Arkadaşım 2 gün önce intihar etti ölmedi. Ona nasil destek olurum.(Ciddi ol?

Arkadaslar siniftan arkadasim kiz. Asosyel boyle kimseyle konusmaz kolay kolay. Uzun suredir psikolojik tedavi goruyo. Daha oncede boyle bisey denedi. Ona nasil destek olabilirim. Eşcinsel olduğumu bilmiyo sizce ona bunu söylemem iyi arkadaş olmamızı sağlar mı? Yoksa ondan hoslaniyomus numarasi falan mi yapsam kiz cok yanliz ilgiye ihtiyacı var.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Buluşun bir yerde sessiz sakin. Bolca ağlayın müzik dinleyin ve sarılın.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence dürüst ol escinsel oldugunu söyle bende eşcinselim ama yalnız tkılırım ben ondan hoslanıyor gibi ypsan snra gay oldugunu söylesen senin acından kötü olabilir cünku sana asık olabilr sonrada buda daha kotu duruma yönelebilr intihar etmeye kalkar ama senin yüznden olabir o yzdn iyi arkadaş olmaya çalış bnce..

0|1
    0|0
    • Sorun dürüst olup olmamak değil. Kiza arkadaş olmak istediğimi söylesem intihar ettigi icin iyi davranmaya calistigimi dusuncek. Ben bunu dusundurtmeden arkadas olmak istiyorum

• Him oyle grckten de gabile hornet falan hep ole arayislarda ben arkadas ariyorum bildigin ama sesex vs seylrle ilgileniyolar bnde buraya gldim tkiyorum ama skici oluyir bzn :D ya bizim gbi gaylar ama nerde ya :( :D tanisalim mi o hdkr shbet ettik

• Olur ama simdi disari cikiyorum gelince konusalim

Kızlar Ne Diyor 2

• İntihara teşebbüs etmiş birine "neden" diye sormaman yeterlidir. Yanında ol olduğunuda hissettir.

0|1
    0|0
    • O zamanda intihara teşebbüs ettigi icin samimi davrandigimi dusunucek yapmacik gelicek

• Bende yaşadım böyle şeyler sen baya ciddisin yapmacık bişey yapmazsın.

• bence ona karşı dürüst ol :)))

0|1
    0|0
    • Ne yapmaliyim yani

• arkadaşının sorunu neyse onun yanında olmalısın ve ona kendinle ilgili gerçeği söylemelisin 2 defa intihar etmeye kalkışmış biri neden üçüncüye kalkışmasın bu yüzden gözün hep yanında ol eğer yalnızsa ona yalnızlığını unuttur kendini yalnız hissetmemesini sağla

Erkekler Ne Diyor 2

• Ilgi falan gosterme kizi kendine asik falan edersin. Tekrar intihara kalkisir vicdan axabi cekersin. Escinsel oldugunu soyleyip soylememek sana kalmis. Yaninda oldugunu hissettir :(

0|1
    0|0
    • Doğru o yonden hic düşünmemiştim tesekkurler. Yaninda oldugunu hissettir diyosun ama ona acidigim icin yaninda oldugumu dusunmesini istemiyorum

• Sen ne yaparsan yap oyle dusunecektir. Nasil bssaracaksin bilmiyorum. Ama cok guzel bir davranis sergiliyorsun. Tebrik ederim :)

• Teşekkürler.

• Yanında olman yeterli olacaktır sevdiğini hissettir.

0|1
    0|0
    • Normalde cok takildigim bir kiz degil sevdigimi hissettiremem sınıfta en iyi anlastigi kisi benim simdi eskisinden fazla samimi olursam cok yapmacik gibi olcak

• Yakınlaşmaya bak o zaman zamanla gelişir.

Yükleniyor...