Ev arkadaşımın odasında strapan buldum. Ne demek bu?

Arkadaşlar ev arkadaşımın odasından fönü almaya girdiğimde odasında belden bağlamalı strapan buldum. Garip tavırlı bir erkek arkadaşı da var. Acaba kız arkadaşım lez mi yoksa erkek arkadaşına karşı mı kullanıyor bunu?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sana karşı olan ilgisine de dikkat et, çünkü sağlıklı bir ruh haline sahip insan böyle aletleri almaz, bulundurmaz, arkadaşına kullanabiliyor olabilir ama sana uyarım kendine dikkat etmen, bu işin gidebileceği nokta en kötü şu olur, erkek arkadaşına karşı bu aleti kullanan ev arkadaşın sevgilisinin tavsiyesiyle seni ayartmaya çalışabilir, lezbiyenliğe davet edebilir, daha da kötüsü inceldiği yerden kopsun mantığıyla zaten genişlemiş olan görüşünü kullanarak erkek arkadaşıyla grup için seni ikna edebilir. Dikkatli ol derim, mümkünse ev arkadaşını fark ettirmeden değiştir, daha sağlıklı bir arkadaşla eve çık ya da yurda kaydol, yaşayacağın psikolojik bir travma (taciz, tecavüz sonrası) seni bir daha bir insana güvenmeyeye, kirlenmişlik hissine itip seni seven insana karşılık verememene kadar varabilir. Bir arkadaşını kaybetmemek için kendi ruh sağlığını ve geleceğini tehlikeye atma derim.

Saygılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• valla lezse dikkat et. Eğer diğer seçenekse arkadaşına bir kokulu krem hediye et belki anlar 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • çok tehlikeli şeyler bunlar, acaba ne fantaziler dönüyorda senin haberin yok :D

0|0
    0|0
  • Sirt üstü uyumalisin demek.

0|0
    0|0
  • weqeqweqwewq

0|0
    0|0
  • Demekki kullaniyor

0|0
    0|0
  • Herşey olabilir

0|0
    0|0
  • Sana karşi kullanabilir belki istemezmisin?

0|0
    0|0
  • sen evde ıken erkek arkadası kalıyormu evde

0|0
    0|0
  • :) karıştırma koy onu yerine :)

0|0
    0|0
  • Nerde eviniz bende geleyim heyecan üst safhada galiba

0|0
    0|0
  • bence kız arkadaşın biraz dominant ve erkeklere karşı değişik şeyleri seviyor

0|0
    0|0
  • benim üstümde kime ilgisi olduğunu anlayabiliriz kendimi feda edebilirim

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşı ona çaktıktan sonra oda ona çakıyor demekki asdasd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...