Yeni yılı kutlayacak mısınız?

Yeni yılı kutlayacak mısınız? Yoksa aman günah ben kutlamam, ne gerek var diyenlerden misiniz?

Yeni yılı kutlayacak mısınız?

" Yeni yılın getireceği güzelliklere inanmak gerek inanmak içinde güzelliklere koşmak gerek."

Haa, bu arada Günaydınlar.

0|0
21|53

En İyi Erkek Görüşü

• Kutlarız belki :D ocak ayını seviyorum ya sırf bu yüzden iple çekiyorum. :))

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler,

İple çekmenin sebebi, 20 ocak askerlik için nerere düştüğüm belli olucak.
      25 ocakta doğum günüm. :)

• Hayırlısı olsun hakkında :)

Erkekler Ne Diyor 52

• tabııkı... yenı umutlar yenı hayaller ve yenilenmek adına kutlayacağım.. ama sazlı sozlu eglencelı degılde yıyıp ıcerek sanırım:) noel kutlamıyoruz yenı yılı kutluyoruz buyuk dın alımlerı çıkıp laf etmesinler o cam ağacını sokarım bı taraflarına yoksa..

1|0
    0|0
    • İşte bu :) yeni yıl geldi diye sevinmek kötü birsey değil ki :/
      Abartiyorlar

• turk mılletı ıste.. kantarının topuzu yok.. ya heroocu olacaksın ya merrocuuu..

• Günah neden kutlayayım ki

bir dakika ya ben zaten direk gidenlerdenim bunu da yapsam bişi omaz :)

şaka bir yana bir arkadaşımın yanında olacağım en fazla yeni yıl mutluluk getirsin derim tombala da çinko yapmaya çalışırım :)

1|1
    0|0
  • Düşüncelerimi söylediğimde anlaşılabileceğimi sanmıyorum;o açıdan iyi eğlenceler kutlayanlara..

2|0
    0|0
  • Ben daha bugun doğum günüm olduğunu googleye girerken Doğum günün kutlu olsun yazıyordu oradan öğrendim. Onu kutlamayı geçtim yılbaşını hayli hayli kutlamam :D

1|0
    0|0
  • Evet. Şöyle mümkünse kimsenin olmadiği serin gecenin ortasinda sessiz uzak bir yerden kendi kafami dinleyerek jackimi içip içinede iki buz atacağim. Havaii fişeklerin görüntüsü olsun sesini ben kisarim.

1|0
    0|0
  • Kutlayacam tabi ne alakası var. Günahsada günahı bana.

1|0
    0|0
  • Dusuncelerimi soylesem duygu somurusu olarak gorursun belki neyse bosver sen yilbasini kutlarken disarda savasta olen cocuklar insanlar varken vicdanin rahat ise kutla !

1|0
    0|0
    • Evde oturunca da vidanim rahat değil yapacak birşey yok ve bunun konuyla alakası da yok

Diğer ülkelerde de savaş var ve elim uzanmaz anlayacağın.

• Evde oturunca da vidanim rahat değil yapacak birşey yok ve bunun konuyla alakası da yok

Diğer ülkelerde de savaş var ve elim uzanmaz anlayacağın. Bu yazdiginiz yoruma verecegim cevap tavsiye ettigim filmdir izlerseniz gorusunuzu paylasirsiniz. Mutlu sabajlar.

• Teşekkür ederim iyi sabahlar

• Bir şişe Whisky alıp sokakta kutlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • beraber mi?

1|0
    0|0
  • yani kutlamak diye bir şey yok. Sadece dünya güneşin etrafında bir tur attı diye 1 ocakta bir tatil var, bizde ertesi gün tatil diye arkadaşlarla eğleniyoruz. Yoksa kutlama falan yok yani :D

0|0
    0|0
  • Kötü bir sene geçirdim..
    Alkol kullanmadan arkadaşlarla eğlenmeye gideceğim ya da yurtdışı bir tatil... hala karar veremedim...
    Alkol kullanmıyorum zaten kullandığım dönemde de Perşembe geceleri kullanmazdım zaten..

