Allah rızası için bakın bi?

Ben çok küçükken babam beni babanneme vermiş bakması için o gün bugun babannem ile dedem büyüttüler beni.. 19 yasındayım ve su ana kadar ailemle gercek bir bagım iletişimim olmadı.. Bu hafta babannem umreye gitti beni ise babamlara bıraktı ama ne annem ne babam benimle konuşmuyor ne yemek yiyebiliyorum nede dogru düzgün uyuyabiliyorum üni sınavına giricem cok güzel calısıyordum ama geldim buraya kendi evim dimi hersey allak bullak oldu napacagımı sasırdım daha babannemin gelmesi 7 8 gün var. Halamlar var amcamlar ama onlarda kal anan babandır sabret diyorlar.. Cok zor durumdayım sizce ne yapmalıyım.. bir duanızı alırım lütfen.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• O nasıl bir Aile yaa. Evlat nasıl uzak tutulur ki..

Allah yardımcınız olsun ve dilerim kendi ayaklarınız üzerinde durduğunuz o zamanda elinize bakarlar. İşte o zaman hesap sorarsınız. Kimsenin yarını belli değil çünkü.

Selametle

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun. Ama ben yinede onlar kapımı çaldığında acarım bu kadar gaddar olamamki

• Teşekkür ederim Allah razı olsun. İnş. Sınavı kazanırım gerçi calısamıyorum artık kafam cok karıştı. bildiklerimi dahi unutmak uzereyim sevilmeyen evlat damgası var üzerimde bunu tasımak zor. Beni babanneme veren kendilerini ama sen tercihini yaptın diyorlar resmen cıldırtmaya calısıyorum ama sabır etcem

• Sabir et elbet onlarda anlayacaklar

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardimcin olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sabırlı ol, allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • yav ne yalanlarla bizleri kandirmayam i calisiyonuz

0|0
    0|0
  • Can Cidde'n çok kotu Allah kimseye vermesin ilginç bir ailen varmış bence git Bannenen filin evine tek kal daha iyi

0|0
    0|0
  • ilginç ya annen beban yanında ama mutsuzsun

0|0
    0|0
  • Durma Yanlarında onların baska yok mu gideceğin yer

0|0
    0|0
    • Amcam ve halam var ama onlar kal sabret diyorlar

• Kuzenim geldi dün akşam yanıma hiç vakit geçmiyor çünkü, ben yokmuşum gibi yaşıyorlar ne yemek ye diyen var nede nasılsın iiyimsin diyen. Ben bişey sorduğumda bile Üç dört tekrar ediyorum öyle cevap alıyorum.. Diyorum halama demezmiyim ama o kapıdan bıdha cıkarsan baban seni asla eve almaz Bidahada yüzüne bakmaz dedi.. Napıcamı sasırdım vallahi

• Bakmasın ya boyle baba mi olur
      Gel evlenek kız :)
      Bosversene boyle aileyi
      Seni kovmuşlar bunca zaman bakmamışlar bide afra tafra mi yapıyorlar

• Allah yardimcin olsun. Neden birakmislar ki seni

0|0
    0|0
    • Amin Allah razı olsun.. Annem evlendiğinde cok küçükmüş baakmamış bana ondan babamda babanneme bak büyüt demiş ama şimdide sanki kendileri vermemişte babannem beni zorla almış gibi sen bizim yanımızda kalmadın babanneni seçtin diye bana resmen zulüm ediyorlar

• Otur konus onlarla

• Konuşmuyorlar benimle babama dün akşam üç kere nasılsın dedim anca cevap verdi.. Beni insan yerine koyup muhatap olan yokki

• allah yardımcınız olsun, şüphesiz ki her şey Allahın imtihanıdır bunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayınız.

0|0
    0|0
  • babaannein evine gitsen yollamazlar mı hem tek başına olacaksın daha iyi toplarsın kafanı

0|0
    0|0
    • Babannemin evi memlekette nasıl gideyim

• Haklısın fikrini söyledigin için sagol o zman

• :) sen ne yaparsan yap bu senin doğrun çevrendikere kulağını kapatman gerek bazen

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun da neden vermişler seni?

0|0
    0|0
    • Annem evlendiğinde cok küçükmüş baakmamış bana

• Dua et bana olurmu

• 19 yasindasin yavru kedi gibi sevgi ilgi beklemeyi bırak büyü biraz !

0|0
    0|0
    • Bunada saygı duyarım fakt ben ne sevgi ne ilgi bekliyorum şu ana kadar bu insanların ilgisi sevgisi ile büyümedim yalnız insan en azından konusur sohbet eder nasılsın der dimi

• Demiyorlarsa bekleme ! Kendine bir iyilik yap ve beklenti icinde olma canim benim

Üzülen sen olacaksin anan baban hayattayken bir evi varken seni bırakmış zaten daha neyin hatir sormasini bekliyorsun? Sen derslerine odaklan baska hiçbirşey düşünme

• Öyle yapmaya çalışıyorum ama o kadar zorki çünkü her dk istenmedigimi görüyorum devamlı arkamdan homurdanıp duruyorlar.. Ne olursunuz dua edin sınavımı kazanayım nasip etsin Rabbim bana..

Yükleniyor...