Evliligim elden gidiyor. hakli miyim haksiz miyim lutfen yorum yazar misiniz?

Bundan dort ay once evlendim bes yillikta flortumuz oldu. Esim benden 15 yas buyuk iki cocugu var biri engelli annesiyle kaliyor digeri universite ogr. Onada sizofreni teshisi konuldu. ben onu herseyiyle kabul ederek evlendim ama cocuk sanirim artk bizim ustumuzde kalicak dubleks evimiz. bende hamileyim ve cok tereddutlerim olusmaya basladi artik. Olum var kalim var nasil olucak o ustte ben altta. omur boyu blmiyorum. evliligime nasl sahip cikarm bunu kocama nasl anlatrm bu dusuncemi. hakli miyim haksiz miyim endiselerimde. Lutfen yardm edermisnz fkr konusunda. Cocuk erkek cocugu ve tamamen normal degil.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir ateşin içine kendini nasıl atabildin , hala şoktayım

0|0
    0|0
    • Bu sekilde olcagini hic dusunemedm. saglam cocuk hasta oldu.

• zor bir durum dasın , bide bunun üzerine hamile kalmışsın

En İyi Kız Görüşü

• empati yapmak en temizi kocan mı çocuğun mu sen seçim yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım sende merhamet yok mu insan sevdiğinin hatrına ondan gelen herşeye katlanır bir defa çocuk zaten hastaytmış bunu neden büyütüyorsun ne insanlar var daha beter durumdalar bence bunu takıntı yapma rahatım bozulur diye

0|0
    0|0
    • Esim benden buyuk hangimiz once oluruz bilemem ama bunlarida dusunuyorum cocukla ben nasl basa ckarm. yirmi yasnda cocuk.

• inceldiği yere kadar sabır de birşey olmaz bir ömür bakarsın artık oda senin bir evladın ha karnındaki ha ikiside bakılmaya muhtaç birde böyle düşün?

• hiç düşünmedinmi

0|0
    0|0
  • bencede değil ister istemez zor insanın aklına kötü şeyler geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...