Bitkiler yaslaninca olur mu?

Evet bu sorunun cevabini merak ettim biraz farkli bir soru😊😊

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet olur. Şüphesi olan bir manyak mı var aramızda. Her bitkinin içinde geriye sayan biyolojik bir kronometre vardır. Sayac sıfırlandığında bitkinin tüm hücreleri olur ve hayat son bulur. Ancak bitkinin tohumları yaşamaya devam eder. Bu tohumların ıcınde 2000 yıl bekeleyn bıle vardır. Bu yuzden yer yuzunde yeşili yok edemezler. Hiroşima bile bir gün zamanı geldiginde yeniden yeşerecek.

1|0
    0|0
    • Bazi bitkilere iyi bakilinca sonsuza kadar yasabiliyormus ama mevsimlik bitkilerin omurleri kisa olur.

• Saol 😊 nerden ne ogrenirsem kârdir. Ama dogru bilgiler.

• Valla mevzuyu uzatıp başını agrıtasım yok ama ben o konuda cıddı bır arayış ıcındeyım. Gerçek ama gerçek bilgiyi içeren kitapları iskifleyip koleksiyon yapıyorum. Mesela bir hafıza teknikleri kitabım var ki bol bol ceviz yiyin balık yağı kullanın gibi saçmalıkları degil ezberlemenin matematiksel ve kolay sistemini yazmış adam.

En İyi Kız Görüşü

• Bitkiler sinirsiz uzarlar. Yaslanirlar olmezler. Lentisallerinden hava giris cikisi olur yasli agaclarin. Sen bitkiyi kesersen kokunu parcalarsa insan evladi o bitkilikdem cikar zatwn 😏😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet

1|0
    0|0
  • ölürler ama zor biraz çünkü hayvan gibi bir organı çöktüğünde diğer yerleri etkilemiyor pek yenisini oluşturuyor

1|0
    0|0
  • Onlar da olur.

1|0
    0|0
  • Her canlının bir sonu var ölür

1|0
    0|0
  • Çiçek eydür derviş baba. Ölümsüz yer varmıdır demiş yunus

1|0
    0|0
  • her canlı gibi onlar da gelişiyor ve ölüyor :D