Merhaba arkadaşlar öncelikle burada yeniyim ilk sorum arkadaslarim benimle alay ediyorlar beni süekli disliyorlar?

Arkadaşlarim insanlar beni sürekli dışliyorlar yaşim 19 uni ikinci sinifim benimle surekli alay ediyorlar disliyorlar ve hiç bir erkeğin beni sevebileceğine inanmiyorum çünkü onlarda benimle surekli dalga geciyor ve hiç konuşmak istemiyorlar diğer kızlardan yıl olarak farkım yok ama neden? Ve bu yüzden kendimi çok degrsiz hissediyorum?

Güncellemeler:
Güncellik guncelguncel
Guncelllllllllllpppllplllllll

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür takıntılarını bırakman lazım rahat kasmaman lazım kendini. Kendini ezik gibi görüyorsun bilinçaltına yerleştirmşsn bunu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl davranıyorsun insanlara? Davranışlarınla mı yoksa dış görünüşün ile mi dalga geçiliyor?

0|0
    0|0
    • Her yönden malesef

• Okula bakımsız gidiyorum insanlarla çok konuşmam ama konussamda zaten benimle konusmak istemiyolarmis gibime geliyor yaş olarak da biraz küçük duruyorum açıkçası ama kimseye karşı gıcık vs deilim

• Sen kendini onlardan dışlıyor olabilir misin?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlar disliyosa senn arkadaşın değil demek:))

0|0
    0|0
  • onlar kendilerini belli ediyor kafana takma seninde bir gün sevdiğin çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hangi konuda dalga gecıyorlar

0|0
    0|0
    • Saçimla gorunusumle sorduğum sorularla

• ne diye dalga geçiyorlar ki

0|0
    0|0
    • Saçimla gorunusumle sorduğum sorularla herseyimle dalga geçiyolar zoruma gidiyo ki tuhaf bir yanım da yok

• umursama. sen umursadıkça üstüne gelirler.

• Haklısın çok umursamazdim önceden ama artık iyice zoruma gider oldu bilmiyorum ya neden böyle yaptıklarını da ama neyse saol

Yükleniyor...