M. Kemal Atatürk hakkındaki bu söylenti kafamı karıştırdı. Sizce gerçek olabilme ihtimali varmıdır (Resimli) ?

M. Kemal Atatürk hakkındaki bu söylenti kafamı karıştırdı.Sizce gerçek olabilme ihtimali varmıdır (Resimli) ?

Mustafa Kemal Atatürk' ün 1919 yılında şehit edilip yerine Yahudi Yosi Kohen geçmiş olabilirmi?
Dün bir video izledm ve kafam cok karıştı.
Kendini bilmezler gelmesiin.

Güncellemeler:
Soru kapanmıstır. !

0|0
2135

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta her şey olabilir mümkündür ama kendisi Selanikde doğmuş zaten aslen türk olmayan bir kişi olduğundan bunun olma htimali yoktur. Gel Taksim'e İstiklal Caddesine Nuri Ziya Sokağa gir Bağımsız bilmem ney Masonlarının Locası var orada bayraklı felan bir bina üye olmayan giremez ;)

Gir sen içeri üst kata restoranta geldim de yemek alcam hesabı içerde seni dev bir atatürk heyeli karşılar ;)
    Yahudilerden mi bilemem ama yakın olduğu kesindir. Kanıtlıdır.

1|2
    0|1
    • '' Hayatta her şey olabilir mümkündür '' demen burdaki cogu alakasız yorumdan daha iyiydi. Teşekkürler yorum ıcın

• Rica ederim Gerçekleri kabullenmek zor bazıları için ;)

• bnde Bulgaristan da doğdum bulgarmiyim sen ince Osmanlı zamanında bakanlara gnderilen evladi fatihanlari oku snra yorum yap

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Atatürk düşmanları şimdi de bu şekil provokatiflik mi yapıyor

2|2
    0|1
  • Bilmiyorum, daha önce hiç böyle bir şey duymadım, ama sanmıyorum doğru olduğunu.
    Yalnız son Fotoğraftaki Atatürk'ün gülüşü cidden tuhaf... :)

0|1
    0|0
    • Haklısın. Ne bileyim tarihimiz cok karanlık aslında Osmanli sayfaları cok başka yazıyor. :)

• Sakal traş falan.. ya biri savaşta dieri takımla oturmuş bir sohbet ortamında guluyo... İkincisi şu an bile Atatürk'e benzeyen kişiler var. Kimse Atatürk. Olamaz.. Sadece asılsız haber, taklit ya da zekası yetmeyenlerin uydurması...

1|1
    0|1
  • her gördügünüz haberi inanırsanız işimiz var.

1|1
    1|2
    • O zaman her gördüğün haberede resimede inanmazsan senın inandıklarında yalan ya da asparagas haber olabilir?
      Haksız mıyım?

• hı hı kesin kesin.

1|1
    2|2
  • Of buna inanlar var mı bunu şaka olsun diye futbolculara hitlere falan da yapmışlardı

2|1
    0|1
    • Osmanli arşivinden cıkan fotoğraflar ne yapmışlardı ne diyorsun anlamıyorum. Fotolar gerçek.

• Mesaj atarsan sana bir kaç fotoğraf atabilirim gizli olmuşsun atamadım

• hahahahahha güldürdünüz beni saftirikler

1|0
    1|0
  • Böyle birşey gerçek olsa sence bu kadar zamandır gün yüzüne çıkmazmıydı. Bazen bu gibi trol haberler oluyor evet insanlar sonucuyla eğleniyor resmen. Bence inanma o kadar araştırma yaptım. Olsa bilirdim.

0|0
    1|0
  • tabiki evet soldaki taş :D

0|0
    0|0
  • Yok artık daha neler 😂

1|0
    0|1
    • Bende yok artık dedim ama. Bir tarihci hocanın anlatması benı baya sarstı. Ne bileyim..

