Akp ye Laf Atan Nankörler Gelin?

Ula niye bu insanlar bu kadar nankördur da. Ula siz Akpden önce iphone kullanabiliyomuydunuz ha? Akp yokken 3310 bile zor alıyodu insanlar ama şimdi herkesin elinde iphone, samsung galaxy malazki hepsi var bu kadar nankör olurmu insan ya internete artık telefondan bile giriyonuz. Hala daha muhalif olan var mı bu kadar kafası yok nankör gözleri kör bu muhaliflerin ha yanlısmıyım uşaklar?

0|0
10|31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 80 yıllık Cumhuriyetin yaptığı borcun misli mislini yapmışsınız ülke ekonomisi ve insanların kendi ekonomosi faiz borç batağı içinde, Ülkeye onca yıldır tek fabrika kurulmamış tam tersine özelleştirilmiş herşey her toprak karış karış satılmış işsizlik her zamankinden daha fazla duble yollar havaalanları bunlar iş sağlamıyor fabrika açında görelim. hani senin ağır sanayin hani nerde teknolojik gelişimin :) tablet dağıtarak teknolojide geliştiğini sanan mantar zihniyetliler sizi gidi sizi :D batıl her zaman yıkılmaya mahkumdur. ampülün söndüğünü kuvveti değil hakkı üstün tutanların yöneteceği bir ülkede görüşmek üzere hadi selametle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Iyide senin amacinneki. kim neyi seviyosa kimi sevmiyosa sevmesin sanami kaldi tayyip erdoganin avukatligi. Milletin gorusunedemi saygi yok. Sen tayyipcisin diye baskasidami olmak zorunda.

3|2
    0|1
    • ironi yapmış

• Ya bas git isine. Mantik yoksunu

• Üzeysun benu da seviyrum seni haykiriğum benum

• İroni mi şimdi bu? Benim yerime Tayyip efendi çalışıp ödüyor haklısınız.

2|1
    0|0
    • Tayyipin işini bir gün yapsan dayanamaz istifa edersin kolaymı sanıyorsun 75 milyonu yönetmek?

• Kaval çalmak zor yoksa ne var koyun otarmakta.

• Gulsem mi ağlasam mı bilemedim😌.

0|0
    0|0
    • Sevin bence çünkü ne mutluki akp nin ikkitidar olduğu döneme denk gelmişsin

• Ağlıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu dunyanin heryerindr olan bsey her iktidarin getirmesi gereken bsey internet vs. Ayrica telefonlari babasinin hayrina kimse vermiyor millet parasiyla aliyor

0|0
    0|0
    • Evet ama öncedende parayla alıyodunz şimdi o parayla iphone alıyonuz samsung tablet alıyonuz her b*k var içinde hey gidi hey eskiden desen gülerlerdi ama tayyip sayesinde herşey oldu

• Canim teknoloji gun gun ilerlerler bir 50 yil sonrada şu an olmayan seyler cok rahat elimizde olacak o zaman da yine su parti bu parti mi diycen?

0|0
    0|0
    • Akp olursa elbet bizde olacak herşey ama akp olmazsa makarna kuyruklarına geri döneriz

• yine mi g*t kılı :(

1|0
    0|0
    • Breee heyy deyyuss sen ne dersin Tayyip efendimizin sevdalısı olmak popo kıllığımı oluyor hey nankör seni

• ay çok da kibar "popo kıllığı" :D tatlım ben demiyorum bunu tayyip in mitingindeki teyze söylemişti sonra da fark ettik ki hakkikaten öyleymişsiniz :D

• O teyze bizden deyil o cehapeli bir ajan siyonislerin ajanı hatta paralelcide olabilir o tamamen AKP Lİ Güzel insanları kötü göstermek için çıkarılmış bir ajan AKPLİLER öyle birşey söylemez bunlar hep Akpyi karalamak için paralelin oyunları

• Oğlum apple normalde 800-850 olmadı lazım seni recebe ayakkabı kutusu vergisi ödendiği için üç bin lira

1|0
    0|0
    • Hadi ordan bre densiz bizim ülkemize gelen iphonelar son model iphone orcinal iphone sen çinden alırsan tabi öyle

• İşte böyle anlamaysunuz sonra kaçaysunuz nankörler sizu ama gözünüzu açacağuk sizun yakin zamanda da

• 800 850 olamaz ya.. belcika fiyatlari ile aynisiniz..

• gören de apple akp sayesinde kuruldu sanacak öyle bir anlatmış ki. iyi ki akp var , yaşasın akp , şehitler arttı , iç savaş çıktı , kürt türk alevi çerkez birbirine girdi , haaaaa unutuyodum nankörleeer köprü yaptıkkk köprüüüü (!) yol yaptık bir de araya sokayım onu da. hülooooooğğ

2|0
    0|0
    • ironi var burada

• ayyy dimiiii kanki yaaa hülooooooooğğğğğğğğğğğğ

• dalga geçme anlayrum o kadarda he değulum benu maytapa aldiğunu sezeyrum ha eşek kafalu senu

Erkekler Ne Diyor 30

• Tipik ampul zihniyeti ve kabuğunu kıramamış bir zeka...
    karikaturname.com/.../...inal_fu_5428111f474b4.jpg
    Bak o da tıpkı senin gibi düşünüyor.

