Ayda 800TL karşılığı, kocanızın yatalak annesine bakar mısınız?

Merhaba Arkadaşlar,
Kocanız ayda 800TL teklif etse, yatalak annesine bakar mısınız?

Erkeklere görüşü açık bırakıyorum. Onların da böyle bir durumda, eşlerine bu teklifi yapıp yapmayacağını merak ediyorum.

Erkekler sizde eşiniz çalışmasa, ayda 800TL karşılığı annenize bakmasını teklif eder misiniz?

• Evet, bakarım. Teklif ederim.
    50% (10)52% (15)51% (25)Oy Ver
  • Hayır, bakmam. Teklif de etmem.
    50% (10)48% (14)49% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kocası, karısına para mi teklif ediyor bunun için.. Bu çok saçma olur.. Şahsen, eşimi böyle bir durumda bırakmak istemem.. annemi de o durumda bırakmak istemem.. Hemşire gibi bir bakıcı tutarın o parayla.. Yatalak insana bakmak çok ayrı bir uzmanlık ister.. Ve gelin kaynaşmayı bu durumda birbirine mahkum etmek yanlış olur..

0|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet, bakarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ibretliksiniz

0|1
    1|0
  • Bir kere o 800 tl değil 831 tl :) Aile ve sosyal Politikalaqr Bakanlığı evde bakım parası veriyor. yaşlı bir insana eğer parası için bakacaksan hiç bakma. Allah rızası için bakacaksan eyv.

0|0
    1|0
  • Para nedir kuzum , insanlık değerleri nerede kalır..

0|1
    1|0
  • hayır neden para teklif edeyim ki karıma anneme bakıcılık etsin diye? Anama bakmajk için para istiyorsa zaten defolsun gitsin lazım değil öyle biri. Akıl alır gibi değil bu da soru mu şimdi

0|0
    0|0
  • Teklif etmeme gerek yok bakmak zorunda

0|0
    1|0
  • Bu soruyu soranlar ileride hep yatalak kalma adayları. Eeee etme bulma dünyası.

0|0
    1|0
  • yani kayın valıden binevi annen yuh sana yuuuuhh

0|0
    1|0
  • Karım diyeceğim insan bunu para karşılığı kabul ederse vay halimize o zaman bana da para karşılığı bakar bu. Para yoksa vurur tekmeyi

0|0
    0|0
  • Ben Karımın annesine bedava bakarım

1|0
    0|0
  • Böyle bişey ıcın eşime para teklif etmem onun yerıne hemşire tutarım yaşlı ve yatalak hasta bakımı ayrı uzmanlık gerektırır

0|0
    0|0
  • Mantık evliliği (Temsili değil)

0|0
    0|0
  • Para teklif etmek mi?
    Zaten benim param onun parası, asla öyle bir teklifte bulunamam.

0|0
    0|0
  • şu an herkes bakiyo ama lafta 😀

0|0
    0|0
  • Karı koca yani ne parası

0|0
    0|0
  • O 800tl yi tek mi harcayacaksin merak ettim

0|0
    0|0
  • Bakarim, para da istemem

0|0
    0|0
  • Ne parasiya boyle bir durumda para soz konusu olmaz

0|0
    0|0
  • yapaccagın anketin ammına koyyam

0|0
    0|0
  • Bakmakla Yükümlü Degillsin Ama İnsanlık İçin Bkabilirsin şu an Evli Oldugun Adamı Dogurmuş

0|0
    0|0
  • Bu nasil kari koca parayla mi bakiyosunuz yaziklar olsun

0|0
    0|0
  • Ticket ve full akbil iste kesinlikle

0|0
    0|0
  • seninde annene bakarlar paraya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• insan eşinin annesine parayla bakmaz ki... valla eşimin annesi de benim annem de başımın tacı, Allah bakıma muhtaç etmesin ama öyle bir durumda seve seve bakarım. benim bir sıkıntım olsa ikisinin kapısını çalıyorum çünkü hiç düşünmeden..

0|0
    1|0
  • bunun icin para mı almak lazım. vicdan satın alınan bisey değildir

0|1
    1|0
  • Çalışmıyorsam bakarım, para teklifi çok saçma olmuş..
    Gün gelecek bende, sende herkeste yaşlanacak ve belki o yaşa gelmeden yatalak olacağız kimbilir... o kişi senin annen de olabilirdi, o zamanda mı para ile bakacaktın?

0|0
    1|0
  • Parasız bakarim

0|1
    1|0
  • Bakarım tabiki ama parasız.. sonuçta senin annenin de başına böyle bişey gelebilir herseyi düşün bugün sağlıklıyız ama yarın ne olur bilinmezzz

0|1
    1|0
  • Eşimin annesine parayla bakmak saçmalık... Allah o duruma düşürmesin bakarım tabi ki ama para olmadan çünkü eşimin annesi benim annemdir.

0|0
    0|0
  • parasızda bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • O nasıl bir karı- koca ilişkisi öyle :/

0|0
    0|0
  • Parayı alabilen insana başka gözle bakarım ben. Bana ters şeyler. Her türlü bakarım ne rahatsızlığı olursa olsun. Yaşlıların çocukların başımın üstünde yerleri vardır nimettirler değerleri bilinmesi gerek.

0|0
    0|0
  • para vermesini istmem vermek ıstesede almam gelsın buyursun ben benım evımde bakarım emeklı maası ya da vs bı gelırı olursa da onun kendı ıhtıyaclarını karsılarım

0|0
    0|0
  • Para vermesede bakarım aşık olduğum adamı doğurdu sonuçta

0|0
    0|0
  • bakarım ama parayla degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...