• aslı astarı ispatı var mı bunun..
    tahminle olacak iş değil önemli bir mesele çünki
    sonuçta sanal alemde biri bir şey diyor ertesi gün binlerce insanın ağzına sakız oluyor.
    bencesi ise böyle bir şey olamaz

0|1
    0|0
  • abi dalga geçiyorsun değil mi :DS

1|0
    1|0
  • Doğru doğru. Aslında ben de İngiltere kraliçesinin kızıyım.

1|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • Bence troll inanmadım.

0|0
    0|0
  • Yalan haber.
    Neden gulmesin surekli asik suratli mi gezmesi lazim

0|0
    0|0
  • sen cocukmusn çocuk kanmaz buna

0|0
    0|0
    • tamam sen buyuksun abla uza şimdi.

• Atatürk'ü karalamak için yapıldığını düşünüyorum.
    Gerçek olamayacak kadar komik.

0|0
    0|0
  • Ayni adam savasta nasil tras olsun

0|0
    0|0
  • Yav de hadi ordan git

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Element uydurmuşlar.

2|0
    1|2
  • ahahahhahahha

kusura bakma ama bu paylaşım bir canım turnusolu'dur

Aptal olduğun için mecbur anlatmak zorundayım tarih bilmediğin belli

Facebook da "yalan yazan tarih utansın extra" diye bir sayfa var
    bu paylaşımlar oradan çıkıp internete yayılıyor

Aslında bu sayfa koyu kemalist ve solcu bir sayfa
    amaçları böyle ironik paylaşımlar yapıp bu paylaşımları bir akp'li cahilin görüp
    aaa bak atatürk böyleymiş desin de dalga geçmek için yapılan paylaşımlar

amaç cahil insanları kafaya alıp dalga geçmek
    paylaşımların hepsi ironiden ibaret

1|1
    1|2
    • Kendini bilmezler gelmesin diye bir şey yazdım farkettınmı. Tarih bilgim senden daha coktur. Gelmiş burada siyaseti karıştırma fotoğraf hakkında yorum yap. Asabımı bozma akşam akşam

• Tarih bilgim var deme ''soran''. Çünkü diger türlü mal derler arkandan. En azından mal degilim cahilim falan de. Cahillik düzelebilir ama mallık kalıcı. Resim bariz yobaz tayfa tarafından dalga geçmek amaçlı yapılmıs. ''Misvak kullanıyor'' ''bu kadar gülecek ne vardı'' vsvs hiç mi jeton düsmedi. Belli ki aktrollsün.

• @Gizlisolak hadi ordan git severim agzını yuzunu pi.

• Bu kadar cahillik ancak tedrisatla olur...

2|1
    0|1
    • Foto hakkında yorumun varsa söyle ya da sus? Kendini bilmez... gelmesin diye mi yorum yapsaydım ya bilemiyorum.

• 1911 senesinde şehit olsa niye yerine birini getirsinler hadi 1923 de deseler anlarım. ak trollerin gerizekalılığı kafa karıştıracak bir şey yok

2|1
    0|0
    • burada trolluğü yapan sensin bence
      adam akıllı soruya adam akıllı cevap vermeyi öğren ilk
      hatta sen ilk konuşmayı öğren

• @blueeeeeeeeee ip verin atlasın şuna

• Kadir Mısıroğlundan dinlediysen o adamın Recep tayyibi desteklemeyen imansızdır diye videosuda var :) Orta doğu projesini destekliyorum dediği bir videoda var :)
    adam şizofreni abicim kendi kendi bişeyler uyruyor
    atatürkün boyu 1.50 fialn diyordu :D

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bende dün izledim işte normalde izlemem. Atatürkü seviyorum ve kafam karştı sormak istedım. :) Keşke herkes senın gıbı ınsna gıbı cevap verse. Bugunku ettigim kufurlere hesabım kapanır heralde :D

• İslamcı/laiklik düşmanı/ şeriatcı cenahın pandispanya gezetesi haberleri'dir yahut tamamen mizahi bir çalışma olup/ yinede bazılarını inandırmış...