2|3
    0|0
  • Teröristle masaya otursun. Pkk güçlendirsi.
    Yurtdışı Türklere önem vermesin.(bir kaçtane tarihi rostere)
    Komşularla sıfır sorun.
    Sert çıktığı kişilerden özür (one munite) sinirleri hep yanlış kişiye.
    Önüne gelene kansın. Arap baharındaki liderleer cemaat ve içeei attığı tüm kuruluşlar.
    Dünyanın en pahalı yakıtı en ağır vergisi.
    Yol yaptırdığı üni yaptırdığı kuyrukta sıra bekletmediği için teşekkürler.
    Elimizdeki telefonu yurtdışından alıyoz. 1 yıldırda tüm sanayi durgun

0|0
    0|0
  • Din elden gidiyor diye bu millete her şeyi yaptirabilirsin. Ot millet. Aziz nesinin dediği gibi bu milletin alayi he bence. Hani soruda verdiğin örnekte bunu yansitiyor.

0|0
    0|0
    • Tayyip olmasa şu an Türküye kafir bir ülke bile olabilirdi

• Zaten plüton'u da akp sayesinde gördük...
    Asgari ücretli birinin cebinde eğer 2bin liralık bir telefon varsa ve o telefonun onun değildir. O telefon hala üreticinindir. Telefona sahip olduğunu sanan kişi de köledir. Akp öncesinde ülke bu kadar "tüketim manyağı" değildi. O gelişen teknoloji sayesinde toplum tüketim manyağı oldu. Ekmek kuyruğunda beklemekten utanan, apple kuyruğunda bir işe yaramayan elma peşinde oluyorlar.

1|0
    0|0
    • Hee vallah doğru deysun da önceden ekmek kuyruğu bekleyenlerun cebunde iphoneler eksik olmayu ama hala nankörlük ediyler bunların cebinden iphonenu onunu bununu alacan tekrar ekmek kuyruguna atacaksun o zaman görecekler değeruni da

• Patlama kardeşim bende bir AKP liyim sakın sakin ol vakarlı ol adam gibi adam ol bunları yazmana gerek yok zaten o insanlar bizi kışkırtmaya çalışıyor prim vermeyeceğiz saygınlıgımızı adamlıgımızı kaybetmeyeceğiz daha güzel günler gelecek inşallah. vesselam

0|0
    0|0
  • rızık Allahtandır.

0|0
    0|0
  • ha oni eyi deysunda
    acaba bu sene tütün mahsülü fiyatlarını hökümet yüksek mi tutaar düşük mü tutar çavuş

0|1
    1|0
    • Ha fiyatu neyse odur da tayyip babamuz enune boyuna ölçeyi ona göre bize onu sunayu da güvenmeymusun sen ustamuzun adeletine

• Oooo ula daha ne isteysun iştee hamsi attum tavayada başladu oynamayaa hamsi attiiim tavaya da başladi oynamayaa heh heh ha uşaklar hehh vallah gece gece gaza geturdun evu inleteyrum ha helal sana uşak

• https://www.youtube.com/watch?v=jRrP0bZYLtY
      bir oynay iki oynay sonuçta hamsidur daa hal kalmayyii

• InSan oğlu tamma'a tir. Nankördur

0|0
    0|0
  • Evinde rahatça uyuyan birisi çıkıp diyor ülkede zulüm var savaş çıkacak ülke elden gidiyor birçok kişiden daha lüks yaşıyor gelmiş zulümden bahsediyor akşam gider clublerde eğlenir zulüm var der tatile gidip eğlencesine bakar zulüm var der ama eğlenir ağzından zulüm lafı düşmez ama eğlenirler onlar onları pek kalee almamak lazım 😊

0|0
    0|0
  • Ben bunu ciddi ciddi söyleyeni ve savunanı otobüste gördüm. O gün umudu kestim..

0|2
    0|1
  • 2002 yilinda 3310 aldim akp yokken 2001 katdesimde eriksonaldi cahil o yillarda samsung iohone mu vardi renkli telefonmu vardi ozurlumusuns en

0|0
    1|0
  • Sen ilk önce savundugun davani tanimalisin.. Her insan istedigi parti'ye oy verebilir ve destekliyebilir. Kimsenin fikirlerini kucuk gormemelisin, cunku insan insanin aynasidir.

