Aşırı kıskançlık ve Sahiplenme Duygusu Hakkında?

Selamlar. Sizlere 2 aydır yaşadığım durum hakkında bahsetmek istediğim şeyler var. Sınıfımda çok sevdiğim bir kız var (sevgiden kasıt aşık olma değil, can dostum diyebileceğim biri). Sınıfımdaki oğlanlar yanına gelince, onunla muhabbet edince aşırı derecede moralim bozuluyor ve bu oğlanların çoğu kıza hava yapma peşinde, bir şeyleri kanıtlama peşinde. Kızı 3 yıldır tanıyorum okul değiştirdiğimden dolayı aynı sınıfa düştük ve erkek olarak en sevdiği arkadaşlarından birisi de benim. Sürekli muhabbet ederiz, dertlerimizi anlatırız fakat bu tip erkekler olunca (bunlardan birisi de benim sıra arkadaşım) kızla muhabbet açasım gelmiyor. Sıra arkadaşım olmayınca kızla beraber geziyoruz, dışarı çıkıyoruz, okul maçlarına gidiyoruz vs fakat sıra arkadaşım olunca kızın da konuşası gelmiyor benim de konuşasım gelmiyor. Bugün biraz muhabbet ettik bu durumlar hakkında. Ben bunları açıklarken araya girdi ve benim söyleyeceklerimi ağzımdan aldı resmen. Fakat eve geldiğimde yine bir kıskançlık duygusu başlıyor ve bu beynimi parçalıyor resmen. Önerileriniz nelerdir? Neler yapmalıyım, nasıl davranmalıyım?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Herşeyi kafaya takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...