Erkekleri anlamıyorum?

unıversıteye bu sene başladım. bir iki hafta sonra bir erkek arkadasla tanıstık muhabbet falan sonra laf arasında svgilim olup olmadığını sordu bende var dedim ve ondan bahsettim ve bunu söylemeden önce gercekten bir kızın normal bir erkek arkadası olabileceğini umuyordum. whatsaptan konusurken seni yemekhanede kesiyodum dedi bunu sakayla karışık söylediğini biliyorum. sevgilim oldugunu ögrendikten sonra yazmadı. baska bir kaç kızla sohbet ederken gördüm. onu görünce yuzumu ceviriyorum. beni arkadaslarından da cıkarmıs. sizce ne yapmalıyım. nasıl davranmalıyım. onun şu an benle ilgili ne düşünüyor olabilir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşın olduğu için onun için ilgi dışısın sende onu ilgi dışı bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevgilin olduğunu öğrenmiş ve her delikanlının yaptıgını yapmış seninle irtibatı koparmış. Seninle ilgili bişey düşündüğünü sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Seninle sevgili olmak istiyordu ama sevgilisi olanla konuşmaz erkekler genellikle.

0|0
    0|0
  • Belliki aklın onda kalmış , ama yani çocukda yatutarsa misali kızlarla konuşuyo , en iyisi hiç takma sen ondan sana hayır gelmez. 🙃

0|0
    0|0
  • akışına bırak , hayal kırıklığına uğradı. Ona zaman ver , düzelecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...