0|0
    0|0
  • Olum adam ironi yapmış ya abartmayın 😄

0|0
    0|0
  • Tartışma yaratıp Xper kasan 17 yaşındaki arkadaşımıza merhaba diyelim

1|0
    0|1
  • ya eğitim seviyeni seveyim senin. 3310 zamanlarında öyle bir teknoloji mi vardı teneke. Bunun akp ile alakası ney elin apple ve samsung şirketi akp'mi tanır davar.

Ayrıca 150 dolarlık telefonu 5000 liraya alıyosun ama yaşasın akp :D :D :D

0|0
    0|0
    • Çinden alırsan tabi öyle sonra radyosyonla geberin siz cumhur reisimiz bize en güzel orcinal telefonları ithal ediyır kaliteli oldugu için öyle biz sizin gibi çakma kullanmayız fakir

• Tamam anladık bu adam trol ya :D

• trol sensin ayyaş kurusu

• sus l*n köpek

0|0
    0|0
    • Bak bak nankör şerefsize bak sizin suyunuz çok ısındı büyük ustamız fişinizi çekicek hepinizin nankör köpekler

• Dpgrusun

1|0
    0|0
  • Nice troll bro..

0|0
    0|0
  • sanıyorum beyniniz bilinmeyen bir coğrafyaya doğru tatile çıkmış olmalı.

0|0
    0|0
    • Bizim beynimizde kalbimizde AKSARAY'da Dünyaya nam salan Liderimizde bizim beynimiz!

• malmısınız olum siz. :)))) ahahahhahah sabah sabah hiç güleceğim yoktu. şu G20 zirvesindemi adamlar teyyoyu tanımıyolar galiba, pek iplemediklerine göre :))) https://www.youtube.com/watch?v=1U1B3a-fE74

• Onlar tayyipten nefret ediyosa demekki doğru yolda <3

• AKP Çorum milletvekili Steve Jobs sağ olsun.

0|0
    0|0
    • Öyle bir milletvekili yok yalan atma internetten arattım. Akp kafirleri milletvekii yapmaz cehape gibi

• Yaw he he akp fabrikalarını kurduda öyle aldık yurdışından geliyo dostum vergisinide biz veriyoruz sanki bedava getirtiyormuş gibi

0|0
    0|0
    • Eskidende yurtdısından geliyodu ama şimdi herkezte iphone var tayyip yokken nokiala 3310 la seviniyodunuz şimdi iphone beğenmiyonuz bakınki ekonomimiz ülkemiz nasıl gelişti nankör olmayın !!

• Neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum ki bir akp beynini anlamamı mı bekliyorsun hangi mağaradan çıktıysan oraya geri dön

• Ben anamin karnundan çikmuşum vallah uşağum ama sen hangi mağazadansan bilmem ha

• 13 sene önce iphonemu vardı kardeşim? bu kadarda sığ düşünmeyin dünya değişiyor türkiyede öyle.. yalnız vatandasın alım gücü 13 sene öncesine göre %50 düştü bunuda söyle istersen

0|0
    0|0
    • İşte 13 sene önce iphone yoktu onu diyorum bende ama Akp döneminde çıktı Akp varken bizden akıllı telefonlar geldi 13 senede nasıl değişti güzel ülkem görüyormusun vesselam

• Bir milletin geleceğini akıllı telefon sahibi olup olmamaya bağlayan bir mantığın desteklediği parti nasıl olurda 13 senedir iktidarda diye boşuna soruyoruz kendimize !!

0|0
    0|0
  • Kardeş sen git sıcak sütünü iç haydee...

0|0
    0|0
    • Sizin gibi rakıi içmem süt içerim ben alkolikler

• Cehape zihniyeti bütün servetini alkole zinaya yatırır işte

• ya bir yürü git bana müslüman edebiyatı yapma

• İphone almışsın beynini almamissin

0|0
    0|0
  • :D çok komiksin uşağum

0|0
    0|0
  • Bu mu ya hepsi

0|0
    0|0
  • İki kömürle oyunu satan cahiller dostom

0|0
    0|0
    • Aynen cehape o aldığı oylarıda kesin kömürle alıyodur izmirde ya da rakıyla falan

• 0|0
    0|0
    • Bu çekik gözlü çinlide seni sksin din düşmanı akp düşmanı şerefsizler

• Onu bunu bırakın akp olmasa sosyal medya olmazdı bugün facebooka giriyor twitterda tweet atıyor instagramda fotolar paylaşıp swarmda checkin yapıyorsanız bunları hep akapeye borçlusunuz akapeden önce hanginizin evinde internet vardı hanginizin salonunda lcd tv vardı bre deyyus bre zındıklar

0|0
    0|0
    • Nankör bunlar takma kardeşum. Ha zamanında tüplü bilgisayar kullanurlardı şirketlerde şimdi hepisinn evinde leptop önceden 37 ekran tv izlerlerdi şimdi son model 3g li 3dli lcdli izlediği televizyonlarda tayyipe küfür eduylar bunlar nankördür anlamaz ha boşver

Yükleniyor...