Bir insanın sizi kullandıgını nasıl anlarsınız?

Soru açık bir insanın kız veya erkek arkadasınızın sizi kullandıgını nasıl anlarsınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lafa gelince "ben de aynı durumda yardım ederdim" moduna giriyorsa, ama aynı duruma düşmeyeceğiniz belliyse veya o drumda yardım etmemek için bahanesi varsa, işi düşmedikçe hatırlamıyorsa...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok geç anladım 😞 benle sürekli kız arkadasim alışveriş e giderdi herseferinde cüzdanı yanında olmazdı ben oderdim sonra, yine kasada cüzdanım yok dedi telefonu caldı bakarken canta devrildi ve cüzdan yere düştü o an çok üzüldüm onun adına😞

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Onun senden istediklerinin en küçüğünü sen ondan iste bir gün o zaman anlarsın

1|0
    0|0
  • Hisleriniz ne diyor bu konuda?

1|0
    0|0
  • Kullanıldığını anladığında

1|0
    0|0
    • Nezaman anlarsınız demedim nasıl anlarsınız dedim.

• Onuda sen cözsen iyi olmazmı birebirde sana neyi yalan söyleyini anlıyosan ne anlama gelir

• Çok basit gecenin 3 4 de ara ve bana acil bin lira lazım de o zaman anlaşılır herşey ☺

0|0
    0|0
  • -yüzüne bir ton makyaj yapıp güzel gözüktüğünü sanan,
    -herkesin yüzüne gülüp, arkasından işler çeviren,
    -sevgilisinin yanında hiçbir zaman eli cüzdanına gitmeyen,
    -her erkeğe potansiyel sevgili gözüyle bakan,
    -kendine güveniyormuş havası veren ama güvenmeyen,
    -sevgilisi varken başkasına veya sevgilisi olan birine yiyecekmiş gibi bakan,
    -makyaj, erkek, moda dışında konuşacak en ufak bir bilgisi olmayan,
    -evlenmeden önce makyajlı, bakımlı olup evlendikten sonra "artık bu erkekkk benim" zihniyetiyle kendine bakmayan kadınlar

1|0
    0|0
  • ne olarak olması onemli para mı seks mi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...