En iyi arkadaşınızla nasıl tanıştınız?

Benim hiç arkadaşım falan yok sesiz biriyim siz nasıl tanıştınız?

0|0
23|31

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk yuvasına gittiğim zaman... Aradan bir kaç ay geçmişti iki kişi ile tanıştım iki kardeş biri kız diğeri erkek onlarla sürekli oyunlar oynardık hep birlikte olurduk zamanımızın çoğu birlikte olurdu daha bende onlara kardeş olmuştum onlar beni çok seviyordu bende onları çok seviyordum... güzel zamanım oldu onlarla aile olmuştuk resmen ama sonra bir gün okula giderken yolda bakıcı annelerimiz bizi okula götürürken hızlı bir araba gelip aramıza daldı iki arkadaşımı da aldı benden o gün bu gündür çevremde kimsem sevdiğim sevince insanları bırakır insanlar seni en iyi dostluklar bile bitiyor aniden ondan en iyi arkadaş olmasın kimse

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• en yakın arkadaşım, eşim. onunla da üniversitede amfide tanıştık. arka sırada oturuyordu, biraz hoşbeş ettik. ertesi gün yan yana oturup epeyce sohbet ettik, arkadaş olduk.

başka bir arkadaşımla, yine üniversitede şu an görüşmediğim birinin vasıtasıyla tanıştık. hem eşim hem o arkadaşımla 20 yıldır arkadaşız.

başka bir arkadaşımla internetten tanıştık, dişi kedisi vardı, benim de erkek kedim vardı, çiftleştirmek amacıyla tanıştık. zaman içinde tesadüfler bizi karşılaştırdı, arkadaşlığımız kök saldı.

başka bir arkadaşımla çocukların okulu vasıtasıyla tanıştık. onunla daha yeniyiz, zamanı var ama hislerime göre iyi bir arkadaşlık kurabilirim.

meslekten arkadaşlarım var ama yakın değilim. meslektaşlarımın egosu oldukça yüksek. içlerinde kafamın sardıkları çok az.

öyle işte. biraz şans ver insanlara. biraz aç kendini. tamamen kapatırsan insanlar seni nasıl tanısın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Kapı komşumuzdu küçükken.. İlgi alanlarımız arasında hiçbir benzerlik olmamasına rağmen çok iyi anlaşıyorduk. Hala da anlaşırız..

0|0
    0|0
  • Genelde mahallede top oynarken veya okuldan tanıştım en iyi arkadaşlarımla. Bu arada profil resminiz güzelmiş, benim gibi kalp koymuşsunuz :)

0|0
    0|0
  • Kavgada :)

0|0
    0|0
  • Baya kucukken top peşinde iken ya da parktadir

0|0
    0|0
  • Öyle bir arkadasım yok kanks

0|0
    0|0
  • İlkokulda aynı sınıfa düştük, öyle tanışmamız oldu.

0|0
    0|0
  • 100 yıl sonra erkek soyu tükenecekmiş.

0|0
    0|1
  • İsyerine geldi staja , işe aldırdım.

0|0
    0|1
  • En yakın arkadaşımla buradan bir soruyla tanıştım 😀😀😀

0|0
    0|0
  • işerken tanıstım

0|0
    0|0
  • tanıştıklarımın hepsini kaybettimmm

1|0
    0|1
  • Lisede

0|0
    0|1
  • En iyi arkadaşımla ben mühendisliğe giriş dersinde tanıştım adı Berker çok iyi insan ondan iyisi dünyada yok

0|0
    0|0
  • kendımı tanıdığımda yanımdaydı !!!

0|0
    0|1
  • kader di aynı yerde aynı mahallede aynı hayalle büyüdük ama insanları farklıydı :)

0|0
    0|1
  • Yanımda oturuyodu tanıştık :D

0|0
    0|0
  • Benim arkadasim cok hepisi ayni iyi diye bir ozelik yok.

