Dikkat ettinizmi sitede ne kadar çok Atatürk düşmanı var?

... şimdi heryerde dolanır olmuşlar kadir mısırlıoğlunun uşakları buralarda dolanıyor ... sizin sülaleniz gelse atatürk sevgisini yok edemez bu topraklardan deyişikler :)))

• haklısın enrıque hepsinin köküne kibrit suyu
    72% (13)71% (12)71% (25)Oy Ver
  • sevmiyorum ama saygı duyuyorum düşmanlık etmem diyenler
    28% (5)24% (4)26% (9)Oy Ver
  • kadir mısırlıoğlu kurtardı bu milleti ona tapıyorum diyenler siz bu şıkkı işaretleyin...
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• boşverrr havlayan köpek ısırmazmış (: ateş olsalar cürüm kadar yer yakarlar onları takan yok ondan bu öfkeleri

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadir Mısırlıoğlu gibi bir müptezele güvenen varsa (bilgi bakımından ) cenaze namazı kılınsın..

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu dünyada ister türkiye'de ister bir başka ülkede olsun kimse kimseyi sevmek zorunda DEĞİLDİR...

Ama bir insan birini seviyorsa ''neden bunu seviyorsun'' gibi sözler kullanmaya da hakkı yoktur, çünkü o kişi bir insanı seviyorsa weya değer weriyorsa bu onun en doğal hakkıdır...

Tabi ki birini sevmiyor isen saygı duymak ZORUNDASIN...

Artı düşman meselesi ayrı bir konu ve müslümanların tek düşmanı Allah'a karşı gelen gayrimüslimlerdir...

0|1
    0|0
    • saygı duyulsaydı ben bu soruyu acarmıydım sence? yok ıste ınsanlara anlatamıyorsun ... Benim atamla uğraşırlarsa bende onlarla uğraşırım dibine kadar çok güzel yazmışın

• teşekkür ederim...
      tabi saygı duymak önemlidir, saygı duyana saygı duyulur sonuçta ve saygılı olmayan kişiler hem çewreden hem de Allah katında değer kaybedebilir...

• Hepsinin köküne kibrit suyu 😠😠😠

0|2
    0|0
  • Kadir mısırlıoğlu denen herifin 5 tane deli raporu var o adamın peşine takılandanda ne beklenirki :D

0|2
    0|0
  • Müslümanlığından şüphelenen var. Haşa Allah'ın olmadığını düşünen var. İnsanlar böyle insanlar doğruyu yanlışı birşekilde bulurlar.

0|2
    0|0
  • Hem seviyorum hem sevmiyorum gibi bir şey. Benim memleketim insanlarıni sapka inkilabi adi altinda idam ettirdiği için sinirliyim. Ama atatürkte olmasa bu ulke kurtulur muydu bu muamma iste

0|1
    0|2
    • yanlışşş !!! şapka kanununa aykırı hareketten idam edilen kimse yoktur bahsi geçen şahıs iskilipli atıf hoca'dır, halka olay sarık cübbe taktığı için idam edildi diye lanse edilmekle beraber gerçeği yansıtmamaktadır istiklal mahkemelerinde yargılandığında kendisini savunmamıştır, subut delillerle ingiliz ajanı olması, kurtulus savasi sirasinda yunan yanlisi beyannameler kaleme alması ve yunan propagandasi yapmasi sebebiyle idam edilmiştir.

• pardon hangi padişah heee şu nazırı bile İstanbul'da işgalci ingilizlerin trafik polisi tarafından tutuklanan padişahmı ,, ingiltere ve yunanlara ülkeyi peşkeş çeken padişahmı :)))

• hem peşkeş çekti hem kaçtı kovulmadı. torunları hâlihazırda bugün ingilterede yaşıyor madem neden memlekete gelmiyorlar. En doğal hakları...

• Yoo hiç görmedim sevmeyen. Atatürkçü daha fazla var burada

0|2
    0|0
    • daha yeni üyesin sabırsızlanma çok parazit var

• o zaman afadersin ya korsun ya da sitede çok dolasmıyorsun ... siyaset onuları engelli bende sırf sinirlerimi bozdukları ıcın ... sen bence o yazdıgını bırdaha dusun...

• Çok fazla Atatürkçü var bur da. Sevmeyen çok az gördüm. Siyaset konularına bende girmiyorum benim de moralimi bozuyorlar. Sinirleniyorum

• Alaynın sevmeyenlerin anasını goriller koştursun

0|1
    0|0
  • a şıkkı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sitede her türden insan var, düşman varsa saygı duyulacak bir yanı yok, zira orta doğu gibi boka dönmüş bu topraklara cumhuriyeti getiren adama düşman olunacak pek bir durum yok, haa sevmeyebilirsin o ayrı ben de sevmiyorum zaten, Atatürk de dahil hiçbir siyasiyi.

1|1
    0|0
  • Sevmeyebilir ama hakaret edenler var. Bu dini ve siyasi görüşlerde de çok oluyor.

2|2
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/MgMMBa.jpg 10 Saniye Bakınca Yobazları Çıldırtan Tek ADam Atamız Ata Demekten Rahatsız Duyanlara İnat Bitmiş Osmanlıyı Cumhuriyete Çeviren Adam.

0|1
    0|0
  • Dunyada somurge olmamis Turkiye'den baska Musluman ulke yok. Kimin sayesinde peki? Ataturk... Ataturk gibi bir lideri olmayan Misir, Fas, Cezayir, Irak, Suriye... vs bu ulkelerde bugun neler oluyor? Turkiye'de bunlar oldu mu? Bu olay 1000 sayfalik bir kitabi sadece icindeki bir cumleyi baskasindan duyarak yorumlamak gibi. Oyle olmuyor iste.

0|1
    0|0
  • Düşman olunacak o kadar serefsiz varken kime dusman oluyorlar hepsinin kokune kibrit suyu.

0|2
    0|0
    • değilmi haklısın dıbıne kadar...

• bende de islamafobi var ama site yobaz dolu işte..

3|1
    0|0
  • takılsınlar abisi onlar daha muhallebilerini yememişler😂😂😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...