0|0
    0|0
  • Siz girin ben yarın girerim ;)

0|0
    0|0
  • Kutlamayacağım.

0|0
    0|0
  • fırsat olursa inşallah

0|0
    0|0
  • hağyır kanks

0|0
    0|0
  • Evde ptt yapmayı düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Diğer günlerden farkı yok, kutlamam.

0|0
    0|0
  • kutlamıyacam

0|0
    0|0
  • Alkolü şimdiden depoladim kutlucam ben

0|0
    0|0
  • 1 gün sonra kutluyorum her yıl bende :D

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi kutlayacağım.

0|0
    0|0
  • Kutlamak iaterizde elimize gecmez 😀

0|0
    0|0
  • Yılbaşından once :Olum yeni yılda akacağız ya o gün kopacağız
    Yılbaşı gecesi : Anne bak havai fişek

0|0
    0|0
  • İsim olmaz

0|0
    0|0
  • yeni yılı kutlarım ama ortam yok beni de çağırın

0|0
    0|0
  • Hayır kutlamam (:

0|0
    0|0
  • Bakalım duruma göre

0|0
    0|0
  • Kutlamicam :)

0|0
    0|0
  • isteğim enerjim hevesim yok

0|0
    0|0
  • Hayır sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 21

• Kutlamak derken Hz. İsa'yı değil ailemle ve amcamlarla yeni yıla girişimizi kutlayacağız. Kendi çapımızda eğleneceğiz işte. Bunda günah olan ne var ki. :/

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum asiyeee :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla birlikte abanta gidicek gibiyiz :) Ama hep tatil fırsatından dolayı özellikle onun için gitmiyoruz

0|0
    0|0
  • günahın da değilim sadece eskisi gibi bir heyecanı kalmadı bende

0|0
    0|0
  • Kutlicam tabi ki :))

0|0
    0|0
  • eve bisiler yapcaz iste

0|0
    0|0
  • Kutliciim

0|0
    0|0
  • Bir yılı geride bırakıp yeni bir yıla başlıyoruz milyonlarca kişinin aynı anda beklediği bir saat var tabiki bizde kutlarız ben bir sakinca gormuyorum kutlayanlara yeni yıl ise bize de öyle özel bir gün

0|0
    0|0
  • Yeni yılı kutlamak islamiyette yoktur. bu hristiyanların bayramıdır. Peygamberimiz Hz. Muhammed s. a "kim bir kavme benzerse o da onlardandır." demiştir. Allah korusun dinden bile çıkabiliriz. Elhamdülillah hiç kutlamadım Rabbim izin verdiği sürece de kutlamam. :)

1|0
    0|0
    • Dinden mi çıkmış oluyoruz kutlayınca :/

• Ama sonuçta yeni yıla girdiğin için kutluyosun. haticeye değil neticeye bak :)))

• Hatice iyiydi ya :D

• Hayir kutlamicam.

0|1
    0|0
  • elbette hem de hunharca :P

0|0
    0|0
  • En fazla Nişantaşına çıkarım arkadaslarla 😄 Guzel oluyor orada yılbaşı kutlamasi 😄😄

0|0
    0|0
  • Ben evde parti vericem. Sabaha kafa kızlarla çekirdek çitlicez. 😂😂

0|0
    0|0
  • Kutlamıcammm

0|0
    0|0
  • kutlamıyoruz

0|0
    0|0
  • Kutlamam

0|0
    0|0
  • Kutlayacam

0|0
    0|0
  • kutlamıcam

0|0
    0|0
  • Hay Allahim su sondaki videoya koptum 😂 evde kutlamaca oluyor daha hic disari cikmadim 😁

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ya boş işler.

0|1
    0|0
  • Evet ders çalışarak kutlayacağım 😢😪

0|0
    0|0
Yükleniyor...