Komşumu sürekli çıplak görüyorum. Ne yapmalıyım?

Girnede öğrenciyiz. Balkon kapım oldukça geniş bir cephede. Balkonun 3 metre ötesinde bir apartman daha var. Ve o apartmanda yine öğrenci bir arkadaşım sürekli çıplak görüyorum. Beni görünce kaçıyor. Ama defalarca penisini gördüm.
Aynı fakültede olmasakta denk geliyorum sürekli. Hiç konuşmadık. Ama bir misafirim geldiğinde de görecek diye rahatsız oluyorum. Acaba bu konuda ona karışma hakkım var mı? Kişi neden böyle birşey yapar? Yok zayıf çelimsiz penisi de ufak hani. Vücut gösterisi filan da yapmıyor.

0|0
9|42

En İyi Erkek Görüşü

• Çıplak gezmeyi istemek, böyle bir ortamda yaşamak her erkeğin hayalidir, mümkün mertebe giyinik gezmeyi sevmeyiz, bu yüzden üstümüzü başımızı kolay ve hızlı bir biçimde çıkarıp rahatlamayı öğreniriz.
    Arkadaşın cinsel uzvunun boyuna bakman biraz garibime gitti açıkcası, merak etmediğin birşeye nasıl bu kadar fazla denk geldin aklım almıyor doğrusu. Olay dediğin gibi oluyor çoğu zaman çıplak görüyorsan güzel bir dille anlatmanı, güzel bir dilden kastım "ne hakkın var göz zevkimi bozmaya beni huzursuz etmeye" gibi konuşmalar yapmaman, güzelliği fazla kaçırıp yavşıyormuş havası oluşturmamaya çalış "seni sürekli çıplak görüyorum neden böyle yapıyorsun" gibi soru sorma.

Söyleyebileceğin en etkili söz şudur, "Kişisel özgürlüğüne saygı duyuyorum ama senden ricam evde çıplak gezsen dahi bunu ev dışından görülecek şekilde yaşamaman, komşum olarak sapık olmadığını düşündüğümden seninle bu şekilde konuşuyorum, birbirimizin özel hayatına saygı gösterirsek müteşekkir olurum"

Bu sözünden sonra sizi iplemeyen ve halen ortalıkta öyle gezen bir insana yapabileceğiniz hiç birşey yoktur, boşuna kendinizi yorarsınız, ev içerisinde çıplak gezmek kanuni bir haktır, kimseyi evde çıplak geziyor diye şikayet edemezsiniz, yapabileceğiniz konuşma bu ve benzeri tehdit veya tahrik içermeyen güzel bir konuşma olur (yavşama havası oluşturmadan, konuşurken yüzünüzü kızartmayın asla), eğer bu sonuç vermiyorsa mümkün olduğunca çıplak arkadaşın olduğu tarafa bakmamak ruh sağlığınız açısından iyi olacaktır.

Saygılar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Teşhir meraklısıdır büyük ihtimal. İnsan torlak dolaşırmı evde. Bir deprem olsa çükü tuttu töbe töbe. Sözüm ona utanıp kaçma nuramaları yapmış. Hiç inandırıcı gelmedi bana ama neyse.
    Kısacası teşhirci ruh hastası bir tip...

0|0
    0|0
    • peki hoşgörüyle karşılamalı mıyım?

• Polis ne yapabiliyor ki? Yani adamın mahremiyeti. Hatta röntgenden şikayetçi olsa haklı

• Polis şikayet var diye eve gitmiş. Bir kez uyarıda bulumuyorlar.. Bir daha tekrarlarsa sanırım şikayetçi de bu sefer gitmek zorunda. İlk gittiklerinde kimin şikayet ettiğini söylemiyorlar. Bu kadarını biliorum bende...

• Bir ara denk gelirse rahatsızlığını ona da söyle. Olmazsa polise şikayet et teşhircilik yapıyor diye.

0|0
    0|0
  • cocuk evınde oyle rahat edıodur kanks sana denk gelıodur

0|0
    0|0
    • teşhircilikle ilgisi olabilir mi?

• sürekli olması ne demek peki? 5-6 sefer gördüm.

• cocuk kendı evım rahat rahat gezerım kafasında demek kı kanks

• 3metreden büyüklük kücüklügü anliyorsn büyük yetenek kalkıncada öylemidir acaba bilemem. zayif celimsiz olmasi cıplak gezmiyecegine engel degil adam belki nudisttir.

0|0
    0|0
  • Ona kesinlikle karışma hakkın var tacize girer ona yakın birine ona söylemesi için edepsiz bir şekilde bizi tciz etmesin durumu ilgili makamlara bildiririm dersin.

