Eğer doğacak çocuğunuzu göremeyecek olsaydınız ona vasiyetiniz ne olurdu?

Allah gecinden versin her şey bizler için,
anne doğum anında ölebiliyor ya da baba kanser oldu ama 1 kaç ay içinde çocuğunuz doğacak ne yazık ki siz onu göremeyeceksiniz, onun mutlaka bilmesini istediğiniz bir şey olur muydu?

Detaycım çekirdek al gel :)

Güncellemeler:
Teşekkürler tüm yorumlar için
Türkerkeğii

soruyla bağlantımı koparıyorum

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Ona her gun video ceker, mektuplar yazardim. Yaninda opamayacagim icin ozur dilerdim.
    Ve babasi ona uvey anne getirirse kotu davranmasini soylerdim:p

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüstlüğü ona öğretmek istediğimi ve iyi kötü herşeyi öğreteceğimi arada ki farkı anlaması için bunu yapacaüımı anlatan bir meştup bırakırdım geleceğe

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Beni tanimasini isterdim. Benim hayatimi, kişiliğimi, ilgil alanlarimi, sevdiklerimi, sevmediklerimi her şeyimi bilsin isterdim. Bu yüzden vasiyet olarak sanirim bütün günlüklerimi ve mektuplarimi ona birakirdim.

0|1
    0|0
    • Vay be Allah gecinden versin yinede..

• Çocuğum olur mu olmazmı bilmiyorum ama ; şimdiden ona bir sürü kitap ayırıyorum ve içi tecrübelerimle dolu bir defter hazırlıyorum bunların ona en büyük vasiyet olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sadece dürüst ve ahlaklı ol añen seni çok sevdi bebeğim

0|0
    0|0
  • İç karartıcı bir soru. :/

0|0
    0|0
  • Birini cok sevmekten korkma ama sevmedigini de harcama , ümit verme çünkü hicbir seye benzemez gönül yarası.

0|0
    0|0
  • Ben hamile olsam olabildiğince video çeker ve günlük tutardim. Ne olur ne olmaz. Ya çocuğuma ölen annesinin son görüntüleri kalır ya da buyudugunde izleyip gulecegi tatlı anılar kalır

0|0
    0|0
  • Ben olduktan sonra babasinin kimseyle evlenmemesi icin elinden gelen her seyi yapmasini soylerdim :) ben zaten hortlarim buyuk ihtimal oyle bir durumda :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benden en yönüyle daha iyi olmasını vasiyet ederim

0|1
    0|0
  • Öğüt almak için güzel taktik bulmuşsun ehehe seni akıllı senii :D

Ben, şöyle yapardım. Geçerdim bir video kameranın karşısına başlardm anlatmaya. Hem beni de görmüş olurdu. Mimiklerimi gülüşümü tavırlarımı neye nasıl tepki verdiğimi ve sesimi duymuş olurdu. Gözlerine (objektife) bakarak onu ne kadar çok sevdiğimi, yanında olamasam da kalbimin onunla olduğunu, güçlü olmasını her zaman kendine yetebilmesini, kimsye tam olarak teslimiyet derecesinde güvenmemesini ama belli ölçüde güven de duymasını, yaratılan herşeyi sevmesini asla ama asla hiçbir zaman yalan konuşmamasını, en büyük hazinenin para pul değil kişilik ve karakter olduğunu bu nedenle her daim kendisini geliştirmesi okuması öğrenmesi gerektiğini, bencil olmamasını, her gün her an dua ve şükür etmesini, asla sigara ve alkol kullanmamasını, evlenmeden birliktelik yaşamamasını, mümkün oldukça gezip görmesini, dil öğrenmesini, en az bir hobisinin olmasını, temizliğine bakımına önem vermesini, eline hergün 1 tl bile geçse biriktirmesini, gönül adamı olmasını, doğru görmediği şeyleri kabul etmemesini ve birşeyleri sorgularken genel doğrulara uygun olup olmadığını kıstas alması kendi isteklerini değil, hergün de bana Fatiha okumasını söylerdim. Son olarak sen benim tek hazinemsin, hadi şimdi kalk ve tüm gücünle yaşamaya ve tebessüm etmeye devam et, seni seviyorum evlat! ..

0|0
    0|0
  • İyi bir insan olmasını, can yakmamasını ve en önemliside adam gibi bir adam olmasını ona söylerek veda ederdim...

0|0
    0|0
  • Adam ol insan gibi yaşa derdim

0|0
    0|0
  • Annen benim bitanem onu üzme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...