Yilbasi ve Noel ve Müslümanlar?

Merhaba.

Ben hep demisimdir. "Bir dogustan köre renkleri ögretirim ama bir Müslümana ben Yilbasi ve Noeli ögretemem".

Her sene ayni muhabbet ve bu Müslümanlarin kafalarina girdigi YOK.

Yilbasi ve Noel iki farkli seyler. Noeli Hristiyanlar 24-25 Aralik kutluyorlar ve burada Isanin dogum günü kutlaniyor.

Yilbasi 31 Aralik- 1 ocak gecesi kutlanir ve bunun Dini bir anlami YOK.
Yilbasi bir bayram bilem degildir, bir kutlamadir.

Ama hayir ne kadar anlatirsan anlat bu cehalet ordusu hala Yilbasinda hediye dagitan noel babanin geldigini saniyor ve bunun Hristiyanlik ile alakadar oldugunu saniyor.

Siz neden hersene ayni muhabetti aciyorsunuz? Sizde neden hic gelisim olmuyor?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bizler yıl başında içene karşıyız yoksa ne yaparsan yap bizene.

0|0
    0|2
    • :)) komiksin ancak Trajikomik.. Sizene arkadaşım, sizene yani.

En İyi Erkek Görüşü

• Dinci team coker simdi buraya, sen hayirdir diye

0|2
    0|1
    • Korkuyorum, ben Ateistim, tüm 2 Milyar Müslümani toplasinlar zekalari beni bir tartismada yenmeye yetmez.

• Ben de Ateistim ve inan müslümanlıkla ilgili bayağı bir kitap okudum. Herhangi bir tartismada en az senin kadar kasimdaki kisiyi g*t edebilirim. Ama onlar okumadan sirf kulakdan duyma seylerle hareket ediyorlar cahil iste

• Bosuna cehalet ordusu demiyorum iste.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen git deveye Hendek atlat kardeşim , hem hayvanlar daha anlayışlı..

0|1
    0|0
  • Müslümanlıkta boş işlere yer yoktur anladın mı?

0|0
    0|1
    • Bos is olduguna kim karar veriyor? Sen mi? Kim?
      Milletlerin eglendigi ve iyi bir zaman gecirdikleri bu kutlama neden bos is oluyor?

Mantikli bir argüman getiremiyorsan neden cevap veriyorsun?

• Dogum günü neden dogudugun gün kutlaniyor ozaman? Cumhurriyet bayrami neden o gün kutlaniyor?

Bunlari simdide kutlaya biliriz degil mi?

Bize birsey kazandirdigi yok, o gün eglenmek isteyen egleniyor, bukadar basit.
      Cehaletinizide din argümanlari ile örtmeye calismayin.

• Ben cümlenin sonunda Müslümanlıkta her şeyin bir sınırı vardır. Sorun olan da bu sınırı aşmaktır dedim. Ben tamamen yasaktır demedim. Ayrıca farketmelisin ki bu tur milli bayramlar artık eskisi gibi kutlanmıyor ve kaldırılıyor

• hepsi boş işler

0|0
    0|0
Yükleniyor...