Erkeklerin genel bir taktigimi bu yoksa gerçekten öyle mi?

Hangi erkekle yazissam çok sevimli ve tatli oldugumu söylüyor konuşma tarzimin. Yuz yuze olmaya gerek yok brdan yazisiyoruz diyelim. Ya sen çok sevimlisin diyolar. Sincap gibi hissediyorum kendimi artik azcikta başka bsy desinler. Gerçekten sevimli oldugum icin mi yoksa genel bir taktik mi baylar?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• yuzde 98 i taktik seni elde etmek icin bole seyler diyolar :D kanma derim bir erkek olarak :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pohpohlanma bekleyen minnak bir zavallı daha

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yavrummm daşşş gibisin, yerim :) ahahaha

0|0
    1|0
  • Gerçekten sevimli olduğun için olabilir tabisi

0|0
    0|0
  • diğer gizliler gibisin işte

0|0
    0|0
  • Bunu anlamak için sevimsiz ol biraz bakalım aynı şeyleri duyacak mısın? Taktikse anlarsın zaten o zaman :D

0|0
    0|0
  • yani seni görmeden ne diyebilirizki? hepsinde aynı etkiyi yaratıyorsan hepsi sevimlisin diyordur. seksi demelerini istiyorsan iyi haber! her seksi kadın sevimli değildir ama her sevimli kadın aynı zamanda seksidir ;)

0|0
    0|0
    • Peki seksilik mi önde sevimlilik mi sana göre

• e dedimya. sadece seksi olsaydı istesen bile sevimli olamazdın. sevimliysen canın istediğinde çok seksi olabilirsin ;)

• Sen var yaa sen harikasın , süpersin yaaa. Canını yediğim hele yaa , yılda bir gibisin. Kafama düşen yıldırım gibisin sen , seni görünce kendimi kaybediyorum. Kalbim motor gibi atıyor , ellerim terliyor. Nutellam benim yaaa , fındık şurubum benim , sodyum karbonatım benim. Sakkaroz şurubu kılıklım ^_^

0|0
    0|0
  • Genel taktik savunma atağa geçme prosedürleri kısaca giderim yoksa bile öyle davranırlar nefes alsın yeter:mod on

0|0
    0|0
  • Paragrafin ozeti" kendimi sincap gibi hissediyorum"
    Burdan yazarin gercekten sevimli bir kiz oldugunu anliyoruz

0|0
    0|0
  • Cok iticisin

0|0
    0|0
  • Sevimli kız daha çok sevilir

0|0
    0|0
  • ne güzel işte bu izlenimi vermek zor aslında :)

0|0
    0|0
    • Öyle bir görünüm sergiliyolar ki bu sefer çocuklarıymisim gibi hissediyorum. Yerim seni bilmem ne. Agu bugu yapmadiklari kaldı

• o kadar tatlısın yani :D

• tabi ki en güzel kelimeler kızlara söylenir :) siz taktik diyin :)

0|0
    0|0
  • Getirin yastıkları düşerken canı acımasın ne de olsa istediği ilgiyi göremeyecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...