasindan da rahatsizim konu bu.

• peki. ayak parmağı eksikliğiyle göz eksikliğini bir tutabilecek zihniyetin avr. ben standart birşey söyledim. senin gibi bir kaç arkadaşım var onlarla gayet eğleniyoruz bunun gibi konuşarak. dışlayıcı birşeyde değil. ben trans denmesinede karşıyım oda dışlayıcı bir kelime. senin ne gördüğün önemli. neyse

• saçım Nasıl başım Nasıl diye sorarsan gerçeği söyleriz ama cinsel tercihin ya da cinsel kimliğin açısından soru sorarsan onada aklımızdan geçen gerçekleri söyleriz
    en son bir gerçek daha söyleyeyim belki hoşuna gitmez ama sana kadınlardan daha güzelsin diyenler yalan söylüyor

1|0
    1|0
    • Yoo, yalan soylemiyorlar. Pek cok kadindan daha guzel oldugumun farkindayim zira.

• Trans ne la? Kadinim iste. Trans kadin

• ben cahilim bilgilendir diye sordum hayatımda her gün trans kadın görmüyorum Nasıl oluyor bu trans kadın

• İnsan kendii bildikten sonra, başkalarının ne dediği önemsizdir.

1|1
    0|0
  • Bence ortalamasın ben sende kıskanılacak bir şey görmedim şahsen ve yine sürü psikolojisi bu durumda devreye giriyor bütün transları bülent ersoy sanıyorlar ne var ki transan kadınsın sonuçta elbet güzelliğini kıskanacaklar çok takılma bence.

1|0
    0|0
  • knk kadınları anlamak güç biliyon işte

1|0
    0|0
  • çekememezlik var

1|1
    0|0
  • Trans mısın hakikaten

1|2
    1|1
  • aslında destek olmaları gerekirken tuhaf yani

2|0
    0|0
  • O zaman saglikli bir erkek olarak soyleyim cok guzel diilsin ortalamasin profildeki sensen

1|0
    1|0
  • 39 mu 👀👀👀👀

1|0
    0|0
  • Ne transı bildiğin kadın bu. Bence transım diyerek kekliyor bizi

1|0
    0|0
  • :) yapıck bişe yok güzelliğin sıkıntılıarı

1|0
    0|0
  • her kız her kızı kıskanır unutma :)

1|0
    0|0
  • kıskanılcak bir durum yok bence cekici bulan kısım abaza kısmı zaten orjinal olmayan bişey cekici gelmez

0|0
    0|0
    • Orijinal transseksuelim.

• Tabi haklisin bin tane insandan geldik bilimselligi soyledim sana milyinda bir olan sey kromozonlara bak oyleyse

• "Bin tane insandan geldik" :D git biyoloji dersi al

• Noldu simdi kızlar güzel yorum yapmadığında egon şişmiyor mu

0|0
    1|0
  • fotonu görsek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Güzelsin çünkü yavrucum :*

2|2
    0|0
  • erkekleri anlamıyorum. biz kızlar varken sana yazılıyorlar. 1 sene önce erkek olduğunu bildikleri halde. seni kınamıyorum ama erkeklere delik olsun yetiyor galiba. dirty shame diye bir film vardı aynen öyle. kıza da yazıyorlar transada gayede. utanmasalar birbirlerine de yazacaklar. ama kendini keşke kadınların şevkatli kollarına bıraksanda erkeklerin oyuncağı olmasan. sana sadece delik olarak bakacaklar. bence geri dön kadınlar sana koca baba gözüyle sevgiyle baksın. biz kadınlara bile delik dışında bakan erkeği bulmak zorken senin için nerdeyse imkansız.

0|2
    0|0
  • Boşver sen onları. :) kedi ciğer durumu onların ki kendi ön yargılarında sürünüyorlar. <3

2|0
    0|0
  • Sen kimseye aldirmana gerek yok bence kiskanilmak bence hoş çünkü kendileri begenilmiyor demek ki ve şöyle toplum gerisi insanlari takmana gerek yok kendini biliyorsun ve seviyorsun önemli olan bu :)

1|0
    0|0
  • Ben görmedim sanırım seni. Ayrıca hiç kimseye kötüsün demem ayıp yani

1|0
    0|0
  • Derler, cok da sey yapmamak lazim.

1|0
    0|0
  • Takma kafaya bunları

1|0
    0|0
  • Güzel de değilsin neyini kıskanıyorlar anlamıyorum? Sitenin çirkin kızlar grubuna girersin rahat.

0|0
    2|0
    • Saygi duyarim. Ama kendi fotografini kullanamayanlar varken o listede asla birinci olmayacagim da bilincindeyim.

Yükleniyor...