İlla bizdemi böyle olalım?

Kızlar serseri takılan sigara içen iyi yağ çeken erkekleri daha çok seviyor şu an yalniz olanların %70 i bu sebeptendir adam olmaktandır rol yapmadığı içindir bazı insanlar vardır şerefini satmaz neden mi 50 gram et için ben bumuydum be dememk için?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu bahsettiğiniz tipleri oldum olası sevmedim. Çok hediyeler sürprizler yapan, sürekli fazla fazla iltifat eden adamlar bana çok samimiyetsiz geldi. Çok şükür bu tipte olmayan bir insanla birlikteyim. Benimle tartışacağını bile bile doğruyu söylemeyi, açık olmayı tercih ettiği zaman yumuşadığım nokta oldu karakteri. O yüzden her kadını aynı görmeyin derim ben size. :)

0|0
    0|0
    • Tabiki her kadın aynı değildir ama bu tür kadın azdir :)

• Gerçek bir samimiyeti tercih eden kadınların sayısı az diil. Umudunuzu yitirmeyin :)

En İyi Erkek Görüşü

• oyle diyorsun ama 50 gram lafi etmisin demek ki sende samimi degilsin

0|0
    0|0
    • Dostum onu ornek olarak kullandım ben hayatımda kimse için yağ cekmedim emin ol

• Sevilmedim diyemem ama benim burada anlatmak istediğim insanların başka şeyler için rol yapması kendini değiştirmesi ve kizlarinda bunu bile bile salaga yatmasi bunun avrupada olacağını sanmam şahsen.

• avrupa daha beter bulundum orada

Kızlar Ne Diyor 2

• ya neden bilinmez ama cidden kızlar öyle kişileri seviyor ha tabi karaktersiz olduklarını sonradan fark ediyorlar

0|0
    0|0
  • Bende böyle erkeklerden hoşlanmadığım için yalnızım o zaman :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok güzel haklı bir soru bende şu kadarını diyim keşke şu kadınların ZEVKlerinin yarısı kafalarında olasaymış o Zaman geç anlamazlardı :)

0|0
    0|0
  • Sıgara içen ne alaka sap yeyip saman sıçıyonuz :-)

0|0
    0|0
    • Dostum sap yiyip saman sicmiyoz ama sigaraya başlayanların %80 ni kızlara hava atmak ortamlara uyum sağlamak için başlar ha aksine söyleyen varsada gitsin parkta oynasın :)

• Dostum inan bana su ana kadar 10 15 kızı yatağa atma fırsatı geçti elime aslında her sey kalpte bitiyor ben kendimdende memnunum sadece burada anlatmaya çalıştığım insanların başka şeyler için rol yapma siydi bilmem sende bunu anlicak kapasite var mı hadi eyw.

• ya yürü git buradan acıtasyon yapıyon lale seni :-)

• Aynen ama sonunda paralı koca istemeyi biliyolar :D

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • 250*

0|0
    0|0
Yükleniyor...