Turk erkekleri geri kafalı namusu bacak arasın pda arıyor diyen kızlar içeri pls?

uzun olacak ama okunmaya deger, buradan sayfa adminine yöneticilerine sesleniyorum. Ben sadece kendi düşüncemi yaziyorum. Bu yorumumu 2 de 1 de satasmak olarak algılanıp sileyin. Hesabina kapatsaniz ban da atsaniz yeni hesap acicam yinede bu yorumumu paylaşmaktan vazgeçmeyecem bunu bilin. Herkes özgürce düşüncesinu söylüyorsa bende söylerim istediğiniz kadar kaldırın silin bu yorumu ben paylaşmaktan vazgeçmeyecem. Bu yazı zoruna gidpte bu alttaki yorumu şikayet eden kızlar sizlerde sesleniyorum istediğiniz kadar götunuzu yırtın.

Kızlar siz lisede ve üniversitede efendi, çalışkan çocuklara yüz vermeyip arkadaşım heriflerle takıldınız yiyiştiniz s. kiştiniz. O piçler okulu bitiremedi iyi bir iş sahibi olmadı. Ama yüz vermediğiniz efendi çocuklar iyi bölümleri bitirip iyi yerlere geldiler. Evlilik çağına geldiğinizde de senelerce takıldığınız piçlere değil de iyi bir iş sahibi olan efendi, Çalışkan adamlarla evlenmek istediniz. Ama onlar geçmişinizden dolayı sizi istemedi. Sonrada "Türk erkekleri çok geri kafalı, Namusu bacak arasında arıyor" diyorsunuz, Siz senelerce arkadaşım heriflerle takılacaksınız, Kendinizi s. ktireceksiniz de iş evliliğe gelince düzgün adamla evleneceksiniz ha? Yarr. ğımı yersiniz hadi eyvallah

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu nasıl bir kuyruk acısı arkadaşımmm?

0|0
    0|0
    • Uni lise okumadım ki kuyruk açım olsun arkadaşım. Senin kuyruk açın avar belli ki

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...