Kızlar, Ona bunları yazdım ve saçma buldu? Saçma mı?

Ona bunları yazdım ve saçma buldu etkilenmediğini söyledi , yürüyen ruh gibiyim enerjim çekilmiş gibi , en basit en kısa tabiriyle hayatımda herşey ters gidiyor ve ona tutunmak istedim , olmadı...

ben sana yazdıkça kanımdaki stres nefes olup uçucak havaya arınmama izin ver

bugüne kadar sana birikenlerden bir kısmını okumanı istiyorum

17.11.2015 12:10
Nora Levi31.10.2015 günaydın nora. rüyalarıma detay katıp yüzümün pürüzsüzlüğünü kızdırıyorsun. yorgun uyanıyorum, beynimizin odak noktasını sırma dişli bir tavşan kemiriyor, sağlıklı gülüşemiyoruz. yapma nora merhamet et.

6.10.2015 Nora beni duyuyo musun? senin olmayisinla gelen zayiflik beni seytanlara sevk ediyor. saat 04:23 korkuyorum

8.10.2015 günaydın nora. sabah soğuğunun yüzümü çizdiği şu günde uyanmakla uyanmamak arasında kararsız kaldım, mecburiyetlerim tuttu elimdende doğruldum düzeldim. biliyor musun nora beni farketmen için ne yapacağımı bilmiyorum. 04:39'da rüyadan sıçrayıp da silkindim korkuttun beni bende kafeste ki kuşlarımı. özür dilemelisin nora. hemen !

17.11.2015 günaydın nora servise yürürken sigaramın dumanı yükseldi zihnim bulandı ve dedim ki ; bedenimiz zihnimiz fikirlerimiz köpekleşti , ruhumuz kurt kalsın.

17.11.2015 12:11
Nora Levisenin adın nora neden dersen gizli kaldın bende hep aklımla kalbimi kodlayıp nora kişiliğini oluşturdum deli değilim sadece çaresizim

oku ve gülümse çünkü insanlar kendisi için yazılmış bir satır şiir bile olsa gülümser

Güncellemeler:
durgunlaşıp bir köşeye çekildiğinde o kocaman gökyüzü sana dar geliyor mu? Tanrının insanla savaşı mı yoruyor seni , yoksa senin insanlarla olan savaşı mı? eksiklik hissediyorsun kaybettiklerinin eksikliğini.

sana ulaşamamayı tarif edebilir miyim sana?
biraz anlatayım belki hissedersin
elinden şekeri alınmış küçük kız çocuğunun feryadı gibi , ya da istanbulu bir gün görüp ölmek gibi , ebedi yalnızlığa mahkum olmak gibi , boşa yaşamak gibi
kuşkular birer birer evrim geçirip çürük kalpli siyah kedilere dönüştü bu sabah
iliklerine kadar kemirdi kalbimi de sen noktasına dokunamadı
güneş bugün de senin hatrına doğdu nazlı nazlı
şükürler olsun
akşam ezanı okunduğunda eve gitmek istemeyen çocuklar gibi yazasım var sana onları annesi çağırır , beni gururum durmak bilmeksizin uçan aptal bir kuş gibi dökülmek istiyor sözcükler kanatlarımdan

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Adına yazılan her kelime anlam taşır, saçma olamaz.

0|0
    0|0
    • adına yazdığım her kelimeyi yüzüme vurdu

• konuya tek yorum yapan sensin öncelikle teşekkür ederim kendime haksızlık konusuna gelince en büyük kötülüğü kendime yaptım farkındayım.

• Umarım bundan sonra aynı şeyleri yaşamazsın, her şey düzelir.

Yükleniyor...