Sizce herşey için çok mu geç kaldım?

Size kısaca hayat hikayemden bahsedeceğim. Umarım okursunuz çünkü teselli olacak sozlerinize ihtiyacım var :( Ben liseyi ailemin yanında okudum. Hiç erkek arkadaşım olmadı sadece okuluyla ve dersleriyle ilgilenen bir kizdim. Lise sonun yazında en yakın arkadaşım bir erkekle tanıştırdı ve o günden sonra hayallerim hayatım kısacası herşeyim değişti. Herşey geriye geriye sardı hiç bir ilerleme kaydedemedim. Ailem öğrendi onunla sevgili olduğumu arkadaşım da onun hakkında bildiklerini bana demedi beni uyarmadi. Ve o kişi bir daha asla benim gibi birine sahip olamayacağını bildiği için beni kendisiyle evlenmeye mecbur bıraktı. Ailem onunla sevgili olduğumu öğrendiğinde herşey için çok geçti artık. Sonra evlendik tabi kaçarak. Sonra 5 ay evli kalıp ayrıldık. Kariyer hayatım 0 dı. Su an tekrar üniversite ye hazırlaniyorum. Yaşım 20 . Tip istiyorum ve zeki biriyim kapasitem var gerçekten. Ama sorun su ki ben üniversite de tıpı kazandığımda 23 yasında olcam ama sınıf arkadaşları m benden çok küçük olacak. Sizce sap gibi dururmuyum? Çok mu geç 23 yaşı uniye başlamak için? Üniversite bittgiin de 29 falan olcam çünkü

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 28 yaşında askere gidip 20 yaşındakilerle aynı ortamda olmaktan bin kat daha iyi bir durum. Kafana taktığın şeye bak :) Kimse orada senin yaşını falan kafaya takmaz hatta daha popiler olursun. Neyse popilerlik önemli değil. Sen derslerine konsantre ol okulunu bitir yeter.
    Çok zor durumda olan ve ne acılar çekmiş insanlar var. Onlarla kıyaslayınca biz şanslıyız esasında. Birde buradan bak olaylara.
    Sağlığın sıhhatin yerinde mi , kimseye muhtaç değil misin, kuru iftiraya falan uğramadıysan daha ne olsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tıp öyle kolay bir mertebe değil, yaşı düşüneceğine derslerine odaklan, kazandıktan sonra bunları dert edersin

0|0
    0|0
    • Çok klasik bir cevap bu? Sorumun yanıtı değil?

• Peki o halde, üniversite lise gibi değil yaşıt olmayan bir sürü insan var ve yaş mevzusu açılmıyor bile, eminim senden daha büyükler de olacaktır, yani dert etmene gerek yok 😉

Erkekler Ne Diyor 3

• Sınıfımızda 30-35 yaşında insanalar vardı. Okumanın yaşı yoktur. Yabancılıkta çekmezsin kesinlikle. Oku..

0|0
    0|0
  • Ben suni anlamadım yasin 20 tipi kazanan 23 olacak nasıl oluyor 3 basamak atiyon ve şu an hazirlaniyorsun

0|0
    0|0
  • değil hocam degğil merak etme bende erkek olarak böyle bir durumdan gectim sıkma canını...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sacmalama. Tabi ki de gec degil. Yasin az zaten. İnsanlar 40 yasinda neler neler yapiyo. Motive et kendini, hazirlan ve hayallerini gerceklestir)

0|0
    0|0
  • zor bir süreçten geçmişsin canım kendini toparla şöylemi böylemi kim neder ne konuşur bunların hiç birini kafana takma bir an evvel toparlan ve egitimini tamamla okumanın öğrenmenin yaşı yoktur

0|0
    0|0
  • Aksine daha olgun olursun. Üniversite hayatı değişiktir. Abuk subuk şeylerden etkilenmezsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Ben okul ortamında yasli durmaktan korkuyorum açıkçası :D

• Korkmana gerek yok ya. Kimse anlamıyo kimin kaç yaşında olduğunu vs. :D 25 yaşında durak 97li tanıdığım arkadaşlarım var :D Bende 20 yaşındayım 97lilerle okuyorum. Sorun etmiyorum :)

Yükleniyor...