Rezil oldum yaaa ne yapcam acaba?

Kuzenimin evindeyiz nişanlısı geldi benim hakkımda çocuğa kalçası kocaman ölctükte arada 10-12 cm fark var 98cm kalçası var maşşşallah dedi benim hakkımda bende dedimki tamamda güzelim olan var olmayan var senin gibi kuru olmaktansa büyük olsun daha iyi dimi dedim enişte (kuzenin nişanlısı) gülme krizine girdi şurda yarım saat oturmaya kahve içmeye geldim komedisiniz yemin ederim 2nizdende iğrendim diye dalga geçti rezil olduk napcaz o haketti ama benim hiç bir suçum yokki

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün unuturlar merak etme. Sen komik bir laf atarsan yakın zamanda tekrar aklına gelebilir.
    Ama sakın konuşmamazlık yapma.
    Yoksa geçenki olaylarda aklına gelir

1|0
    0|0
    • Gecenki olaylar aklıma gelmesin Allah korusun yaaa

• Ama ben çok iyi dedim olan var olmayan var kuru popolu dedim :D büyükse büyük kimseyi ilgilendirmez kıcımın büyük olması sadece beni ve ilerde kocamı ilgilendirir

En İyi Kız Görüşü

• Senin dediğin süper olmuş ;) olan var olmayan var kullanacam bu kelimeyi yeri gelince banada sınıfta koca memeli diyolar bende olan var olmayan var dicem :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Rezil oldum yaaa ne yapcam acaba?
    hiç bir şey.

1|1
    0|0
  • :D :D iyi yapmıssın

1|0
    0|0
  • bence açın gösterin o karar versin

0|1
    1|0
  • Olan var olmayan var kıskanırlar 😊

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey olmaz emin ol hoşuna gitmiştir ama adamın gözünde biraz hafif görünürsünüz

1|0
    0|0
    • Evet hafif düştük tabi aileye laf gelcek bunların ailede bu konular konusuluyo demekki 2 kuzen böyle olduğuna göre dicek ki demiştir bile içinden öyle düşünmüştür ayıp oldu bence

• Benim 18 onun 20

• Sen eğer kuzeninden daha güzel isen çocuk onu seçtiğine pişman olmuştur:-)

• Yapacak birşey yok

1|0
    0|0
  • Çocukça

0|1
    1|0
    • Kimin yaptığı çocukça onunmu benimmi

• Saglam got e saglam vururum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sizde suç 😂