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşım kuzenim doğduğumdan beri arkadaşız :)

0|0
    0|0
  • Orman yangınında..

0|0
    0|0
  • 3 tane var, lisede tanıştık

0|0
    0|1
  • sevişerek

0|0
    0|0
  • uyurken :)

0|0
    0|1
  • lisede tanışmıştık

0|0
    0|1
  • okuldaa :) gel arkadaş olalm istersen?

0|0
    0|1
  • Kavgayla

0|0
    0|0
  • En iyisinin...

0|0
    0|0
  • Hiç arkadaşım olmadı benim de sessiz ve soğuk biri olduğum için.

0|0
    0|0
  • eski dostlardan kimse kalmadı. eskiden mahşerin dört atlısı gibiydik. mahsun ibo özcan alişan.

0|0
    0|0
  • Benim de yok utangac oldugum icin kaybediyom bnde.

0|0
    0|0
  • benimde yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• 5 yaşımda annemle birlikte kuaföre gidince tanışmıştım. Kuaförün sahibinin kız kardeşiydi. Ve ilkokul ortaokul beraber okuduk ve 5 yaşından beri birbirimizin en iyi arkadaşıyız. :)

0|0
    0|0
  • Universitede)) beraber yaptigimiz isler yakinlastirdi sonra da cok yakin olduk. İslere borcluyuz yani))

0|0
    0|0
  • İkimizin de hiç haz etmediği bir ortak arkadaşımız tanıştırdı. Sonra onunla görüşmeyi kestik.😀 Çok muhabbetini yaptık hatta, demek hayatımıza giriş amacı bizi bir araya getirmekmiş diye.

0|0
    0|1
  • dövecektim mal mal ortalıkta dolanıyodu sonra kanka olduk anasını satim

0|0
    0|0
  • Liseden arkadaşım. Ilk goruste bu kiz benim en iyi arkadasim olacak yapisik ikiz gibi devam edicez dememistim 😄

0|0
    0|0
  • Ben okulda ve dershane de. :)

0|0
    0|0
  • Ben arkadaşımın kolunu kırma öyküsünü anlatıyordum o da güldü bende güldüm o anda tanıştık

0|0
    0|0
  • Lisede tanıştım dikkatini çekmişim gelip sohbet etmişti o gün bugündür en yakınım

0|0
    0|0
  • Ilkokulda.. ortaokul, lise, univ. De de ayni siniftaydik..

0|0
    0|0
  • Çocuk parkında kumun içinde oynarken tanıştık.
    6 yaşından beri ayrılmadık :)

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç hatırlamıyorum ki :) Çocukluk arkadaşıyız Deniz'le :D

0|0
    0|0
  • Okuldaaa

0|0
    0|0
  • sanırım en iyi arkadaşım kalmadı..

0|0
    0|0
  • Kavga ederek tanıştık. Baya ekşınlıydı..

0|0
    0|0
  • Sınıfta en uyuz kaptıgm insandı. Oda benden nefret ediyormuş. Ama büyük kankiliklerde nefretle başlarmış 😄😄 bizde anlayamadık ama kardes gibi olduk 😄

0|0
    0|1
  • dersane..

0|0
    0|0
  • Doğduğumdan beri tanıyorum, annelerimiz arkadaş

0|0
    0|0
  • Elektrik süpürgesi isterken tanıştım :)

0|0
    0|0
  • Küçüklükten tanışıyorduk en iyi arkadaş olduk.

0|0
    0|1
  • Ünivetsitede.

0|0
    0|1
  • Okulun ilk günü bahçede duruyordu bizim sınıfta olduğunu öğrendim. Gittim yanına tanıştım.

0|0
    0|0
  • Kuzenimin düğününde tanıstık. :D kapıdan ıcerı gırıyolardı işte dedım bu kız benım kankam olucak o gün bu gündürde hep en iyi arkadasız bu bir elektrık cıdden kafaların uyuşması önemli biz oyleyız arkadasımla

0|0
    0|0
Yükleniyor...