Hiç arkadaşım yok ve yapa yanlızım ne yapmam lazım?

Herkeze merhaba arkadaşlar uzun zamandan beri hiç arkadaşım yok okul bittikten sonra kimseyi göremedim bütün arkadaşlarim dagıldı ve ben tek basıma kaldım hiç kimsem yok ne KIZ arkadaşım var nede ERKEK arkadasım tek başıma kaldım hiç kimseyi tanımıyorum ve nasıl diyalog kuracagimida bilmiyorum nasıl edinicem ve nerelerde edinmem gerek?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• işe falan gir insan içine çıkmadan arkadaş edinilmez.

0|1
    0|0
    • Katiliyorum guzel ifade "insan icine cikmadan olmaz"

• zaten calısıyorum enginar işi yapiyorum ama o işde arkadaslik edinemem öyle bir iş degil oturdugum yerden aksama kadar enginar soyuyorum hepsi bu

• ya illa başka insanlar vardır çalışma ortamında. onlarla muhabbet başlat. tamam belki senin kafa yapında insanlar olmayabilirler ama onlar bir başkasıyla tanıştırır o bir başkasıyla derken bir çevren olur.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardes arkadas edinmek sosyal ugrasilarla olur herkesdende arkadas olmaz.. ornegin calisiyor olsan arkadasin olur, spor salonuna gidersin olur buna benzer seyler olmasi lazim.

0|0
    0|0
    • calısıyorum zaten ama calıstıgım yerde 3 4 tane adam var dayımın yanindayim yani öyle arkadas edinecek bir durumum yok spora gitmeyi düşündüm ama öyle yerlde arkadas edinebilecegimi pek sanmıyordum

• Bence is arkadaslarinla aile gibi ol

• Daha yasin cok genc onune kimler cikacak ama is arkadaslarinla diyalog halinde olsan arkadas arkadasi getirir.

Yükleniyor...