0|0
    0|0
  • Uyarmalısın. Sonuçta sen evli olabilirdin eşinin tepkisini düşün. Orda aileler var ufak kızı olan bile olabilir. Ben direk sert bir dille uyarırdım.

0|0
    0|0
  • Adam evde çıplak hareket etmeyi seviyor demekki? direk sana bilerek yapılsa anlarsın ama adam rahat takılıyor görmemezlikten gel :D

0|0
    0|0
  • Sana iş atıyordur

0|0
    0|0
  • adam 5yasindaki haliyle kalmis :-D iste birak takilsim kafasina göre gormezden gel ya da gizlice resmini cek git polise ver bu sekilde yapiyor die uyarsinlar m. etme iceri atmazlar ama akli basina gelir

0|0
    0|0
  • Kendi kendine fantazi yapıyor ucube

0|0
    0|0
  • Birgun de sen ciplak gec karsisina bak bakalim ne yapacak..

0|0
    0|0
  • Kapa gozlerini

0|0
    0|0
  • Ona söyleme ama o apartmanın yöneticisi falan varsa söyle uyarsın , bokun oğlu saygılı olsun az.

0|0
    0|0
  • gelıp tutalım mı?

0|0
    0|0
  • Vücut ve penis istediğin boyutta olsa sıkıntı yok diyorsun :D

0|1
    0|0
  • bence hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • penisi büyük olsa? :)

0|0
    0|0
  • Elin memleketinden çok sesin çıkmasın

0|0
    0|0
  • kendi de olayın farkında bir daha karşılaşırsan düzgünce uyar şikayetini belirt

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını çek, şikayet et.

0|0
    0|0
    • e adamın evi ama istediği gibi gezemez mi?

• Bunu ne amaçla yaptığına bakmak lazım. Amaç taciz etmek gibi geliyor bana.

• akli dengesi bozuk.

0|0
    0|0
  • senın balkona cıktıgın saatlerde özellıkle yapıyor

0|0
    0|0
  • Bn değilim o

0|0
    0|0
  • Ne hissediyorsun peki

0|0
    0|0
  • bence sana göstermek istiyodur ;) seni o şekilde etkiliceğini düşünüyodur belki ;)

0|0
    0|0
  • Hahahaha hayal ettimde cok komik

0|0
    0|0
  • seni azdırmaya calisiyor resmen

0|0
    0|0
    • bununla mı? çok saçma değil mi?

• Evet saçma ama ona farklı yöntemler göster o zaman yardımcı ol

• bakma olur biter penisin ufaklığını neden vurguladın?

0|0
    0|0
  • Naylona benziyor iyi bir dayakla bu iş kapanır :)

0|0
    0|0
  • heh öyle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 8

• balkon kapın oldukça geniş cephede ama bir tek penis manzarası var galiba :D senin sorunun bence bakıp ulaşamamak. yoksa çoktan şikayet etmiştin. sen buna verecende yol yordam arıyon bence. adamda senden yüz bulmuş kaçıyor bahanesiyle gösterip duruyo sana. oltayı atmış sana sende takılmışsın. akşam yemeğinde niyeti sensin ona göre :D

0|0
    0|0
  • Gözün niye o apartmanda. Çok rahatsız oluyorsan tül çek.

0|0
    0|0
    • ya mesela bir gece saat 4. sigara içiyorum balkonda. şak lambası açıldı. dikkat çekiyor ister istemez. ve anadan doğma. göz göze gelince de kapatıyor kaçıyor. 5-6 sefer gördüm.

• hiçbişi yapma ızmeye devm. p saka saka bakma sende penıse kadar bakmıssın masallah

0|0
    0|0
  • onu uyar

0|0
    0|0
  • Konuşabilirsin , eğer bunu istemezsen git ev sahibiyle , yetkili biriyle konuş.
    Ben yurtdışında yaşıyorum burada öyle bir şey olunca polise gidebiliyorsun orda da öyle mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bişey sorabilirmiyim sevgilim kıbrıs magosada öğrenci hem çalışıo hem okuo ikinci ünisi onun ben ona görede çevreme görede çok güzel bulunan bir bayanım ama orda beni aldatırmı diyede korkuyorum ona belli etmiorum aldatlcak bir ortam var mı

0|0
    0|0
  • Sacma hic inandırıcı değil.

0|0
    0|0
  • Boşver takma görmemezlikten gel

0|0
    0|0
    • sen hiç böyle birşeye denk geldin mi? normal mi evinde cam açıkken öyle gezmesi?

• Hayır denk gelmedim. Normal değil salaklik resmen

Yükleniyor...