1|0
    0|1
  • Dehşetengiz bir soru. Kanım dondu.

0|0
    0|0
  • Hurafe. inanma

0|1
    0|0
  • Ak-it lerin uydurduğu bir haber
    ve sizde bunda gerçeklik payı arıyorsunuz ve özellikle bir tarihçi diye belirtip durmuşsun
    başka bir tarihçi başka şeyler söylese onlarad aişnanacaksınız demek ki
    bu kadar saf olmayın

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey, ama şaka maka resimdeki osmanlı subayı benziyor gerçekten adam karizma

0|1
    0|0
  • Yahu bu tamamen asparagas, absürt birşey;bunlarla boşa zaman kaybediyorsun.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorum ıcın :)

• Kadir mısırlıoglu'na inanan adamları gördükce IQ'larından süphe ediyorum.

ya kadir mısırlıoglu bu. Atatürk zamanında asılan çakma hacıların hocaların torunları gelmis Atatürk'e laf atıyor.

Bu yalanı ortaya atanın anasını avradını zkim ben. Artık kim üstüne alınırsa.

1|0
    0|0
    • Yalan malan kafam karıştı soru sordum. İnsan gibi cevap verin kardeşim?

• İnsan gibi soru sor olum sen de. Adamın asabını bozma a Q. Troll müsün nesin belli değil. Burada guru olduguna göre asosyalsin ya da sosyal medyayı seviyorsun ne bksa. Hiç mi denk gelmedin bu resme. Bir de tarih bilgim var diyorsun. Kadir mısırlıoglu'ndan duydum diyorsun bana. kadir mısırlıoglu, murat bardakcı. Tarihci falan değil onlar. İktidar yalakalarında tarihci mi olur? Git bir de ilber ortaylıya sor bunu.

• 1|0
    0|0
    • O fotoğraftan sonra bunlar türedi birader. ne yapalım sımdı yani.

• fazla inanma Atatürk hakkında lahitliğimiz yok herşeye her söylenene ya da yalan tarihe inanacak değiliz ama Atatürkün her iki resmi için araştırma yaptılar yüzlerin benzediği çıktı

• Teşekkür ederim görüş için.

• Yav bu ne saçmalıktır. Ada'm sakal bırakmış diye müslüman mı oluyor? İtimat etmeyiniz böyle kendini bilmez, tarihimizi bir hiçmiş gibi göstermeye çalışanlara. Atatürk hep aynı insandı. Böyle bir saçmalık hayatımda görmedim. Tanrı belalarını versin.

0|0
    0|0
  • bencede yahudi ama senaryo böyle gelişmiş olabilir mantıklı

0|1
    1|0
  • Yok ebenin kukusu.

0|0
    0|1
    • Senın ebenın kukusu kodumun...

• aslında e be enin a - m- ı yazmıştım kukusu neyla :D :D

• He, annesi kardeşi ilk okul arkadaşları da tanımicak

0|0
    0|0
    • Videosunu izledim. Resmi kanıtlar var M. kemal Atatürk ün kardeşi cenazeni gittiğine dair 1919 da.

• Sacmalamayin ya okuldan arkadaslarinin anısı var

• kadir mısırlıoğlu gibi bir yavşağın sozunemı ınanacaz ... akit tv nin köpeği kendisi ... atattürk düşmanlığını bukadar belli etmeyin yaw ... kadir mısırlıoğlu

0|0
    0|0
  • iyide Atatürk ün Millete hizmeti 20 yaşından sonra oldu devrimler Savaşlar vs. demiş olsaydın ki 1923 de şehit edildi devrimleri yahudi yaptı bir ihtimal derim. ama şimdi diyemiyorum

0|0
    0|0
  • He bende adolf hitlerim yahudilerle anlaştım gençleştrdiler beni ölümsüzüm :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...