Anlam Veremediğim Değişim?

Merhabalar, Lisede ve ilkokulda çok popüler bir çocuktum tembel ama zeki denen rahat ve cool olduğu söylenen tiplerdendim çevrem çok genişti ta ki üniversiteye kadar üniversite için il değiştirince çevrem tamamen bitti diyebilirim eski halimden eser yok hazırlıkta gene takılıyordum yurtt kalmamında etkisiyle gene bir çevrem vardı ama bu sene tek başıma eve çıktım ve hayatımda ilk kez bu kadar yalnızım kız arkadaşımda en son lise sonda oldu üniversiteye kadar hep kızlar bana yazdığından ya da insanlar benimle arkadaş olmaya çalıştığından sorun olmuyordu ama çevrem bitince farkettim ki nasıl yeni bir çevre edinirim bilmiyorum üniversitede de okula gidersem sadece insan görüyorum insanların peşinden koşamadığım için kimsede benim peşimden koşmuyor ve bu nedenle bir aktivite yaptığım bir arkadaş grubum bile yok. insanlar konuştuğumuzda muhabbetimin çok iyi olduğunu söylerler ama kalıcı ve aranacak bir arkadaşlık seviyesine geçiremiyorum hiç bir ilişkimi yani arkadaşlık manasında söylüyorum. biraz uzun oldu ama öyle işte. sizce ne yapmalıyım gerçekten tavsiyelere ve görüşlere ihtiyacım var

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilk olarak afallaman normaldir zamanla olur birde çok arkadaşım olucağına bikaç kaliteli arkdaşın olsun yeterli

0|0
    0|0
    • ya işte bende öyle diyorumda hayatımda ilk defa bu kadar yalnız kalıyorum ve 20 yaşındayım sadece zor ve değişik geldi hayat enerjim düştü resmen ve bunu yakın arkadaşlarım bile söylüyor bir şeyler yapmam lazım ama yapmam gerekenin ne olduğunu bilmiyorum hayatımda bir değişikliğe ihtiyacım var gibi

• teşekkür ederim gerçekten biraz rahatladım ne biliyim yeniyim bu duygulara depresyona felan girdiğimi düşünüyorum özellikle 2-3 gündür

• 2-3 günde depresyona girilmez bu uzun süre devam ederse anlarsın ki sporda yapan birisin okul hayatın var okadar da asosyal biri olmadığın belli ilk başlardaki lise hayatında ki kadar ilgi görememek böyle yapmıştır seni zaman ver kendine yoluna girer

• dışlandın mı genel olarak

0|0
    0|0
    • hayır dışlanmadım, eski arkadaşlarımın sayısını çok aza indirdim sadece kaliteli insan olarak gördüklerimle iletişim halindeyim hala görüşüyorumda onlarla ama başka şehirde olduğumdan sık sık görüşemiyorum. sorunum burada tanıştığım insanlarla kaliteli ilişki kuramıyorum yoksa muhabbet halindeyim gün içinde sürekli çok uzattım cevabıda :) yani dışlanmadım ben azalttım o insan sayısını çünkü çok fazla gereksiz insan tanıyorum

• olur zamanla merak etme

• teşekkür ederim görüşün için :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...